Trump wyśmiał Tuska i Junkera którzy przyjechali z biała flagą.

Trump wyśmiał Tuska i Junkera którzy przyjechali na kolanach z białą flagą.

 

Do Donalda Trumpa udał się Tusk i Junker za których Rządów w Unii Europejskiej doszło do wielkiego „dziadostwa „ jakiego nie widzieliśmy przez całe istnienie Unii.

Mamy upadek:

Grecji, Polski ludzie zarabiają grosze i uciekaja z Polski, strajki we Włoszech i we Francji prawie co miesiąc, upadek turystyki krajów morza śródziemnego i nielimitowaną i niekontrolowaną emigrację ludzi , doszło do wielu zamachów i śmierci zwykłych ludzi.

Donald Trump wprowadził cła na aluminimum i stal na kraje UE co głównie uderzy w przemysł części samochodowych z Niemiec ale nie tylko.

Do Stanow Zjednoczonych udał się wiec nasz były słaby Premier z Polski Donald Tusk i Junker.

 

Niestety Tweetem Trump odpowiedział :

Za każdym razem, gdy widzę słabego polityka proszącego o przerwanie rozmów handlowych lub wykorzystanie taryf w celu przeciwdziałania nieuczciwym taryfom, zastanawiam się, co oni mogą myśleć? 

Czy po prostu zamierzamy kontynuować i pozwolić, aby nasi rolnicy i kraj zostali oszukani?  W ubiegłym roku USA stracił 817 miliardów dolarów na handlu. Bez słabości!

Może przyszedł czas aby wizję budowy Armii Europejskiej przez Bruksele i Niemcy oraz zajęcie podatków praw krajów tworzących w Unię włożyć do kosza a Donald Tusk i Junker juz dawno powinii zostać pozbawieni wypłat i stanowisk w Brukseli za „dziadostwo” jakie dali w Europie. Kończy sie wielki zysk ze sprzedaży towarów do USA.

 

 

Oto 20 stycznia 2017 roku Trump powiedział, że kazda stolica i miasto musi wiedzieć, że idzie nowa wizja a w niej AMERYKA FIRST.  Każda decyzja na temat umów handlowych, podatków, emigracji ma dawać benefity dla rodzin Amerykańskich. Musimy ochraniać granice przed niszczeniem naszych miejsc pracy. Ja moim ciałem bedę to robil i nigdy nie upadnę.

 

Konrad W

 

26 lipca 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Świat