Turniej Finałowy polonijnych szkółek piłkarskich w UK

Turniej Finałowy polonijnych szkółek piłkarskich w UK

 

Football Academy UK – największa sieć polonijnych szkółek piłkarskich w UK, zaprasza na Turniej Finałowy wewnętrznych rozgrywek – I Edycji Mistrzostw FA UK

Turniej odbędzie się 22.04.2018 roku w Londynie. Weźmie w nim udział 8 drużyn w kategorii wiekowej U-10, które wywalczyły awans na podstawie turniejów eliminacyjnych, rozgrywanych w Bournemouth oraz Stoke.

Jest to unikatowy i zarazem jedyny tego typu na rynku brytyjskim projekt, zainaugurowany w listopadzie 2017 roku.

Celem Mistrzostw FA UK jest podniesienie umiejętności techniczno-taktycznych zawodników poprzez udział w zawodach oraz promocja najzdolniejszych piłkarzy trenujących w sieci szkółek Football Academy UK.

Przedsięwzięcie ma charakter ogólnokrajowy, co oznacza, że mogą w nim uczestniczyć wszystkie oddziały Football Academy UK oraz zaprzyjaźnione oddziały Lech Poznań Football Academy Londyn.

Zwycięstwo w turnieju finałowym, gwarantuje triumfatorom wyjazd na finał Mistrzostw Polski Football Academy w czerwcu 2018 roku do Opola. Będzie to okazja dla zwycięzców aby skonfrontować się z najlepszymi drużynami Football Academy z Polski.

Mistrzostwa FA UK organizowane są również pod kątem selekcji do Reprezentacji FA UK, której powstanie planowane jest na wiosnę 2018.  W każdym z rozgrywanych turniejów, wybierani są  najlepsi zawodnicy z pola, bramkarze oraz królowie strzelców, którzy mają następnie szansę znaleźć się w gronie kadrowiczów.

Zapraszamy do Londynu!

 

16 kwietnia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn