Tragedia w Liverpool wybrała urodzenie dziecka niż życie.

Tragedia w Liverpool po urodzeniu dziecka.

 

Mama z Liverpoolu, która urodziła się, walcząc z agresywnym rakiem zmarła w wieku zaledwie 29 lat

Louise Winstanley zmarła we wczesnych godzinach niedzielnego poranka, po tragicznych wydarzeniach, zostawiając pięciomiesięczną córkę Harlow i syna Jaxona, 2 lat.

W grudniu 29-latka była w ósmym miesiącu ciąży, a po wizycie u swojego lekarza rodzinnego w celu rutynowego badania krwi stwierdzono u niej rzadką postać białaczki.

Narzeczony Louise, Peter Doran i ich rodzina, mieszkająca w Allerton, musieli podjąć decyzję, czy wywołać wcześniejszy poród, czy też pozwolić jej na leczenie raka.

Postanowiono rozpocząć chemioterapię, ale kobieta zareagowała źle na leczenie i w ciągu 48 godzin doznała zawału serca i udaru mózgu. Z powodu powikłań Louise została następnie przeniesiona do Manchester Royal Infirmary.

Jej brat powiedział: „Kiedy dotarliśmy do Manchesteru w styczniu, lekarze monitorowali serce Louise i podjęli decyzję o zaprzestaniu leczenia i wykonania cesarskiego cięcia. „Harlow urodziła się jako wcześniak 4 stycznia i od razu została przewieziona na oddział intensywnej opieki, ale udało jej się przetrwać i jest z nami teraz”. – Louise zawsze będzie w naszych sercach przez resztę naszego życia.

Gavin dodał: „choroba Louise była w remisji i wszyscy byliśmy super szczęśliwi „. Louise wtedy mogła opuścić szpital i spędzać czas z dzieckiem.

Minęło kolejne dwa tygodnie, a rodzina usłyszała, że ​​Louise pokona raka raz na zawsze, ale potrzebuje transplantacji komórek macierzystych. Pod koniec kwietnia Gavin dał młodszej siostrze swoje komórki macierzyste.

Jednak dwa dni później pojawiły się komplikacje, gdy Louise doznała infekcji, przez którą nerki i wątroba przestały funkcjonować. Wtedy, z powodu uszkodzenia serca i mózgu, zaczęła krwawić wewnętrznie i krwawienie nie mogło zostać zatrzymane.

Louise przegrała walkę tuż przed 4 nad ranem, 14 maja.

 

 

Jej śmierć pozostawiła pustkę w sercu jej młodej rodziny, ale Gavin mówi, że starają się „wynieść coś dobrego” z bardzo trudnego czasu.

Rodzina napisała: „Louise zawsze będzie w naszych sercach przez resztę naszego życia.

Kaatrzyna Cz

17 maja 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Liverpool