Tusk, Junker to lewacy rządni krwi Brytanii, niszczący dalej Europę

Tusk, Junker to lewacy Rządni Krwi Brytanii, niszczący dalej Europę

 

Rozpoczęły się negocjacje pomiędzy Wielką Brytanią a Politykami Brukselskimi reprezentującymi kraje tworzące Unię Europejską. Jak do tej pory nie widzimy nic, oprócz „rządnych” krwi i kary dla Wielkiej Brytanii, niestety kara przyjdzie ale na kraje tworzący Unię Europejską w tym także Polskę i zwykłych ludzi.

Najpierw dlaczego Wielka Brytania podjęła desperacką decyzję wyjścia z UE, bo tak trzeba nazwać Brexit ponieważ traci rynek handlowy bezcłowy z 27 krajami.

.Do „małych mózgów” Polityków w Brukseli nie dociera, że Wielka Brytania to specyficzny kraj ma wysoką kwotę wolną od podatku czyli 11600 funtów na rok i ma wysokie benefity logiczne więc jest, że jeśli przyjeżdza po zasiłki nadmiar ludzi budżet robi się pusty gdyż emigranci nie płacą tyle podatków aby pokryć różnice pobierania benefitów, darmowej szkoły, bezpłatnego leczenia dlatego Londyn musi wstrzymać emigrację. To chciał Cameron ale Tusk przed referendum go wyśmiał i straszył z Berlina, więc wyszli z UE bo nie mogą doprowadzić do upadku budżetu i tak już zlikwidowano pieniądze na 3 dziecko. Przyjazd kolejnych 3.6 miliona emigrantów z UE to upadek dotacji na 2 dziecko albo zmniejszenie kwoty wolnej od podatku.

Niestety teraz podczas negocjacji „mózgi” Tuska, Junkera i całej Brukseli dalej są ‚otępiałe”.

Okazuje się, iż chcą aby Wielka Brytania zapłaciła za rozwód około 80 miliardów, chcą aby prawo Sądów Strasburga było nad Sądami Brytyjskimi czyli Bruksela miała wpływ na prawo wolnego kraju oraz że Brytyjczycy mogą dostać pozwolenie życia tylko w jednym obecnie zamieszkałym kraju Unijnym. Jednym słowem atak Brukseli na całego.

Najpierw na temat emigracji.

Premier May dała wspaniałą ofertę dla Europejczyków, mogą zostać wystarczy się zarejestrować na stronie internetowej. To bardzo dobra oferta gdyż wielu Polaków, emigrantów choć mieszka ponad 5 lat nie jest wstanie udokumentować aby dostać rezydentury. Albo nie pracowali ciągle bo za Camerona siedzieli po 4 lata za bezrobociu, albo pracowali z przerwami i jezdzili do Polski odpocząć albo mieszkali po pokojach, pogubili dokumenty itd. Niestety Tusk i cała „banda negocjatorów ” proponuje Brytyjczykom życie w jednym kraju na terenie UE w krajach w których praktycznie nie ma żadnych zasiłków na rodziny lub są znikome w porównaniu do zasiłków w UK.. Przecież z tych 3.6 miliona emigrantów na wyspach z 60% pobiera datacje na rodziny około 600 funtów na miesiąc.

Ponadto blokowanie życia dla Brytyjczyków w Europie to nakręcanie pętli samemu na swoją szyję ponieważ Brytyjczycy z reguły mają pieniądze wiec wydają je w Europie a nie wysyłają z Europy do Wielkiej Brytanii jak robią to emigracji. Więc Brytyjczycy to dobrzy klienci krajów Europejskich.

Co ciekawe Niemcy wprowadziły 5 letni okres oczekiwania na zasiłki, Francja wprowadziła jednakowe stawki dla transportu Polskiego do Francuskiego oraz chce zatrzymać pracę Polaków a Londyn nie może nic zrobić z emigracją.

Teraz sprawa ekonomii.

„Gang Brukselskich Eurokratów ” niestety jest w błędzie gdy uderza w gospodarkę Wielkiej Brytanii i stawia żądania zapłacenia około 88 miliardów funtów do Brukseli za niby rozwód. Z prostego powodu po pierwsze nie zapłacą tyle ile chcą po drugie żądaniami nie rozmawia się z mocarstwem jakim jest Wielka Brytania. Żądni krwi na Brytanii Tusk i Junker zamiast budować współpracę oddalają jeszcze bardziej powiązania gospodarcze i handlowe.

Nie ma co się oszukiwać ale Wielka Brytania ma chyba największy rynek handlowy w Europie gdyż ludzie mają w portfelach pieniądze. Widać to dokładnie w ilości sprzedawanych towarów do  UK,  27 krajów sprzedaję wiecej do UK niż odwrotnie wykres na dole. Dlatego Brukselscy politycy powinni zrobić wszystko aby dalej Polska, Hiszpania, Holandia i inne kraje dalej mogły handlować z Wielką Brytanią bez ceł.

Niestety Bruksela idzie w innym kierunku nie proponuje Londynu dalszego handlu bezcłowego ale chce kasy za rozwód. Pieniądze Eurokraci wydadzą , cześć na dobre projekty część zostanie zmarnowane ale zwykłe biznesy ludzi w Europie stracą o wiele wiele więcej w przyszłości. Polskie meble które produkują do Anglii  IKEA, jedzenie z Polski, Słowacji, Hiszpanii, Holandii i itd ich sprzedaż przez cłą zostanie zmniejszona.

Przez odsuwanie Londynu od Europy kosztem nie współpracy ale żądania przez Eurokratów doprowadzi do zmian na terenie Wielkiej Brytanii nieodwracalnych dla Europy ale przede wszystkich dla biznesów krajów tworzących Unię Europejską.

Kiedyś w szkołach trzeba będzie uczyć dzieci że Donald Tusk i Junker przyczynili się do zniszczenia Unii Europejskiej i życia zwykłych ludzi i ich biznesów.

W roku 2019 wybory do Parlament Unii Europejskiej, ludzie w krajach Europy muszą pogonić całe „lewactwo ” wybrać posłów prawicowych którzy odsunął od władzy Tuska, Junkera dogadają się szybko z Wielką Brytanią na temat wolnego handlu, zatrzymają emigrację ludzi z poza UE niszczącą turystykę krajów śródziemnomorskich a winnych oddadzą pod Trybunał w Hadze za działanie przeciwko Europejczykom aby nigdy nikt w przyszłości gdy będzie szefem UE nie narobił kolejnego dziadostwa jacy zrobili obecni politycy.

Do mózgów Tuska, Juncera i całej zgrai Lewackich Eurokratów nie dochodzi ze próba zniszczenia, próba ukarania , próba odsunięcia jeszcze bardziej Wielkiej Brytanii od Europy to olbrzymie straty dla biznesów w Europie. Gdy w roku 2019 odsunie się już lewactwo należny podpisać szybko umowę o wolnym handlu bez ceł, umożliwić normalne podróże do UE Brytyjczykom aby dawali zarobić firmą w Europie.

W gazecie Brytyjskiej można było przeczytać że oto Wielka Brytania znów została sama jak przed II wojną światowa stając przeciwko tyranii Adolfa teraz staje przeciwko Brukseli.

Na wyspach mieszka olbrzymia ilość Polaków którzy popierając Tuska i różne odmiany liberałów, niestety są w błędzie bo to Bruksela doprowadziła do zniszczenia UE, wymusili na Brytanii opuszczenie UE a teraz chcą ją ukarać , ale jeśli w pierwszym okresie się im uda w późniejszym to kraje Unijne będą klepać biedę. Wielka Brytania przeżyje cła nałożone przez UE za niezapłacenie kwoty rozwodowej, przestawi porty i transport z całego świata i po kliku latach odzyska świeżość w gospodarce. Natomiast w UE nastanie totalna stagnacja gdyż  spadek sprzedaży na wyspy a to 80 milionowy rynek zbytu doprowadzi do ruiny. Gdy po kilku latach przypłynął już na rynek brytyjski tanie towary z Indii, z Izraela, z Pakistanu, Turcji, ponadto firmy Brytyjskie otworzą tam produkcję nie w Europie swoją ceną wypchną towary z UE co spowoduje spadek przychodów i spadek miejsc pracy.

Niestety Premier May mówiła piękne słowa, Londynowi zależy na rozwoju krajów Unii Europejskiej chcą współpracy na każdym etapie natomiast banda Tuska, Junkera nie myśli tak – aby dalej współpracować ekonomicznie ale są żadni krwi za co zapłacą w przyszłości wszystkie biznesy, zwykli ludzie w Unii Europejskiej.

Wilston CHurcheill ich dobrze nauczył mówić – Nigdy nie być niewolnikiem.

Oto wykres więcej UE sprzedaje do UK widać że 27 krajów więcej niż jeden kraj do 27. Aż o 59 Bn więcej sprzedają na wyspy fimry z UE . Nałożone cała mniejszą sprzedaż popychając firmy w Europie do stagnacji, będą zwolnienia a Wielka Brytania przeżyje a towary na półkach będą z krajów poza unijnych. Tusk na kolanach powinien przeprosić wszystkie 27 krajów że doprowadził do Brexitu bo to on negocjował warunki z Cameronem przed referendum oraz na kolanach powinien prosić Londyn aby dalej był handel bezcłowy z Wielka Brytanią.

Szansa naprawy jest jedna, wybory do Europarlamentu w 2019 i pogonienie wszystko europosłów liberalnych w Polsce z PO, którzy idą na zniszczenie a nie współpracę z Wielką Brytanią. Nowe siły polityczne w Europie naprawią chaos emigracyjny i uregulują nowe wzajemne warunki współpracy z największym mocarstwem ekonomicznym i militarnym w Europie czyli Wielką Brytanię. Inaczej Unia będzie tonącym statkiem ale ucierpią nie Eurokraci bo oni mają pełne konta bankowe i nie muszą już pracować w życiu ale zwykli ludzie pracujący w fabrykach, magazynach.

Tusk i Junker i tak przechodzą już do historii jako ci co doprowadzili do chaosu i śmierci wiele osób w Unii Europejskiej bo takich „partaczy” przez całe istnienie Unii Europejskiej nie mieliśmy.

..

 

22 lipca 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka