Tusk, Polak chciał wyrzucić Polaków z wysp. Wyszło szydło z wora

Tusk nie chciał gwarancji Polaków na wyspach. Wyszło szydło z wora

 

Na stronie internetowej posła do Izby Gmin Daniela Krawczyńskiego , jest to poseł pochodzenia z Polski Partii Konserwatywnej, który został wybrany, czytamy zatrważającą informację.

Okazuje się ze to Polak Donald Tusk były polityk Platformy Obywatelskiej nie chciał się zgodzić z Premier May aby gwarantować emigrantom na wyspach w tym prawie milion Polaków życia spokojnego i pobierania zasiłków na rodziny.  

Propozycje w listopadzie złożyła Premier May.

Oto co czytamy :

W toku negocjacji pomiędzy Unią Europejską a Wielką Brytanią, Premier Theresa May w listopadzie 2016 wyszła z propozycją do Szefa Rady Europy Donalda Tuska i Kanclerz Merkel, aby prawa Brytyjczyków w UE oraz prawa Europejczyków w Zjednoczonym Królestwie były zagwarantowane i nie były częścią negocjacji.

Przewodniczący Donald Tusk wraz z Angelą Merkel odmówili jednak Premier May wcześniejszych gwarancji.

 

tuskkraw

Na zdjęciu Poseł Krawczyński z szefową Home Office – kliknij na zdjecie

Oto ta informacja prosto od Posła do Parlamentu Brytyjskiego.

https://danielkawczynski.pl/2017/02/07/daniel-kawczynski-meets-home-secretary-amber-rudd-to-protect-eu-citizens-rights/

Wynika z tego że – Donald Tusk chciał spełnić swoją idea że Polacy wrócą z wysp do Polski. Prawie milion Polaków, dzieci, Polskie sklepy a on odrzucił propozycję Premier May aby Polacy mieszkali na wyspach w w spokoju. Kto głosował na Platformę i na Tuska a mieszka na wyspach powinien……. pierwszy opuścić wyspy dla sprawiedliwości. Oto kto nami Rządzi.

Oprócz demontażu Polski, sprzedaży Polskiego majątku, zniszczenie Polskiej Armii, grobowych zarobkom Polaków, wyjście Brytanii z UE przez jego złe negocjacje z Davidem Cameronem, śmierć ludzi w zamachach w Europie przez wpuszczenie emigrantów bez kontroli granicznej – do  zasług Tuska należy dodać działanie na szkodę Polaków na emigracji.

Takich artykułów, że ludzie w 2019 roku zagłosują przeciwko Platformie Obywatelskiej w wyborach Europosłów do Parlamentu Europejskiego się boją i to spowoduje reakcje i zaczną się starać „czerwoni ” do współpracy z Premier May, która proponowała umowę aby dać gwarancje emigrantom w tym Polakom i Brytyjczykom . W roku 2019 Polacy powinni wymienić Europosłów Platformy Obywatelskiej z Brukseli, bo reprezentują Merkel a nie Polaków.

 

3 maja 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Sprawy Polonii

8 komentarzy
 1. „PO było grupą przestępczą!”
  Tak oto, zupełnie niechcący, Bogusław Biedrzyński udowodnił, że po ośmiu latach nieprzerwanych rządów PO-PSL Polska istnieje jako PAŃSTWO PRAWNE równie realnie, jak granica syryjsko – węgierska, o której również wspomina Ewa Kopacz.
  Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.
  Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.
  Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
  Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
  http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html

 2. Juz czytają i wracają…
  Fala emigracji do Angli zaczęła sie po 2004 gdy Polska wstąpiła do UE… Minęło 1 maja br 13 lat…
  Po 5 latach życia tam mozna sie bylo starac o stala rezydenture, a po jej otrzymaniu po min12 misiacach o obywatelstwo…
  Mam tam znajomych i rodzine ktorzy tam kupili mieszkania i domy. Urodzily im sie tam dzieci i tam chodzą do szkoły… I oni będą wracać…?

  • Racja co nie zmienia faktu ze rząd uk w ostatnich czasach szczuje swoich obywateli na Polaków i co zatem idzie nawet jeśli będziesz miał status stałego rezydenta czy obywatelstwo nie zmieni to faktu ze dla reszty społeczeństwa będziesz Polakiem nikim więcej.
   Wybacz ale nikt normalny nie będzie chciał żyć w kraju w którym go nie chcą i wie ze jego dzieci będą narażone na ataki z strony angoli a wiadomo że na musdlima ręki nie podniosą bo się ich boja wiec za wszystkie swoje winy i ich obarcza polaczków

   PS, żydzi przed dojściem Hitlera do władzy tez byli obywatelami Niemiec po jego dojściu do władzy odpowiednim nastawieniu ludzi propaganda z dnia nadzień przestali być obywatelami swojego kraju

 3. co tu komentowac , szczeniak na smyczy niemieckiej robi wszystko co kaze pani szczeniaka! Pani natomiast wie , ze ANGLIA nie toleruje Niemcow wiec jest okazja do pokazania kata do ktorego chce zagnac Anglikow! Skonczy sie tak , ze USA i Anglia przypomna sobie , ze Niemcy do tej pory nie sa Panstwm tylko strefami okupacyjnymi.

 4. [[[ SALAM ALEJKUM – DZIEN DOBRY – SZCZESC BOZE – JA KROL WSZECHSWIATA – WLADZA KRZYZA – LIST GONCZY EUROPEJSKI – Z PANEM DONALDEM TUSKIEM ZLODZIEJEM I ZDRAJCA NARODU POLSKIEGO – KROL I 10 LAT CELA – KARA W POLSCE – WOJSKO I INNE SLUZBY – CBA – I CBSP – DO DZILANIA ZAMYKAMY KONIEC JEST BLISKI 2020 KONIEC SWIATA NIE ZOSTANIE KAMIEN NA KAMIENIU AMEN ]]]

Komentowanie jest wyłączone.