Trump przylatuje 2.12 do Londynu. Pomoże Borysowi wygrać wybory.

Trump przylatuje 2 grudnia do Londynu. Pomoże Borysowi wygrać wybory.

 

Biały Dom ogłosił, że prezydent USA Donald Trump ponownie pojedzie do Wielkiej Brytanii 2 grudnia.

Będzie to tylko na dwudniowym szczycie NATO w Londynie, który rozpocznie się 3 grudnia ale przy okazji udzieli wsparcia Borysowi Premierowi aby wygral wybory i w kończu zrobił Brexit.

Melania Trump będzie mu towarzyszyć podczas wizyty, która będzie obejmują przyjęcie w Pałacu Buckingham z Królową.

Spotkanie nadejdzie zaledwie dziesięć dni przed wyborami powszechnymi 12 grudnia.

Ostatni raz Trump przyjechał do Wielkiej Brytanii w czerwcu, kiedy został uhonorowany pełną wizytą państwową. Został uroczyście powitany w pałacu Buckingham i oprowadzony po opactwie Westminister.

Tym razem prawdopodobnie będzie chciał zabrać głos w wyborach – twierdząc, że lider Pracy Jeremy Corbyn byłby „tak zły” dla Wielkiej Brytanii. Wcześniej w tym miesiącu powiedział, że Boris Johnson jest człowiekiem do tej pracy, mówiąc: „Słuchaj, myślę, że Boris jest odpowiednim człowiekiem na ten czas. Jest naprawdę na takie czasy, jest świetnym dżentelmenem, jest wspaniałym facetem, jest twardy, jest mądry i myślę, że coś zrobi. ”Jednak namawiał go, aby zawarł pakt wyborczy z Nigelem Farage i Partią Brexit.

Na szczycie NATO, 29 szefów państw i rządów spotka się z okazji 70. rocznicy sojuszu, który powstał w 1949 roku. Donald Trump był wcześniej krytykiem sojuszu, sugerując, że członkowie tacy jak Francja i Niemcy powinni wnieść większy wkład finansowy .

trump brexit is great

Konrad W

15 listopada 2019

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *