Ucieczka Polaków do USA . Duda zostanie sam.

Rozpoczyna się ucieczka Polaków do USA z Polski. Duda zostanie sam.

 

To już norma.

Na grupach Facebooku w USA zaroiło się od pytań jak zamieszkać w USA na stałe.

Polacy wiedzą że nie ma wiz i zaczynają uciekac z Polski do USA. Za dwa lata kolejne 2 miliony lub wiecej Polaków ucieknie do USA.

Polacy pytaja jak zostac na stałe bez wizy pracowniczej albo zielonej karty,

Polskie biura pomocy w USA zaczynaja zarabiać wielkie pieniadze w pomocy uzyskania prawa jazdy i numeru ubezpieczenia.

Dzwoniliśmy do jednego biura w Nowym Jorku sa wstanie pomóc wiele. Wystarczy zapisać sie do szkoly jezyka angielskiego i …. mozna dostać prawo jazdy i numer ubezpieczenia.

O co pytaja Polacy na grupach Facebooku :

 jak znalesc prace, dzieci zapisac do szkoly, dostać prawo jazdy amerykańskie, numer ubezpieczenia. W USA jest wielka ilość emigrantow nielegalnie w tym Polakow a że mozna tak żyć i nikt nikogo nie deportuje, kolejne dwa miliony Polaków juz czeka aby uciekac z Raju nad Wislą.

Ceny za PIS w Polsce ida do góry bo Administracja Sejmu i Senatu kosztuje, poslowie kosztuje wielkie pieniadze podatnikow choc PIS obiecal 4 lata temu zmniejszenie ilosci Poslow i Sentatorow – niestety nie zrobil tego wiec ceny szalaja. PIS przeznaczyl wielkie miliony zlotych biednych Polskich podatnikow na Rydzyka, ksieży – mają pensje, emerytury i dotacje jak nauczyciele, media PIS dostają wielkie pieniadze, dlatego nastepuje wzrost cen, a to oznacza ze dotacje na dzieci poprostu nie dadza ludziom kompletnie nic.

Ponizej znalezione na Facebooku nawet Administracja Rzadowa PISu widzi co sie szykuje w Polsce i zamierza uciekać.

BIeda w Polsce nadchodzi, ceny paliwa, pradu, papierosów i alkoholi idą do góry, ZUS , emeryci bez kasy bo PIS usunął mozliwośc kupna taniego wegla i biedni ludzie musza kupować wegiel kamienny z Rosji bo tam PIS kupuje i sprzedaję za tonę 850 zlotych a zima nadchodzi.

Kto pierwszy ten lepszy mowi przyslowie … rozpoczyna sie nowy wyscig kto szybciej ucieknie  Raju nad Wisla i zainstaluje sie w USA.

Konrad W

 

21 listopada 2019

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *