Tylko nie to. Katolicy z Polski chcą różaniec do granic w UK

Tylko nie to. Katolicy z Polski chcą różaniec do granic w UK

 

Jak podaje onet  że w kwietniu na wybrzeżu Wielkiej Brytanii odbędzie się kolejne wydarzenie, w trakcie którego katolicy będą modlić się na różańcu wzdłuż granicy kraju – informuje „Rzeczpospolita”.W Wielkiej Brytanii „różaniec do granic” planowany jest na niedzielę 29 kwietnia, w 50. rocznicę wejście w życie ustawy o aborcji. Organizatorzy podkreślają, że modlitwa ma pomóc w walce z zagrożeniem wiary, godności ludzkiej i pokoju.1 marca w internecie pojawić ma się interaktywna mapa miejsc spotkań różańcowych, a 19 marca rozpocznie się czterdziestodniowe duchowe przygotowanie do wydarzenia.Organizatorzy mają nadzieję, że katolicy zbiorą się w wielu miejscach kraju.

PRZESTAŃCIE ROBIĆ ” POŚMIEWISKO ” DLA POLONII POLSKIEJ W UK.

Wielka Brytania to kraj protestantów biblijnych !!! Brytyjczycy opierają swoją wiarę na tym co zrobił Jezus na krzyżu czyli zmył wszystkie grzechy i połączył ich łaskę z wiarą.

Wielka Brytania odrzuciła dyktat kościoła z Watykanu z ich nauką, że zbawianie możesz dostać przez sakramenty wymyślone przez Watykan, które księża Polscy wbijają do głowy małym Polakom. Ponadto karzą się spowiadać a ksiądz odpuszcza grzechy – to chore bo Jezus powiedział ze wszystko zostało już zrobione.

Oto różnica miedzy katolikiem i nauką Watykanu który już św. Jan w apokalipsie nazwał ich „nierządnicą” rozdział 17.

Katolik wierzy :

– że Jezus zgładził grzechy ale musi się jeszcze przygotować do spotkania z nim przez spowiedź, – katolik musi słuchać Watykan i musi przestrzegać przykazania kościele jeśli nie zostanie wykluczony – Katolik musi słuchać Watykan że raz w roku minimum iść do spowiedzi i jest to Wielkanoc – Katolik musi słuchać Watykan że jeśli robi źle trafi do czyścica gdzie jeśli jego rodzina zapłaci za msze i ktoś sie za niego pomodli trafii do nieba. – Katolik musi słuchać Watykanu i musi trzcić ich świętych i się do nich modlić

Angielski chrześcijański biblijny protestant:

– wierzy według biblii że Jezus zgładził wszystkie grzechy , wszystkie i nie trzeba się już czyścić

– wierzy nie zmartwychwstanie bo to kolejny cud Jezusa a zrobił ich dużo ale wierzy w słowa ze na krzyżu Jezus zmazał list dłużny i prawo, które oceniało ludzi po śmierci przed Bogiem i dzięki temu nie musisz się spowiadać gdyż jesteś pod łaską a nie pod prawem

– nie modlą się do świętych wymyślonych jak w Watykanie ale modlą się tylko do Jezusa Chrystusa jako Boga jedynego bo Jezus mówił zbawianie tylko przeze mnie , nic beze mnie zrobić nie może. Jam jest pierwszy i ostatni.

– nie wierzy w czyściec bo Jezus mówił tam gdzie jest odpuszczenie nie trzeba już ofiary

– wierzy ze każdy z nas jest święty i już bez grzechu czyli codziennie budzisz się czysty bo to zrobił Jezus który codziennie ciebie uświęca

Pani May powiedziała ze emigranci z Polski i Europy wschodniej się nie asymilują z rodowitymi anglikami i ze społeczeństwem .

Polacy na wyspach zrobili sobie taką „mała Polskę” a  księża z Watykanu przylecieli na wyspy nie po funty bo ludzie nie płaca na tacę ale po to aby Polacy nie poznali biblijnej wiary w Jezusa jak uczy kościół Chrześcijańsko-Protestancki w Wielkiej Brytanii. Watykan boi się, że Polonia Polska odkryje prawdziwą naukę Jezusa i zacznie uczyć Polaków w Polsce odbierając im pieniądze i wpływ na polityków.

Wielka Brytania jak USA odrzuciła naukę Watykanu i się rozwija, politycy budują kraj, korupcja nie zjada kraju, wprowadzają nowe technologię bo ma błogosławieństwo Boże bo Jezus powiedział nic nie możecie zrobić beze mnie.

W krajach gdzie Rządzi Watykan jest korupcja, bieda, Polska, Argentyna, Brazylia gdyż łaska Boża nie jest połączona z prawidłową wiarą w Jezusa i co ciekawe katolicy z biednych krajów uciekają do krajów protestanckich do pracy i wkładają znów im swoją watykańska religię.

Katolicy z Polski nie róbcie wstydu Polakom na wyspach przed Brexitem bo i tak ich sytuacja jest bardzo trudna i nie przynoście do kraju protestantów waszą wiarę opartą na wymyślonych sakramentach.

 

Jak chory jest Watykan i ich system nauki pokazuje ostatnie wydarzenie jak Papież nagradza osobę, która popiera aborcję

.Proaborcyjna i progejowska holenderska aktywistka Lilianne Ploumen otrzymała order św. Grzegorza Wielkiego od papieża Franciszka. A wszystko to w czasie, gdy zbiera ona setki milionów dolarów na zabijanie najsłabszych, nienarodzonych dzieci.

Ktoś kto organizuje to wszystko uszanujcie inny kraj chrześcijański czyli Wielka Brytanię, który ma prawo nauczać wiary w Jezusa po swojemu.

 

Oto nauczanie piękne protestanta z USA po polsku.,ma 500 000 polubień na FC , wytłumaczy ci jeśli nie rozumiesz na czym polega życie protestanta biblijnego.

Konrad W.

 

9 lutego 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Sprawy Polonii