Tusk Polak chce zniszczyć Polskę i karać za nieprzyjęcie emigrantów.

Tusk Polak chce karać Polskę za nieprzyjęcie emigrantów.

 

Robi się zle w Europie.

Polak, któremu Polacy umożliwili karierę Polityczną zostania bycia Szefem Unii Europejskiej zaatakował Polskę,.

Chce z niej zrobić drugi bałagan jaki mamy  w Paryżu i innych krajach.

Wielka Brytania chce pomóc Polsce,aby przeciwstawić się Niemieckim Żądaniom.

Czas wyjść z UE i podpisać nowe układy z Unią Europejską.

Okazuje się że były Prezydent  Komorowski ochraniał fundację która okradła Polskę na sumę jaką udowodniono to miliard 10 milionów złotych. Okazało sie że Komorowski wiedział a tuszowano działanie fundacji. Oto pytanie dlaczego Polska jest biedna. Polska za Rządów Platformy została okradziona dlatego rodziny nie miały żadnych dotacji dla rodzin jakie dostają rodziny na zachodzie.

Zle się dzieje w Unii Europejskiej. Bruksela chce podporządkować Polskę.

Komentarz:

Jeśli tak dalej pójdzie, że Bruksela będzie decydowała o wszystkim w krajach unijnych albo kraje członkowskie będą wychodzić ale będą wtedy karane finansowo albo będzie wojna w Europie . Mówił o tym David Cameron gdy rozpoczynał kampanię referendalną.  Wielka Brytania stanie po stronie krajów chcący rozerwać dominację i budowaniu za pomocą Brukseli w białych rękawicach Cesarstwa Niemieckiego. Widać też teraz dlaczego Rosja nie chce zakończyć konfliktu w Syrii bo wtedy emigrancki mieliby gdzie wrócić , tak naprawdę Rosja działa na korzyść Niemiec aby podbić kraje unijne emigracją. Wielka Brytania to wyczuła dlatego jest Brexit, przyszłość naszego kraju jest bardzo zagrożona: jej wiara, tradycja, bezpieczeństwo.

Doradzamy Pani  Szydło – wyjść z unii, podpisać umowę handlową z Wielką Brytania, nałożyć cła na Niemieckie produkty i francuskie. Oni wiecej sprzedają do naszego kraju niż nasz kraj do tych krajów. To samo jest właśnie na wyspach Brytyjskich. Przychód z ceł przeznaczyć dla Polskich przedsiębiorstw aby zrównoważyć ich spadek sprzedaży na rynek UE. Wybudować porty i statki aby dowozić produkty z całego świata. Towary na wyspy brytyjskie nie wozić ciężarówkami ale statkami, będzie taniej gdyż nie będziemy płacił za przejazd przez autostrady w Niemczech i we Francji. Nałożyć opłaty na ciężarówki niemieckie, nałożyć podatki na Supermarkety Francuskie i Niemieckie. Pani Szydło powinna wyjść do Narodu i przestawić cały pomysł. Będzie zadyma KODU w Warszawie wojsko na ulice i uspokoić towarzystwo. Albo Polska będzie krajem spokojnym o pięknej przyrodzie, tradycji, chrześcijaństwa, tradycji i rodziny albo zostanie kolonią wyrobników w przedsiębiorstwach kapitału zachodniego.

Wielka Brytania nie zgodziła się na przyjęcie emigracji – niestety Donald nie miał odwagi karać Londynu, więc pózniej ci pokazali mu środkowy palec , jeszcze go zobaczy kilka razy.

Wszystko dowiesz się z niesamowitym programie poniżej – polecamy oglądnąć.

 

Tuskowi odebrać obywatelstwo Polskie – chyba żaden inny człowiek będąc szefem UE nie atakowałby swojego kraju podobnie jak mówi „rudy”.


17 maja 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polska