Trump jest dłużnikiem Rosji, notatki Ambasadora UK w Washingtonie

Trump jest dłużnikiem Rosji, notatki Ambasadora UK w Washingtonie

 

Skandal dyplomatyczny .

Wyciekły notatki Ambasadora Wielkiej Brytanii w USA .

W ujawnionych notatkach sir Kim Darroch powiedział, że wie o rosyjskich powiązaniach Donalda Trumpa – cytat : „Nie można wykluczyć najgorszego” 

Ambasador Wielkiej Brytanii w Waszyngtonie Sir Kim Darroch zakwestionował postać prezydenta USA w serii notatek informacyjnych od 2017 roku.

Sir Kim ostrzegł, że pod rządami Trumpa Biały Dom stał się „wyjątkowo dysfunkcyjny” i jest uporczywy wewnętrznym konfliktem, jak podaje Daily Mail w niedzielę, którzy twierdzą, że widzieli wyciekłe notatki.

Donosi się również, że Sir Kim powiedział, że przywódca USA mógł stać się dłużnikiem „podejrzanych Rosjan” podczas swojej prezydencji.

Rzecznik MSZ w Londynie powiedział, że zostanie wszczęte formalne dochodzenie w sprawie wycieku. 

Nigel Farage, lider partii Brexit i głośny zwolennik pana Trumpa powiedział, że Sir Kim powinien zostać zwolniony za swoje uwagi.

„Od momentu, w którym Trump został wybrany, ten człowiek był niewłaściwą osobą jako brytyjski ambasador – globalista w światopoglądzie, całkowicie przeciwny doktrynie Trumpa”, powiedział Farage w wywiadzie dla The Mail Online.

W skrytce dokumentów,  Sir Kim odnosi się do zarzutów zmowy między zespołem Trumpa a Rosją na temat wyborów i nie tylko – mówiąc: „Nie można wykluczyć najgorszego”.

Oczywiście że Rosja w jakiś sposób pomogła Trumpowi wygrać wybory ponieważ Putin powiedział że jesli zostanie Liberał czyli Clinton Prezydentem dojdzie do wojny światowej poniewaz USa nie chciały odpuścić Syrii i chciały zmienić Prezydenta Syrii wiernego sojusznika Rosji. Gdy Trump wygrał, Amerykanie oddali Syrie Rosji i już nie zmieniają Rządu w Damaszku. 

Niestety Trump choć odpuścił Syrię , już nic więcej nie oddaje ROsji a wrącz wzmacnia Polskę ale nie po to by przeciwstawić sie Rosji ale aby zatrzymać pomysł budowania Armii Europejskiej przez Niemcy.

Wyraznie Putin mówił głosowanie na Clinton to wojna, wiec Rosja w jakiś sposób pomogła wygrać Trumpowi ale Trump nic więcej oprócz Syrii i częsci Ukrainy Rosji już nie daje.

Poniżej Ambasador UK w USa

Sir Kim Darroch

 

Konrad W

 

 

7 lipca 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Świat