Tusk i Junker mogą wywołać wojnę- ostrzega Minister Obrony Brytanii Sir Fallon

Wielka Brytania

Minister Obrony Brytanii Sir Fallon –  ostrzega Tuska i Junkera

Sekretarz Obrony Wielkiej Brytanii Sir Michael Fallon ostrzegł dzisiaj polityków w UE, że ” rozmowy” o armii UE grozi osłabieniem NATO w czasie napięcia światowego..

 Sir Michael powiedział:

„Wielka Brytania będzie wspierać tylko propozycje dotyczące wzmocnienia bezpieczeństwa europejskiego, które uzupełniają NATO, a nie inne „

But Sir Michael said: “Britain will only support proposals to strengthen European security that complement Nato, not duplicate it.

 

Wielka Brytania wpłaca dwa procenty PKB na wydatki wojskowe i Sir Michael, wezwał inne kraje UE, by zrobiły to samo. Dlaczego nie chcecie wpłacać na NATO, która gwarantuje wam bezpieczeństwo a chcecie budować coś nowego.

Jego uwagi zostały powtórzone przez ministra spraw zagranicznych Borisa Johnsona, który ostrzega także przed lekceważeniem NATO.

 „NATO to podstawa architektura bezpieczeństwa, która opiekowała się nami przez 70 lat”.

“fundamental security architecture that has looked after us for 70 years”.

 

PODSUMOWANIE:

Po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii naraz Niemcy przez Brukselą zażądały budowanie Armii Europejskiej jak i zabranie decyzji z Rządów Narodowych dotyczących Armii Narodowych. Bruksela ponadto chce zniewolić państwa jeszcze bardziej aby decydować o podatkach, policji, straży granicznej i szkolnictwa.

Mało ludzi nie zwróciło uwagę co powiedział Dawid Cameron kiedy rozpoczęła się kampania przed referendum. On powiedział bardzo wyraznie przed dziennikarzami: 

– to NATO jest gwarantem bezpieczeństwa w Europie.

Co to oznacza : dopóki Wielka Brytania z USA dominują w Europie wojny nie będzie. Gdy chciały dominować w historii Francja oraz Niemcy kończyło się to dwoma wojnami oraz wyprawami Napoleona.  W chwili kiedy ich bezpieczeństwo zostanie zagrożone przez to iż będą mieli sąsiada czyli Armię Europejską silniejszą to krok do wojny.

Niemcy potrzebują Armię Europejską nie dla bezpieczeństwa gdyż chronią ją USA i UK i mają zakaz budowania dużej Armii ze względu na mordowanie miliony ludzi w I i II wojnie ale ich nie interesuje już tylko zarabianie na produkcji żywności i samochodów chcą się brać za produkcję na skalę większą uzbrojenia dla Armii Europejskiej a wszystkie kraje Unii będą im za to płacić. Obecnie sprzedaż broni Niemieckiej jest blokowana przez USA i UK.

Trzeba pamiętać że dopóki jest NATO i o obronności Polski i krajów wschodnich jak Węgry, Litwa, Łotwa , Estonia i Słowacja i Rumunia decyduje Wielka Brytanii i USA , kraje te są wolne i nie giną na ich ziemiach ludzie.

W chwili kiedy nie daj „Bóg ” będą decydować i Niemcy i Francja to nie ma gwarancji na pokój. Taka Armia Europejska nie da rady po pierwsze ochronić krajów Europy Wschodniej przed Rosją a znając historię która jest „nauką rzeczywistą dla wszystkich ” Bosowie Brukseli czyli Niemcy i Francja szybciej podzielą sią Polska i innymi krajami na połowę ( chodzi o strefy wpływów )  z Rosją niż będą jej bronic. Zresztą w Niemczech jest miliony emigrantów wystarczy dać im broń i Armia zaciężna gotowa na zajęcie Polski i innych krajów.

Polski Rząd Prawa i Sprawiedliwości oraz Węgier musi zrobić wszystko aby zmienić Tuska i Junkera na stanowisku Unii Europejskiej. Doprowadzili co chaosu, biedy , upadku turystyki i Brexitu w Unii Europejskiej. Brakuje już bardzo mało aby wywołali wojnę i znów ludzie będą ginąć.

Konrad W

Myśli że to żarty co piszemy na górze – OTO wypowiedz Davida Cameron przed referendum dlaczego nie ma wojny i kiedy może być, że nikt nie pozwoli do tego aby Niemcy i Francja znów miały armie najsilniejszą w Europie. Oni dobrze wiedzą że dopóki Niemcy są na ” smyczy ” organizacji  NATO w Europie ludzie nie giną.

Poniżej link do całej jego wypowiedzi.

https://www.youtube.com/watch?v=Y9ONWGQ-mG4

—————————–oglądasz tylko wycinek ————————–

14 listopada 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka