Trump popiera Brexit, zapewni sukces Brytanii, żałosne słowa dyktatora Tuska

Trump popiera Brexit, zapewni sukces Brytanii, żałosne słowa dyktatora Tuska

 

Profesor Ted Malloch pracownik Donalda Trumpa do kontaktów z Wielką Brytanią powiedział : kocham Wielką Brytanię.

Dodał także, że Wielka Brytania dostanie nową umowę handlową w ciągu 12 miesięcy. Pierwsze wstępne rozmowy odbędą się już podczas pierwszego spotkania Donalda Trumpa z Premier Wielkiej Brytanii Theresa May za miesiąc. Malloch, który jest przyjacielem byłego lidera UKIP Nigel Farage, omówił już rolę Trumpa w Nowym Jorku w ubiegłym tygodniu mówiąc, że rozmowa poszła bardzo dobrze. Był tez on doradcą Trumpa podczas kampanii wyborczej i jest bliskim przyjacielem.

Malloch powiedział, że chociaż  Trump miał wielki szacunek dla Europy i kultury europejskiej to nie popierał „elitarnych organizacji ponadnarodowych i biurokracji tworzonych przez nich”.

Donald Trump jest wielkim fanem Królowej i nie może się doczekać na spotkanie z nią.Donald Trump był na korzyść Brexit . To mądra decyzją podjęta przez Brytyjczyków.

President Trump was in favour of Brexit and thinks it was a wise decision taken by the British people,” he said.

 

Doradca Trumpa Malloch dodał, że choć jest obywatelem USA i nie mógł głosować na Brexit to wspierał kampanie Leave duchowo i intelektualnie. Kocham Wielkiej Brytanii. Mój średni syn mieszka i pracuje tam. Moja żona pracuje w City of London.

Dr Malloch dodał: „Jest to czas wielkich zmian i możliwości. Trump jest zwolennikiem szczególnej relacji, sojuszu atlantyckiego i przyszłość wolnej i pokojowej Europy. Wielka Brytania jest najlepszym przyjacielem USA w Europie.

Trump pomoże Brytanii zapewnić sukces Brexit. Podobieństwa między Brexit i Trump są bardzo ważne.Nie możemy pozwolić Brexit niepowodzeniem. Transakcję handlową zrobimy do końca roku. Pamiętajcie Trump nie musi tańczyć wokół wszystkich i być miły on jest nieustraszony i wygramy Brexit będzie sukcesem.

Podsumowanie:

Umowa Wielkiej Brytanii  z USA, która zniesie rożne ograniczenia w handlu jakie nakłada Bruksela na USA a  Brytania musiała je przestrzegać zostaną teraz zmienione. Wielka Brytania będzie mogła sprzedawać swoje produkty do USA jak i USA do Wielkiej Brytanii.

To nie jest koniec DYKTATORA DONALDA TUSKA w Brukseli. To ten Eurokrata zamiast negocjować z Cameronem przed referendum powiedział w mediach, że w przypadku Brexitu będzie to koniec państw Anglosaskich a wyjście Brytanii będzie bolało. Straszenie, dyktat, decydowanie pod groźbami kar to cały Tusk i Junker. Myśli Tusk że to Polska gdzie mógł jak z Polakami robić co chciał.

Oto zdjęcie z Brytyjskiej gazety przed referendum kiedy zagroził Brytanii wyjściem.

tusk1

Mocarstwa sobie nie pozwolą na strasznie ich. Łobuz Tusk i Junker zniszczyli Unię Europejską i przez nich zginęło ponad tysiąc ludzi. Brytania po zadyszce kilka miesięcy gdy przestawi transport , zmniejszy go z Europy a zwiększy do USA będzie się rozwijać bardzo szybko a UE będzie takim statkiem tonącym aż w końcu upadnie, Niemy nie dadzą rady utrzymać całego tego molochu. Wypłaty dla urzędników ich emerytury, całe te budynki dotacje dla rolników ( dotacje powodowały że rolnicy nie produkowali 100% ilości aby na rynku nie było za dużo produktów które by uderzały w produkcję niemieckich firm. ).

Mieszkasz na wyspach pracy będzie dużo nie masz się o co martwić.

Konrad W

8 stycznia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka