Tusk, Polak chciał wyrzucić Polaków z wysp. Wyszło szydło z wora

Tusk nie chciał gwarancji Polaków na wyspach. Wyszło szydło z wora

 

Na stronie internetowej posła do Izby Gmin Daniela Krawczyńskiego , jest to poseł pochodzenia z Polski Partii Konserwatywnej, który został wybrany, czytamy zatrważającą informację.

Okazuje się ze to Polak Donald Tusk były polityk Platformy Obywatelskiej nie chciał się zgodzić z Premier May aby gwarantować emigrantom na wyspach w tym prawie milion Polaków życia spokojnego i pobierania zasiłków na rodziny.  

Propozycje w listopadzie złożyła Premier May.

Oto co czytamy :

W toku negocjacji pomiędzy Unią Europejską a Wielką Brytanią, Premier Theresa May w listopadzie 2016 wyszła z propozycją do Szefa Rady Europy Donalda Tuska i Kanclerz Merkel, aby prawa Brytyjczyków w UE oraz prawa Europejczyków w Zjednoczonym Królestwie były zagwarantowane i nie były częścią negocjacji.

Przewodniczący Donald Tusk wraz z Angelą Merkel odmówili jednak Premier May wcześniejszych gwarancji.

 

tuskkraw

Na zdjęciu Poseł Krawczyński z szefową Home Office – kliknij na zdjecie

Oto ta informacja prosto od Posła do Parlamentu Brytyjskiego.

https://danielkawczynski.pl/2017/02/07/daniel-kawczynski-meets-home-secretary-amber-rudd-to-protect-eu-citizens-rights/

Wynika z tego że – Donald Tusk chciał spełnić swoją idea że Polacy wrócą z wysp do Polski. Prawie milion Polaków, dzieci, Polskie sklepy a on odrzucił propozycję Premier May aby Polacy mieszkali na wyspach w w spokoju.

Oprócz demontażu Polski, sprzedaży Polskiego majątku, zniszczenie Polskiej Armii, grobowych pensji Polaków, wyjście Brytanii z UE przez jego złe negocjacje z Davidem Cameronem, śmierć ludzi w zamachach w Europie przez wpuszczenie emigrantów bez kontroli granicznej – do  zasług Tuska należy dodać działanie na szkodę Polaków na emigracji.

Takich artykułów, że ludzie w 2019 roku zagłosują przeciwko Platformie Obywatelskiej w wyborach Europosłów do Parlamentu Europejskiego, boją się Partię Liberalne w Europarlamencie jak „ognia”  i to spowoduje reakcje i zaczną się starać „czerwoni ” do współpracy z Premier May, która proponowała umowę aby dać gwarancje emigrantom w tym Polakom na wyspach i Brytyjczykom w Europie . W roku 2019 Polacy powinni wymienić Europosłów Platformy Obywatelskiej z Brukseli, bo reprezentują poglądy Niemiec i Merkel a nie Polaków. 

Oczywiście, nie mówimy że pracownicy PISu są najlepsi, jedynie Politycy z wyższych półek Prawa i Sprawiedliwości są oddani sprawie. Przykładem jest skandaliczna praca Ambasadora Rzegockiego mianowanego przez PIS, który jak donoszą ludzie z Londynu ze środowiska Prawicy , wspiera organizacje i media popierające wcześniej PO, cytat: szybko się „przemielił” może liczy na pracę gdy Platforma wygra wybory.

Generalnie gdyby teraz w Brukseli przewagę Europosłów miały Partię Konserwatywne czyli PIS  gwarancje Polaków i innych narodowości już dawno były zatwierdzone.

Obecnie Partie Liberalne w tym Platforma w Brukseli robią co chcą Niemcy a one idą na konfrontacje z Londynem dlatego też  Merkel i jej „doberman z nad Wisły”  jak podaje Poseł Krawczyński odrzuciły propozycję Premier May. Platforma chyba liczyła że Bruksela nie da gwarancji Brytyjczykom co spowoduje że Polacy z wysp wrócą do Polski. Film na dole…

 

4 maja 2017