Tusk odbierze Polakom pracę w Unii. Zniszczył Polskę teraz chce Polaków.

Tusk odbierze Polakom pracę w Unii. Zniszczył Polskę teraz chce Polaków.

 

Jak donosi Daily Mail Donald Tusk chce uderzyć teraz w Polaków pracujących w Europie.

Generalnie w Polsce go nikt nie chce, jego Partia Platforma przegrała z kretesem za to iż sprzedał majątek Polski, Polacy w Polsce zarabiali grosze, nie dawał żadnych dotacji na rodziny gdy kraje zachodnie dają od 20 lat, zniszczył Polską Armię oraz nie potrafił zarządzać krajem i Policją że w Polsce działała firma przestępcza Albert Gold.

Tym razem ” polityk który z nad Wisły , niszczyciel Polski ” chce uderzyć w Polaków pracujących w Europie.

Daily mail pisze że UE grozi wyrzuceniem Polski z Unii Europejskiej po tym, jak kraj zażądał, aby Niemcy zapłaciły ogromne odszkodowania za II wojnę światową.Donald Tusk powiedział, że przyszłość Polski w UE jest „niepewna” wśród eskalującego rzędu rządzącej krajowej partii konserwatywnej.

Kaczyński sugerował także, że Niemcy będą musieli zapłacić „ogromną” reparację Polsce za zbrodnie popełnione przez hitlerowców podczas drugiej wojny światowej.„Mówimy o ogromnych sumach, a także fakt, że Niemcy przez lata odrzucali swoją odpowiedzialność za II wojnę światową” – powiedział.

Platforma ObywatelskiaTuska sprawowała władzę przez osiem lat, aż partia PiS i Sprawiedliwość wygrała wybory w 2015 r. i szybko przeprowadziła reformy.

Chociaż niektórzy Polacy uważają, że ich sądownictwo jest skorumpowane i zdominowane przez myślenie komunistów, inni uważają, że reformy reformatorskie napędzane PiS są nieprzyjazne dla demokracji.

„Istnieje wiele kwestii, w których działania rządu polskiego wydają się bardzo kontrowersyjne z punktu widzenia całej UE. Razem z Budapesztem – Tusk.

‚There are plenty of issues where the Polish government’s actions seem very controversial from the point of view of the whole EU. Including Budapest, sometimes,’ Tusk said.

My jednak chcemy przypomnieć Tuskowi że wykluczenie Polaków z UE uderzy w Polaków czyli osoby z tego samego kraju który umożliwił mu karierę.

————————————————–

Wykluczenie Polski z UE lub zawieszenie to koniec pracy Polaków w Unii Europejskiej.Będą musieli starać się o wizy pracownicze, skończą się też zasiłki na rodziny Polskie w Niemczech, we Francji w Skandynawii. Jednym słowem zostaje im tylko jechać do Brukseli i wywieść Tuska krzesłem z urzędu.

——————————————————–

Dzieki Tusk. Tobie w głowie tylko polityka a nie patrzysz na Polaków , zniszczyłeś im życie w Polsce teraz chcesz w Europie.

W ogóle Tusk wraz z Junkerem powinni zostać postawieni przed Trybunał w Hadze za złamanie prawa czyli otworzenie granic Unii Europejskiej czyli braku kontroli paszportowej i osób. Przez to setki tysiące emigrantów wjechało do krajów do UE w tym terroryści. Policja, Straż graniczna nie mogła oddzielić zwykłych ludzi od wojowników ISI. Doszło do bójek na ulicach miast, zniszczony samochody, domy, padła turystyka krajów śródziemnomorskich oraz zginęło wiele setki ludzi.

A teraz Tusk chce uderzyć w Polaków pracujących w Unii Europejskiej bo nie jego Platforma Obywatelska w Polsce dostała w „dupe” podczas wyborów za zniszczenie Polski.

Brawo Tusk. Oprócz Trybunału  Hagi nie zasługujesz na Polski Paszport oraz przez Ciebie Wielka Brytania wyszła z UE gdyż to tyś negocjował warunki reformy Brukseli z Davidem Cameronem przed referendum Brexit.

