Trump nakłada cła, 50 miliardów na Chiny, a Duda łączy Polskę z Chinami

Trump nakłada cła na sumę 50 miliardów na Chiny, a Duda łączy Polskę z Chinami

 

Oto najlepszy przykład jak działa PIS który uważa się za głównego przyjaciela USA i chce być sojusznikiem Trumpa.

USA nałoży cła na sumę około 50 miliardów dolarów na chińskie towary i ograniczy działalności inwestycyjne Chińczyków w Stanach Zjednoczonych, jako zwrot za lata kradzieży własności intelektualnej.

Biały Dom powiedział, że działania są niezbędnym krokiem w walce z nieuczciwą konkurencją ze strony gospodarki Chin kierowanej przez państwo. Mówi, że lata rozmów na ten temat nie przyniosły zmian. Donald Trump powiedział że USA straciły prawie 60 000 fabryk w USA, które spowodowały stratę 6 milion miejsc pracy.

Ponadto nie oszukujmy się Chiny zarabiają i budują wielką Armię, która może być zagrożeniem dla Japonii , Tajwanu i żeglugi . Co spowodują cła a no że Firmy będą opuszczać Chiny i przenosić się do USA aby nie stracić rynku sprzedaży w USA,  Firmy będą płacić podatki w USA jak i ludzie będą mieć pracę i płacić podatki. Ameryka i ludzie będą się bogacić.

Donald Trump naprawia bajzel po Obamie !!!

 

Trump chce chronić rynek USA przed tanią i nie zdrową produkcją z Chin, która zalewa USA a co robi Polski Rząd PIS , chce aby w Polsce lądowało coraz więcej Chińskiej produkcji bo Duda podpisuje strategiczne partnerstwo z Chinami.

Produkcja z Chin jest tańsza niż Polska, więc doprowadzi to do upadku Polskiej produkcji i reszta Polaków ucieknie z kraju gdyż wypłaty dla ludzi nigdy nie pójdą do góry.

Jak widać PIS, Morawiecki i Duda żyją o jeden krok do tyłu w  polityce międzynarodowej. Zamiast robić biznes i ściągać inwestycję z USA nowych technologii będziemy ściągać do Polski produkty z Chin.

PIS i Duda prowadzą Polskę do upadku cywilizacyjnego !!! Pytanie na kogo zlecenie Duda i Morawiecki kierują Polskę w stronę Chin, czy politycy PIS w ogóle wiedza co robią czy słuchają kogoś z zewnątrz ?

Działanie PIS jest nielogiczne ani ze strony ekonomicznej ani ze strony bezpieczeństwa Polski. Wiec czemu Kaczyński, Duda to robią ? Pytań wiele…

Co teraz. W USA będzie dużo pracy jak i budżet dostanie dużo pieniędzy z podatków ludzi pracujących i firm gdy wrócą z Chin do USA. W Chinach albo redukcja Armii albo podwyżka podatków i cen sprzedaży produktów bo strata rynku w Ameryce jest do nie nadrobienia nigdzie.

A oto Duda i jego Partnerstwo dla Polski

 

Oto dla pana Dudy i PIS prosto z Tajwanu, warto posłuchać prawdę.

 

Konrad W

Podobne artykuły.

 

Nie jedz chińszczyzny przez zanieczyszczenie. Milion ludzi umiera na raka w ciągu roku.

 

2 kwietnia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Polska