Totalne strajki we Francji, oto raj Unijny Junkera i Tuska.

Totalne strajki we Francji, oto raj Unijny Junkera i Tuska.

 

Tysiące ludzi wzięło udział w rajdach w całym kraju nad wprowadzonymi przez Macroma zmianami. Funkcjonariusze w mieście Nantes strzelali również do protestujących gazem i armatami wodnymi.  W Paryżu doszło do zamieszek.

Nauczyciele, kontrolerzy linii lotniczych odeszli z pracy we Francji w czwartek, zakłócając transport i usługi publiczne. Władze szkół podstawowych strajkowały, a produkcja energii elektrycznej spadła o ponad trzy gigawaty, odpowiednik trzech reaktorów jądrowych gdy pracownicy sektora gazu i energii elektrycznej dołączyli do strajku. Strajk doprowadził do odwołania około 60% szybkich pociągów, 75% pociągów między miastami i około 30% lotów paryskich portów lotniczych w ciągu dnia. Planowane jest około 150 marszy protestacyjnych

Taki los i bałagan zgotowały nam elity Unii Europejskiej czyli Tusk i Junker. Bruksela niszczy kraje w Europie swoją politykom emigracyjną i ekonomiczną, rolnik w Niemczech dostaje więcej dotacji niż Polski ale Polski Rząd opodatkować więcej Supermarketów Zachodnich nie może.(patrz podatek Szydło uwalony ). Pieniądze z krajów są drenowane przez Brukselę na ich administrację, idiotyczne pomysły.

Zobaczcie w Polsce co się dzieje ludzie zarabiają małe pensje, Polacy uciekają z kraju i aby firmy zachodnie nie podniosły wypłat polakom zniosło się wizy dla osób z Ukrainy a Holendrzy w referendum głosowali aby Ukrainy nie przyjmować do UE. Kiedy Polakom zniesiono wizy do Unii kiedy Polska spełniła wymagania Unijne a kosztowało to wiele i budżet i Polaków podatki .Kraje Europy upadają..Co miesiąc strajki we Włoszech, w Grecji, tydzień temu w Hiszpanii, tylko w Polsce po przejęciu władzy przez PIS, Solidarność już nie walczy o większe pensje dla Polaków bo szefowie Solidarność już ” mają dla siebie dobrze ” ale zaraz pensję w Polsce dalej małe….to czemu Solidarność z trąbkami nie chodzi po ulicach Warszawy ???

Oto dzisiaj Francja.

Konrad W.

 

22 marca 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Świat