UE nałoży podatki na każdego. Szykuj w Polsce portfel

UE nałoży podatki na każdego. Szykuj w Polsce portfel

 

Liberalny polityk i lider w Parlamencie Europejskiej pan Guy Verhofstadt powiedział, że nałożenie podatków na mieszkańców w Europie które pójdą bezpośrednio do Brukseli będzie „tworzyć bezpośredni związek między UE a jej obywatelami”.

Pan Guy podczas ostatniego spotkania w Europarlamencie powiedział dziennikarzom: „Po raz pierwszy mamy do sporządzenia stół, który postawił właściwe pytania na temat reformy budżetu Europejskiego i nie obawia się mówić o innym finansowaniu Unii Europejskiej i budżetu europejskiego jak dotychczas „.

Artykuł Komisji, a zwłaszcza propozycja komisarza ds. Budżetu Gunthera Oettingera, w pełni uwzględnia pomysł przeniesienia tzw. Składek DNB państw członkowskich na zasoby własne ludzi. Obywatele UE będą płacić swoje pieniądze z podatków bezpośrednio do Unii.

Ale zaleta polega na tym, że tworzy się bezpośredni związek między Unią Europejską a obywatelami, a także można pozbyć się debat, ponieważ w takim systemie rabaty nie są już dozwolone lub potrzebne, ponieważ fundusze pochodzą bezpośrednio od obywateli Unii.”

He told reporters: “For this first time we have a paper on the table who is putting the right questions on the reform of the European budget and has no fear to talk about a different funding of the European Union and of the European budget.

“So the paper of the Commission and more especially the proposals of [budget] Commissioner [Gunther] Oettinger take fully on board the idea to transfer the so-called GNI contributions of member states into own resources. Why? Because then you create a direct link.” He added: “For the citizens it doesn’t make a big difference, it’s exactly the same amount they’ve got to pay – they’ve got to pay it not to the member state but they’re going to pay it directly to the Union.

“But the advantage is that you create a direct link between the European Union and the citizens and that you can also get rid of debates because in such a system rebates are no longer allowed or needed, because the funding comes directly from companies and citizens to the Union.”

Obecny budżet UE jest finansowany prawie wyłącznie przez składki państw członkowskich, a reszta środków pieniężnych pochodzi z grzywien za naruszenie jej zasad. Obecnie blok nie może wchodzić w dług, a zatem może podnieść sobie zawsze podatki.

Warto interesować się o czym mówią Eurokracji w swoim „Eurokołchozie” często przypadkowo mówią o swoich planach w przyszłości.

Tutaj nie ma już demokracji, poprawności , idzie do zniewolenia ludzi w Europie. jeśli podatki będziesz płacił do Brukseli to Oni zadecydują ile masz płacić, ile dadzą pieniędzy na dany kraj a jak sie komuś nie spodoba jakiś kraj –  to nie dadzą na szkoły, policje, muzea. Jeśli Bruksela zażyczy sobie mniej szkół w Polsce, mniej lekcji historii lub mniej pieniędzy na kulturę i muzea więc nauczycieli do szczypiorku a muzea do zamknięcia.

To co mówił Trump –  są siły które chcą odebrać krajom wolność decyzji, tradycje, historie, religie. To się dzieje i takie są plany. W Brukseli nie myślą jak reformować ekonomie bo się nie znają przecież Tusk to historyk, który położył gospodarkę Polski i portfele ludzi oni chcą tylko doić ludzi portfele. UE chce odebrać Rządom krajom UE wszystko, Prawo, Armię którą wyposażą Niemcy i Francja oraz Podatki.

Co jeszcze….

Jednak oprócz podatków, szykuj się na jeszcze coś innego,  może będziesz musiał płacić za straty finansowe wielkiego biznesu, całą sprawę dokładnie opowiada Kolonko.,

.

Konrad W

 

12 lipca 2017