Wniosek jeden Polacy muszą zrobić wszystko aby w roku 2019 kiedy będą wybory na posłów do Europarlamentu przegonić wszystkich obecnych Europosłów Platformy Obywatelskiej i wybrać z PISU lub z innej prawicowej partii którzy przeciwstawią sie Tuskowi i Berlinowi w dążeniu do wyzysku Polaków w pracy w Polsce oraz wykluczeniem z Unii Europejskiej. Za Rządów Tuska i Platformy Polacy byli wołami Europy i Niemiec zarabiali 200 Euro na miesiąc, nie dawał ani grosza na zasiłki dla rodzin a firmy Niemieckie i inne nie płaciły podatków. Teraz gdy Premier Szydło chciała podnieść podatek na duże supermarkety ten właśnie Tusk i jego Bruksela zakazały tego podatku a chciano dać większe zasiłki dla rodzin Polskich.

Posłowie Platformy, Nowoczesnej i ludzie popierający tą partię chcą aby Tusk wykluczył albo zawiesił Polskę w UE gdyż PiS w Polsce zyskuje w sondażach coraz więcej , Polakom podoba się iż w końcu ktoś stoi po stronie kraju a nie sąsiadów. Niestety Tusk uderzy w zwykłych Polaków pracujących za granicą. Jego polityka to tylko straszenie tak robił z Wielką Brytanią przed referendum i Wielka Brytania pokazała mu „środkowy palec” wychodzi z UE. Dlatego Polacy muszą w 2019 przegonić Europosłów z Platformy i przeciwstawić się Tuskowi który teraz jest tak zaślepiony chęcią ukarania PIS z Brukseli że chce zniszczyć życie Polakom pracujących za granicą. Liczy sie chec zemsty a to przez jego idiotyczne rzady w Brukseli mamy chaos w Unii Europejskiej. Najwiekszy platnik czyli UK wychodzi z UE za co zaplaca i firmy i zwykli ludzie i to jest jego wina,  to niszczyciel Unii.

Partie prawicowe muszą wygrać wybory do Europarlamentu, Tuska i Junkera pod trybunał w Hadze za zniszczenie życia ludzie i krajów w UE za wyjście z Brytanii z UE i naprawić Unię Europejską dobro wszystkich ludzi tak zniszczoną przez Polaka z nad Wisły.

Ludzie piszą komentarze że to PIS chce wyprowadzić Polskę z UE , oni nie rozumieją otaczającej ich Europy to Brukselscy Politycy, Tusk, Merkel, Junker doprowadzili do strasznego chaosu w Europie, śmierci ludzi, olbrzymich strat turystyki krajów śródziemnomorskich oraz wyjście Brytanii z UE. PiS chce tylko aby Polska była silnym krajem a nie jak za Platformy gdzie Polacy zarabiali grosze bez dotacji na rodziny. Często właśnie te osoby głosowały na Tuska partię a same uciekły z Polski za granicę do pracy.

Po I wojnie światowej Niemcy budowały swoją III rzesze przyłączając tereny wolnych krajów patrz Czechosłowacja, teraz Bruksela chce przejąć wszystkie wartości wolnych krajów pod tzn nazwą Unią Europejską gdzie decydują o wszystkim Niemcy. Niestety firmuje to swoją twarzą Polska Donald Tusk.

Konrad W

 

4 sierpnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

56 komentarzy
 1. Co to jest? I kto to napisal??? Stek bzdur bez ladu i skladu! Autor sie cofnie w pierwszej kolejnosci do podstawowki i opanuje jezyk polski, angielski rowniez jesli chce zrozumiec co pisze anglojezyczna prasa, nastepnie zdobedzie mertoryczna wiedze i dopiero sie 3 razy zastanowi czy cokolwiek napisac. Dno dna…

 2. Ostatnio chmura burzowa nad Piegrzwią Małą miała kształt Tuska! Padał deszcz przez trzy doby, staremu Mozyrce zalało kartofle w piwniczce! Niech no ten Tusk pokaże się tylko u nas w Piegrzwi!

 3. Przecież to bracia Kaczyńscy byli przeciwko wstąpieniu Polski do UE, a teraz Kaczor koniecznie chce nas z niej wyprowadzić, nie bacząc na ogromne straty, jakie nam ta wyprowadzka przyniesie!

 4. Wielka Brytania wyszła z UE dlatego, że tak zadecydował NARÓD BRYTYJSKI w REFERENDUM, a nie Tusk.

 5. A gdzie pismak, ktory napisal ten artykul, dopatrzyl sie w wypowiedziach Tuska zachete do usuniecia Polski z Unii? On jedynie ostrzega, ze jesli w obecnej Pis Polsce nic sie nie zmieni to takie zagrozenie istnieje…

 6. To nie Tusk niszczy Polskę w EU–on ją do niej wprowadził.Polskę i Polaków w EU—niszczy PIS—mądrzy zrozumieją ,głupi przeinaczą.

 7. Co wy pier…….e kto to pisze czy już Kaczorowi odjeb.o zupełnie że forum takich newsów się posuwa.
  Wstyd i hańba że doczekaliśmy się takiego rządu.
  To wy pis a nie po zniszczycie Polskę i cofniecie nas 25 lat do tyłu.
  Ale przyjdzie dzień że zaplacicie za wszystko.

 8. Stek bzdur chorego pisowca.Wasza sekta cierpi na grozna chorobe psychiczna,zarazliwa zwana kastracja mozgu

 9. Jak możecie opowiadać takie bzdury, jawne kłamstwa, obrzydliwe manipulacje, skoro juz jesteście w UK i przynajmniej cześć z was posługuje sie językiem angielskim to przeczytajcie jakaś poważna literaturę na temat sytuacji politycznej w Polsce a sporo jest tego zamiast powtarzać te pisowskie pierdy

  • Przecież pi stylu, słownictwie i formie zdań że nie wspomnę o treści gdzie brak jakiejkolwiek logiki widać że to jakiś troll prostak pusał nie jakiś Daily News.

 10. Ciekawy jestem jak to możliwe żeby pijana łaj……z podejmowała decyzje na szczeblu unijnym. Wyjebać go ze stanowiska jak przyjdzie podpity. Ja wchodząc do roboty to worganiźmie muszę mieć 0,0

 11. Przede wszystkim wnioski autora wynikające z Daily Mail są kompletnie mylne i wynikają chyba z nieznajomości angielskiego lub celowej kreciej roboty. Poza tym chyba PiS sądzi według siebie bo oni na pewno by tak zrobili. Małe zawistne dupki. Tusk jest ponad to

 12. Co to za chore brednie?! „firma przestępcza Albert Gold”?! Padłam i umieram ze śmiechu!!!
  Stosunek do języka ojczystego świadczy o stosunku do ojczyzny! Matole popaprany!
  To partia Kaczyńskiego występuje z chorymi żądaniami, to partia Kaczyńskiego psuje stosunki Polski z sąsiadami i państwami unijnymi! Tusk TYLKO podsumowuje to, co się dzieje w Unii NA SKUTEK DZIAŁAŃ PARTII KACZYŃSKIEGO!!!
  Najlepiej takim popaprańcom jak Kaczyński i jego naśladowcom „wieczny odpoczynek racz im dać Panie”.

 13. Co za brednie !!!! Autor tego artykułu nie zna zasad na których Polska wstąpiła do UE? Nie wie że Polacy mogli wyjechać do tej pracy dzięki temu że w tej UE jesteśmy? Tylko tępak ograniczony intelektualnie może myśleć że wystarczywejsc do UE i wszystko mu się należy tak jakby to manna z nieba spadała! Nie pamięta o tym że 89r Polska była bankrutem , że wejście do UE to szansa podniesienia stopy życiowej i indywidualnie i dla Państwa ,to szansa do dogonienia zachodnich ,dobrze rozwiniętych gospodarek! To się działo dopytywał do władzy nie doszło PiS i szalony ,paranoiczny Kaczyński , który nie potrafi układać stosunków z sąsiadami i prowadzić racjonalnej dla Polski polityki zagranicznej ! To on i jego partia ponosi winę za stosunki Polski iUE,to on odpowiada za niszczenie wszystkiego co było dobre dla Polski ! Precz z takimi rzadami ,precz z Kaczorem dyktatorem! Precz z PiSem!a wszystko wróci do normy!!!!

