UE się dzieli, przepowiednie się sprawdzają, uwierz w nauki Chrystusa

UE się dzieli, przepowiednie się sprawdzają uwierz w nauki Chrystusa

 

Coraz ciekawsze informacje potwierdzają przepowiednie i prawdę .

Ale pokolei.

Co czytamy w jego centuriach Nostradamusa na temat Unii Europejskiej

Nostradamus ur. 14 grudnia 1503 w Saint-Remy w Prowansji, zm. 2 lipca 1566) – francuski lekarz, astrolog, matematyk i autor proroctw, okultysta, doradca królowej Francji Katarzyny Medycejskiej. Miał m.in. przepowiedzieć okoliczności śmierci jej męża Henryka II Walezjusza.

Persage III 18, 8

Stara Unia osłabnie i rychło upadnie, Każdy z nich pójdzie w swoją stronę,
Francja, Germania i Środek chcą tworzyć Stany pięciu,
Italia, Brytania, Hiszpania i Wschód się nie zgodzą.

Dlaczego o tym piszemy bo dwa dni temu kraje Niemcy i Francja ogłosiły powstanie nowej Unii.

Teraz zajmiemy się starym testamentem czyli księgą Daniela. Oto wycinek :

40 Czwarte zaś królestwo będzie trwałe jak żelazo. Tak jak żelazo wszystko kruszy i rozrywa, skruszy ono i zetrze wszystko razem. 41 To, że widziałeś stopy i palce częściowo z gliny, częściowo zaś z żelaza, oznacza, że królestwo ulegnie podziałowi; będzie miało coś z trwałości żelaza. To zaś, że widziałeś żelazo zmieszane z mulistą gliną, 42 a palce u nóg częściowo z żelaza, częściowo zaś z gliny oznacza, że królestwo będzie częściowo trwałe, częściowo zaś kruche. 43 To, że widziałeś żelazo zmieszane z mulistą gliną oznacza, że zmieszają się oni przez ludzkie nasienie, ale nie będą się odznaczać spoistością, podobnie jak żelazo nie da pomieszać się z gliną. 44 W czasach tych królów Bóg Nieba wzbudzi królestwo, które nigdy nie ulegnie zniszczeniu. Jego władza nie przejdzie na żaden inny naród. Zetrze i zniweczy ono wszystkie te królestwa, samo zaś będzie trwało na zawsze, 45 jak to widziałeś, gdy kamień oderwał się od góry, mimo że nie dotknęła go ludzka ręka, i starł żelazo, miedź, glinę, srebro i złoto.

 Interpertacja:

Mieliśmy już 2 królestwa które były na terenie całej Europy czyli: Królestwo Kzymskie, Królestwo III Rzeszy i teraz trzecie Królestwo Unii Europejskiej. Żelazo zmiesza się z gliną – oraz pisze, że zmieszają się ludzkim nasieniem więc chodzi o ludzi – glina jest ciemna więc chodzi o osoby z Bliskiego Wschodu,  które zawitały do Europy. 

Jednak przepowiednia w księdze Daniel mówi dalej, że w tych czasach Król i Bóg Nieba wskrzesi nowe królestwo które nigdy nie ulegnie zniszczeniu – my uważamy że chodzi o Stany Zjednoczone lub Wielką Brytanię która opuszcza Unię Europejską.

Donald Trump ogłosił że będzie wspierał chrześcijan, już skasował dotację na zabijanie nienarodzonych dzieci ( czyli aborcja )  zbuduje silne Stany Zjednoczone, ponadto to bardzo ciekawy kraj i choć mieszkają tam różne osoby o różnych wyznaniach to jednak – gdy jesteś w hotelu nie ma tam książki telefonicznej ale jest biblia. Te wartości będzie prowadził w Nowym Królestwie Donald Trump.Ten kraj nie upadnie i ze względu na siłę będzie krajem przewodnim na świecie.

Wniosek jeden – przestań wierzyć w słowa jakie narzucają ci media i lewacką doktrynę że Boga nie ma.

Nauka Chrystusa, jego przykazania jak żyć poprawnie gdyż zostaliśmy stworzeni na podobieństwo Boga ma 100% sens. Urodziliśmy się tworzyć ten świat , uczyć się,rozwijać .. Każdy ma ducha nieśmiertelnego który po śmierci będzie oceniony. Żyj uczciwie, zarabiaj uczciwe, nie patrz że inni na stanowiskach okradają, patrz na siebie. Życie szybko mija i czas rozliczenia przychodzi. Upadniesz wstawaj, nikt nie jest doskonały tylko Jezus Chrystus nie zrobił ani jednego grzechu. Ale modlitwą możesz zawsze zbliżyć się do Boga a szatan czyli zło ucieknie.

Czy wiec życie naukami Chrystusa jest trudne, wcale nie bo wszystko zawarte jest w miłości która ochronię ciebie przed pożądaniem , bo to porządnie doprowadzi do grzechu. Pismo święte a przede wszystkim Nowy Testament został napisany nie po to aby sobie był, jest prawdą ewangelii życia, nauki, śmierci i zmartwychwstawania Jezusa . Wiele świadectw, ojciec Pio, Jan Paweł II pokazują że trzeba wierzyć i żyć jak uczył Chrystus bo to przepustka do życia po śmierci. Albo zmarnujesz ten czas albo wykorzystasz, wybór należy tylko do Ciebie.

Nostradamus – jeszcze raz jego przepowiednia :  Persage III 18, 8

Stara Unia osłabnie i rychło upadnie, Każdy z nich pójdzie w swoją stronę,
Francja, Germania i Środek chcą tworzyć Stany pięciu, Italia, Brytania, Hiszpania i Wschód się nie zgodzą.

A oto dwa dni temu co ogłosiły kraje – czyli podział Unii

– sprawdzają się przepowiednie !!! i to za naszego życia.

 

A oto księga Daniela

http://www.tamax.com.pl/biblia/st-pl-k-daniela.html

Konrad W

 

8 marca 2017