Tylko nie mów nikomu. – nowy Film podbija Polskę

Tylko nie mów nikomu. – nowy Film podbija Polskę

 

W Polsce ludzie żyją nowym filmiem czyli dokument na faktach autentycznych o pedofilli w Kosciele wśród księzy.

Niestety ludzie głownie katolicy nie rozumieja w ogóle biblii.

Apostołowie którzy żyli gdy na ziemi przebywał Jezus Chrystus napisali Nowy Testament w którym wyraznie napisali uczyć WIARY ludzi ma osoba mająca rodzinę i dzieci ….niestety ludzie nie znając biblii wierzą co powie ksiądz i wysyłaja młode dzieci do księży a ci robią z nimi co chcą.

Oto cytat z Biblii

 Jeśli ktoś dąży do biskupstwa, pożąda dobrego zadania. Biskup więc powinien być nienaganny, mąż jednej żony2, trzeźwy, rozsądny, przyzwoity, gościnny, sposobny do nauczania,  nie przebierający miary w piciu wina, nieskłonny do bicia, ale opanowany, niekłótliwy, niechciwy na grosz,  dobrze rządzący własnym domem, trzymający dzieci w uległości, z całą godnością.  Jeśli ktoś bowiem nie umie stanąć na czele własnego domu, jakżeż będzie się troszczył o Kościół Boży?  Nie [może być] świeżo ochrzczony, ażeby wbiwszy się w pychę nie wpadł w diabelskie potępienie.  Powinien też mieć dobre świadectwo ze strony tych, którzy są z zewnątrz3, żeby się nie naraził na wzgardę i sidła diabelskie.
Diakonami tak samo winni być ludzie godni, w mowie nieobłudni, nie nadużywający wina, niechciwi brudnego zysku,  [lecz] utrzymujący tajemnicę wiary w czystym sumieniu.  I oni niech będą najpierw poddawani próbie, i dopiero wtedy niech spełniają posługę, jeśli są bez zarzutu. Kobiety również – czyste, nieskłonne do oczerniania, trzeźwe, wierne we wszystkim. Diakoni niech będą mężami jednej żony, rządzący dobrze dziećmi i własnymi domami. Ci bowiem, skoro dobrze spełnili czynności diakońskie, zdobywają sobie zaszczytny stopień i ufną śmiałość w wierze, która jest w Chrystusie Jezusie.

Wniosek:

Oto ten film który podbija Polskę, warto wiedzieć gdy wysyłasz dziecko do ksiedza. Pamietaj wiary Jezusa może nauczyć sam według biblii a jesli mieszkasz w Wielkiej Brytanii masz na około wiele kościołów Chrzescianskich zapisz ich do nich. Pastorowie mający rodziny jak pisze w Biblii wytłumaczą dzieciom Biblie i prawdzią naukę Jezusa.

Zreszta zobacz, kraje które obaliły nadzór Watykański czyli UK, USA, Kanada, Australia sa bogatymi krajami gdyż umieli połaczyć odpowiednią wiarę z łaską jaką przyniósł Jezus od BOga natomiast kraje gdzie 99% katolicyzm czyli Polska, Argentyna, Brazylia, także Portugalia to bieda, korpucja i ucieczka tych ludzi do krajów chrzesciańskich ponieważ zła wiara nie połaczyła tych narodów z Bogiem. Jezus powiedział nic beze mnie zrobić nie możecie i dotyczy to także rozkwitu krajów.

11 maja 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Polska