Tusk, Barnier, Junker to gangsterzy EU. Mocne przemówienie w Angli..

Tusk, Barnier, Junker to gangsterzy EU. Mocne przemówienie w Angli.

 

Rozpoczęlo się turnea po Wielkiej Brytanii organizacji Leave UE ( opuść UE ) . Spotkania są w różych miastach , dzisiaj na spotkaniu w Bolton przemawiał Nigel Farage.

Powiedział że Tusk, Barnier i Junker to gangsterzy w Europie i są niewybieralni.

Farage nawiązal do odrzucenia propozycji Pani May na temat Brexitu jaką złożyła w Brukseli. Nigel powiedział że Wielka Brytania będzie handlowała na zasadzie umowy kanadyjskiej.

 

Podczas jego przemówienia cały czas słuchać brawa, ponadto powiedział wyraznie Wielka Brytania będzie kontrolowałą granicę i skróci przyjazd ludzi z Europy po zasiłki, Wielka Brytania odzyska swoje prawa, odchodzi od Sądu w Strasburgu jak i przestaje wpłacać pieniadze do buzetu UE.

„Opuszczamy wszystkie polityczne części europejskiego projektu, ale oferujemy w zamian kanadyjską umowę handlową, w ramach której kupujemy i sprzedajemy towary bez ceł, bez płacenia pieniędzy, bez swobodnego przepływu osób, bez jurysdykcji Europejski Trybunał Sprawiedliwości. „

Były sekretarz Brexitu David Davis, który odrzucił plan pani May, również poparł porozumienie w stylu kanadyjskim i nazwał proponowaną umową o wolnym handlu „Canada Plus”.
Przemawiając na wiecu w Bolton w sobotę, pan Davis powiedział: „Powinniśmy zaakceptować tylko czysty i jasny Brexit. Nie jakiaś krówka, a nie jakiś słaby kompromis – dokładnie to, co myślę.

Zwracając się do 1000 kibiców wiwatujących na pierwszym wyjeździe Leave Means Leave w Bolton, pan Davis powiedział: „Powiedziano nam, że nie ma alternatywy.
„To tylko kłamstwo.
Najlepszą odpowiedzią dla nas  i UE – jest umowa o wolnym handlu.

„Zaawansowana, usprawniona, darmowa umowa handlowa, oparta na najlepszych na świecie. Właśnie tego potrzebujemy. ” Oficjalnie znana jako kompleksowa umowa gospodarczo-handlowa UE-Kanada (CETA), umowa została podpisana w październiku 2016 r..
CETA usuwa 99 procent należności celnych z europejskiego wywozu do Kanady i odwrotnie.
Po siedmiu latach wszystkie taryfy na produkty przemysłowe powinny zniknąć całkowicie.
Znaczna część taryf na produkty rolne również zostanie usunięta.
CETA umożliwia również firmom z UE ubieganie się o zamówienia publiczne w Kanadzie.
Kanada nie jest zobowiązana na mocy CETA do wpłacania do budżetu UE, rejestrowania się na zasadzie swobodnego przepływu lub stosowania się do orzeczeń Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości (ETS).

Dożyliśmy niesamowitych czasów.

Czy Wielkiej Brytanii uda się wygrać rywalizację o prymat w Europie, pani May obiecałą że życie poza UE się w Wielkiej Brytanii poprawi jak i całego kraju.

To wszystko jest ciekawe, bo gdy Pani May chciała aby plan jej zatwierdziła Bruksela, politycy w Anglii mówili ze zdradza kraj, że ją usunął, gdy znów Bruksela odrzuciła plan , politycy w Uk są wsciekli. Jedno jest pewne to będą niesamowite czasy. Kto wygra ? Jeśli życie po Brexitem się poprawi na wyspach dla ludzi i dla kraju , wtedy inne kraje powinny isć tą samą drogą , czyli przestać płacić do Brukseli pieniądze na wielką administrację oraz prowadzić swoją politykę ekonomiczną i migracyjną.

Oto wycinek przemówień Nigela Farage w Bolton jak mówi że Tusk, Junker i Barnier to gangsterzy niewybieralni. W Europie już dawno nie ma poprawności politycznej. Bruksela zasypuje kraje emigracją a politycy nie przebierają w słowach.

Całe przemówienie

 

Konrad W

Co obiecuje pani May

Premier May obiecuje lepsze życie dla kraju, ludzi poza Unią Europejską

 

23 września 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Niemcy za pomocą UE budują swoje imperium

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *