Tusk daje ultimatum,brakuje mu inteligencji. Brytyjska gazeta.

Tusk daje ultimatum UK, brakuje mu inteligencji. Brytyjska gazeta.

 

Całkowicie niepomocny!

Szef brytyjskiego biznesu rozwiewa ultimatum Tuska i ton UE Brexit

ODPOWIEDZIALNA Brytyjska bizneswoman uderzyła w ultimatum Donalda Tuska nad ustawą o rozwodzie Brexitu, piętnując jego komentarze wrogie i całkowicie „niepomocne” dla rozwiązania impasu.

Brexit „nie jest bólem głowy” dla takich firm jak ona.Powiedziała, że ​​firma jej produkująca alkohole już rozpoczęła inwestowanie na rynkach na Bliskim Wschodzie iw Afryce.Jej doświadczenie w prowadzeniu globalnych umów handlowych przez granice było jednym z powodów, dla których Mrs Millard została zatrudniona w radzie ds. Handlu międzynarodowego.

Marnie Millard, przekreśliła groźbę Donalda Tuska, że On chce ​​odłożyś negocjacje handlowe, wyznaczając Brytyjczykom termin ostatecznego rozliczenia rozwodu.

Przemawiając na szczycie UE w Szwecji w tym tygodniu, przewodniczący Rady Europejskiej wydał jedno z jego najostrzejszych ostrzeżeń – dając Wielkiej Brytanii zaledwie dwa tygodnie na ustalenie ostatecznej kwoty finansowej.
Mrs Millard, która jest członkiem grupy ministra Liam Fox w zakresie handlu po Brexit, skrytykowała interwencję Tuska za to, że nie ułatwił on procesu Brexitowi dla żadnej ze stron.

Wczoraj wieczorem powiedziała w BBC: „Prowadzimy negocjacje, bardzo trudne i oczekuję pewnej inteligencji w zrozumieniu w postaci, która ułagodzi drugą stronę. Ale,dzisiejszy ton, jak ten Donalda Tuska, był naprawdę nieprzydatny w tym procesie, a proces ten przekształca się w konkurencję”

 She told the BBC’s Any Questions last night: „We are in a negotiation, a very difficult one to navigate, and I would expect some intelligence in understanding the figure that would appease the other side.   Marnie Millard

Cóż Przez Tusk jest Brexit bo nie posłuchał Camerona przed referendum ze chce uzyskać możliwość zatrzymania emigracji która zalała UK w ilości 3.6 miliona ludzi za pracą i zasiłkami a tutaj jest wysoka kwota wolna od podatku i wysokie benefity co rozłożyło budżet, ucięto zasiłek na 3 dziecko. Zamiast słuchać Camerona poleciał do Niemiec straszyć Londyn że Brexit to koniec krajów Anglosaskich. Przez Tuska jest chaos w Europie emigracyjny bo za karami kazał otworzyć granice państw w zamachach zginęło tysiące ludzi. Teraz chłopina stawia Brytanii ultimatum zamiast rozmawiać jak normalny polityk. Ale co się dziwić jeśli wysprzedał Polskę on i jego Platforma i ludzie zarabiali 200 euro na miesiąc bez żadnych zasiłków na dzieci a państwa zachodnie dają od 20 lat zasiłki na dzieci. Poszedł do Brukseli i robi całkowite dziadostwo.

Jeśli Brytania wyjdzie bez umowy czyli kraje UE nie dostaną ani grosza w tym Polska od UK podziękować Tuskowi i jego braku inteligencji jak podkreślają media Brytyjskie.

Przypomnijmy, Wielka Brytania zaproponowała zapłacenie 40 mld za 2 letni okres przejściowy chce jednak negocjować umowy handlowe już teraz. Bruksela chce najpierw kasy a później negocjować umowy. To tak jakbyś zlecił wykonanie budowania domu i zapłacił a później rozmawiał jaki ten dom ma być zbudowany i nikt nie daje gwarancji że zbuduje w ogóle ten dom.

Cała Anglia śmieje się z Tuskowych gróźb jak śmiała się przed Brexitem kiedy też straszył. Tusk na kolanach powinien iść z Brukseli do Londynu, przeprosić Camerona że go nie posłuchał przezd referendum aby zatrzymać emigrację z UE na wyspy ( będą podnoszone podatki teraz gdyż brakuje kasy ) aby tylko Londyn wrócił do Unii Europejskiej która ma olbrzymie profity w handlu z wyspami.

Rządy Tuska w Brukseli to tylko straszenie i groźby. Tak było z emigrantami w stosunku do krajów którym nakazał przyjmowanie emigrantów, tak jest z PISEM i tak jest w stosunku do Londynu.

 

The European Council

Konrad W

Jak wyśmiano Tuska że będzie Brexit.

Wyśmiali Tuska w Anglii. Będzie Brexit, i to wina Tuska i Junckera

Donald Tusk złą prezydenturą zrobił wstyd wszystkim Polakom w Europie

 

19 listopada 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

2 komentarzy
  1. Nalezy obwiescic w wszystkich swiatowych mediach ze jest on zwyklym KUNDLEM OD POmyji zydowskich i nie ma z Polska powiazania genetycznego bedac przybleda mniejszosci narodowej.

Komentowanie jest wyłączone.