Tusk na łopatkach, UK nie będzie płaciła wpłat do Brukseli

 

Tusk na łopatkach, UK nie będzie płaciła wpłat do Brukseli

 

Rząd Theresy MAy opublikował „white paper” gdzie podał  jak Wielka Brytania będzie współpracowałą po Brexit z Europą kiedy opuści Unie Europejską czyli juz po marcu 2019 roku.

Znalezione obrazy dla zapytania white paper brexit

Biały Papier podaje:

– Wielka brytania nie będzie wpłacała wpłat rocznych do UE a będzie dalej handlowac a z krajami Unii Europejskiej bez ceł

-Wielka Brytania będzie sama decydowała o emigracji ludzi z Europu, będzie nakładała ilościowe wizy na pracowników z Europy .

-Wielka Brytania będzie zarabiała na cle, będzie rozliczała handel UE z krajami z poza UE, zarobi miliardy na rozliczeniach 

-Wielka Brytania nie będzie podlegała pod Sąd w Strasburgu tylko sprawy będą roztrzygane dotyczące regulacji żywnosci ale i tak Parlament Wielkiej Brytanii bedzie miał nad tym kontrole.

Dużo wskazuje na to iż Bruksela zgodziła się na taki układ aby zagrać na NOSIE DONALDOWI TRUMPOWI który wspierał Brexit.

Pokazuje to jednak jedna żecz , że inne kraje mogą już opuszczać UE, a po opuszczeniu przestaną płacić wpłaty do UE a i tak dalej bedą handlować z innymi krajami. Zaoszczędzą wielkie pieniadze i będą mogli ustawiać sami podatki na firmy zachodnie które niszczą konkurencje i wyzyskują ludzi marnymi zarobkami. Po co utrzymywać tak wielką administrację w Brukseli Rządy krajów mogą dogadywać się same. Pierwszy krok na rozwalenie bloku nastąpił.

Słowa Tuska, że Wielka Brytania po Brexit będzie miała sól na talerzu a nie ciastko można jak zawsze wpisać do kolejnego jego „kłamstwa” i on chce być znów politykiem w Polsce….

 

 

Konrad W

12 lipca 2018