  • Piszecie totalne głupoty , a raczej jesteście wynajęci przez Platfusów ……… , Co nie pamiętacie Wypowiedzi byłej Pani Minister Infrastruktury a obecnej Komisarz UE ……. Bieńkowskiej ……… że trzeba być Idiotą lub Złodziejem aby zgodzić się na pracę za pensję poniżej 6000 tys. Netto ……….. Co krótka Pamięć !!!!!!!!! To takiej Retoryki Politycznej lub inaczej Stylu Politycznego ………. chcecie ????? Oni z PO i Tusk mają Was – Lemingow i Oszołomów Nie znających Historii własnego Kraju …….. za Uzytecznych Wyborczych Debili !!!!!!! Tusk Wami gardzi ………. a wypowiedź p.Bieńkowskiej utrwalona na Taśmach z Restauracji „Sowa ” i przyjaciele tylko potwierdza Realny stosunek Liberałów do Was wszystkich ……… pseudo…. Liberalnych Obywateli , bo Ilu z Was zarabia poniżej i to grubo – 6000 tys. Netto na rękę ?????? – Większość ……….. czy wszyscy …………..!!!!!!!!!!!!!! . Czas aby Donalda Tuska wysłać na Polityczną Emeryturę a przy okazji zaprosić do Rozliczenia za Afery Gospodarcze i Złamanie Prawa UE których dopuścił się będąc Premierem Polski a teraz Przewodniczącym Rady Europejskiej …………… do Rozliczenia się przed Trybunałami Polski i UE ………….

 14. Jestescie pierdolnieci z tym Tuskiem. Co do reparacji wojennych oduczcie sie , bo jestescie ciemni jak tabaka w roku.. Poza tym, zastanawia mie, CZEMUjeszcz enie wrociliscie doPo;lski pisowskiej, skoro teraz macie SWOJEGO pRezydenta, SWOJ RZAD, SWOJEGO PREZESA… ? Dlaczego jeszcze ciagle siedzicie w UK?

 15. Przeciętny polak za grabież przez UE w Polsce cieszy się z zbliżającego Konica okupacji.

 16. Jak zwykle – PiS rozwala wszystko, co można, robi wszystko, aby wyjść (a raczej zostać wyrzuconym) z Unii, a potem żąda od Tuka obrony Polski! Argumentacja dla debili! Tusk realistycznie przedstawia co nam grozi i mimo swojej wysokiej funkcji nie jest w stanie nic „załatwić dla Polski”, Idąc tym tokiem myślenia bandzior może żądać uniewinnienia, a jeśli go nie uzyska, to winny będzie obrońca, albo sąd.

 17. Autorowi tej fantazyjnej opowieści, zamiast pisania takich kłamliwych,prowokatorskich, intryganckich tekstów,obliczonych na odborców z kręgów „ciemnego ludu”, proponuję odpoczynek od obecnej rzeczywistości, w sanatorium bez klamek,to jest właściwe miejsce dla tegoż osobnika.Ileż trzeba mieć w sobie nienawiści,podłości i arogancji do drugiego człowieka, żeby taki kłamliwy tekst wysmarować! Ciekawią mnie pobudki które takimi osobami kierują.Mam nadzieję że czytelnicy którzy to przeczytają są osobami logicznie myślącymi i tego steku bredni nie przyjmą za zaistniały fakt !

 18. To napisal ktos kto z premedytacja klamie przekrecajac fakty. Ewentualne wyjscie Polski z EU jest konsekwencja zmian wprowadzonych przez PiS ktore przez WSZYSTKIE kraje czlonkowskie sa oceniane jako niedemokratyczne. Sam Tusk nie ma mocy zmieniac decyzji calej Unii, a jesli ktos w to wierzy to raczej jest niezbyt rozgarniety. Brexit z kolejna wydarzyl sie poniewaz Mr Cameron napedzil fale niecheci I nienawisci wobec EU a potem sobie pozwolil zoorganizowac referendum ktorego wynik byl konsekwencja jego wczesniejszej kampanii anty-unijnej. Obecny rzad nie byl w stanie wynegocjowac tego co wczesniej unia zagwarantowala UK. One new spoleczenstwo UK zmienilo zdanie I chce zostac w Unii jak zauwazyli podwyzki cen oraz spadajacy kurs funta. Oni chcieli pokazac niechec do rzadu a nie wyjsc z Unii, bylo to konsekwencja braku wiedzy o finansowym powiazaniu gospodarki z Unia oraz stratach jakie przyniesie wyjscie. Decyzja ciagle nie jest podjeta. A Polska? Czy sluchacze touch bredni maja swiadomosc co oznacza obecny kurs polityczny rzadu PiS, czy zdaja sobie sprawe ze to zmiany wprowadzone w ostatnich miesiacach sa winne zmianie nastawienia Unii do Polski, a nie Tuski czy inne osoby z EU.

  • Jesteś głupszy niż ustawa, która to przewiduje. 8 lat bezmózgowcu PO_PSL rozwalało Polskę! Zobacz po skali afer wmiecionych pod dywan i po tym co dzieje się z reprywatyzacją w Wa-wie. Jeszcze Polska w swojej historii nie miała tak antypolskiego, proniemieckiego rządy jak rząd tuska i kopacz.. Żadni politycy się tak nie upadlali dla synekur, dotacji, stołków jak politycy PO. Historia nie pamięta aby, któryś z poprzednich polityków tak szczuł inne państwa na Polskę jak robią to PO, N czy ten spęd KOD. Nie po to nasi dziadowie, ojcowie walczyli o wolną Polskę aby ta zbieranina polskojęzycznych polityków wpychała nas naród pod but szwaba. Jeśli drażni aż tak polityka PiSu to granice są otwarte , zachód za sprawą ciapatych zapewnia różnego rodzaju rozrywki jak nie granatem, maczetą to pasem – wolna droga.

 19. Stek bzdur. To właśnie Pis niszczy Polskę. Gdzie się nie dotknie tam ruina. Stadniny, TK, Puszcza Białowieska itd. Banda dyletantów która zamienia nasz kraj w ruinę i wprowadza dyktaturę.

  • Ogarnij się i popatrz na programy tv publicystyczne jest pokazane jak Tusk obiecuje mówi co zrobi podatki obniży i prawda jest taka ze ten niemiecki dupoliz nic nie zrobił a jego partia to banda takich samych nierobow jak PiS tylko z tym ze te pajace z PO zostały w całości oderwane od koryta No to płacom teraz po 20 zł takim pojebom jak mój kolega zebylezeli na ziemi i stukali nogami w blachę generalnie mnie polityka nie interesuje bo niema prawdziwych polityków w naszym kraju na poczontku obiecują potem coś tam zrobią a w efekcie okazuje się ze to jest jak zwykle afery podgryzanie ale co jest najważniejsze to zawsze przez tych pojebow cierpią normalni zjadacze chleba ciężko pracujący na niego Tusk dzięki tej niemieckiej szmacie miał gdzie uciec na lepiej płatna posadkę bo Polska nic mu nie zawdzięcza a napewno nie przeciętny zjadacz chleba i tak samo będzie z PiS

 20. „Jak donosi Daily Mail Donald Tusk chce uderzyć teraz w Polaków pracujących w Europie.”
  A w którym miejscu tak napisali?
  Bo ja znalazłem w Daily Mail opinię, że gdyby Tusk wrócił do polskiej polityki, stanowiłaby poważne zagrożenie dla Kaczyńskiego!
  I żeby nie wierzyć wszystkim idiotom, którzy tworzą fałszywe wiadomości szkalujące Tuska.

  • Nie mozna szkalować kogoś kto niszczył Polskę przez osiem lat i zadłużył na taka kasę że Gierek to przy nim pikuś.

 21. Alez bzdury , dawno juz takich nie czytalam . Ten pseudoredaktorzyna ciekawe , z kim sie na glowy pozamienial . Widac , ze oglada tylko rezimowa TVPiS albo TRWAM . Aby napisac cos porzadnie , to trzeba czytac tez wypowiedzi 80% Polakow , ktorzy sa przeciwko nierzadom nibyRzadu posla Kaczynskiego., czytac i ogladac czasopisma i TVN ,wglebic sie troche w temat .

 22. Jesteście POJEBANI . PiS swoją działalnością doprowadzi do tego że was wywalą z UK. Wszędzie robią sobie wrogów a Polaków za granicą maają głęboko w dupie tak jak i w Kraju. Konrad M stronnicowcu PiSowski zastanów się co piszesz i na czyje polecenie Palancie.

 23. Tusk chce wyprowadzić Polskę z UE i otworzył granice?????
  Nie wiem co ty bierzesz chłopie, ale następnym razem weź pół.

 24. Mówiąc prostszym językiem- dosyć tego siedzenia za granicą , my Polacy z Polski domagamy sie od Polaków mieszkających za granicą -ich powrotu do Ojczyzny i wspólnego ponoszenia kosztów polityki PiS. Dziekuję

 25. Dobra zmiana kłóci się wszędzie i ze wszystkimi. Do czego PIS na doprowadzi? do wojny ?

Komentowanie jest wyłączone.