Tłumaczenie słów Putina,w Smoleńsku był zamach, Rząd PO okłamał Polaków

Polska

TVP przetłumaczyło całe spotkanie jakie odbyło się w Smoleńsku.

Nagranie pokazuje już wyrażnie że Smoleńsk to nie wypadek i każdy kłamie a najbardziej okłamał Polaków Rząd Platformy Obywatelskiej i Premier Polski Donald Tusk.

Przypomnijmy oficjalne wersja Laska mówi, że samolot skrzydłem zahaczył o brzozę, która oderwała skrzydło. Samolot zrobił beczkę, obrócił się i runął na ziemie.

Dzisiejsze nagranie pokazuje coś innego i sięga do zródła.

Premier Rosji i mężczyzna koło niego mówią wyraznie, że samolot miał wyciągnięte podwozie, następnie spadł na ziemie gdzie rozwalił się na połowę i wszystko wydarzyło się tutaj czyli w miejscu katastrofy a nie przy brzozie.

 

No właśnie – a to zmienia całą postać rzeczy jeśli samolot uderzył o ziemie kołami – zresztą koła były brudne na zdjęciach smoleńskich z błota – to kłamstwo Laska i rządu Tuska jest olbrzymie. Zmanipulowano całą Polską i Polakami. Zresztą jeśli nawet nie uderzył kołami ale rozpadł się na połowę czemu wiec mamy takie małe cząstki samolotu .

Wynika z tego, że jeśli samolot uderzył kołami o ziemie lub rozpadł się na połową jak mówią rosjanie coś musiało pomoc samolotowi aby doszło do takich dużych zniszczeć , wiec musiała to być potężna siła odśrodkowa która rozerwała smaolot na takie małe części. Mogła to być bomba paliwowo powietrzna, która wciągnęła tlen dlatego na nagraniu KOLI z komórki nie widać praktycznie w ogóle ognia. Gdy nie ma tlenu nie ma ognia z takiej dużej ilości paliwa. Gdzie więc połowa lub połówki samolotu jak mówią rosjanie.

1. Pytanie kto nakazał komisji Laska oszukiwanie ludzi o brzozie, dlaczego mówiono o tym że samolot się obrócił wokół własnej osi, kto nakazał im mówić nie prawdę. Kto ukrył ten film.

2. Należy otworzyć zwłoki pochowanych osób i przebadać czy na ich szczątkach są ślady po materiałach wybuchowych.

Oto zdjęcia , czy samolot  mógł rozwalić się na tak małe znikome wręcz części będą już nisko nad ziemię, według rosjan żadne skrzydło nie odpadło.

smol1

sm2

Podwozie

sm4

Nic nie mogło doprowadzić do takich zniszczeń samolotu, który był już prawie przy ziemi jak tylko wybuch bomby. Zresztą rosjanie sami mówią to stało się tutaj.

Jednym słowem ktoś w Polsce wystawił 96 osób na odstrzał gdyż na lotnisku nie było oficerów BORU. Ponadto Ewa Kopacz kłamała, że przy każdym badaniu szczątków byli Polscy lekarze, okładano całą Polskę. Mamy więc już 4 osoby które powinny stanąć przed Sądem za nierzetelne śledztwo oraz niedopilnowanie bezpieczeństwa : szef BOR za brak ochrony na lotnisku, Ewa Kopacz, Premier Tusk za oddanie śledztwa Rosjanom oraz ukrywanie prawdy oraz szef komisji Smoleńskiej którzy ukrywali że samolot nie zrobił żadnej beczki.

Co ciekawe na co zwróć uwagę – rusek podczas nagrania mówi, że samolot ścinał wierzchołki drzew więc nie stracił żadnego skrzydła jak mówiła Platforma. Takie rozmowy od razu nagrywane na miejscu są niesamowite gdyż ludzie mówią co widzą. Może się nawet okazać, że ten samolot mógł wylądować a pózniej nastąpiła eksplozja ktoś musiał nacisnąć sygnał detonacji bomby dlatego osoby czekające na cmentarzu nie widziały żadnego obłoku od wybuchu a przecież było tam tysiące ton paliwa. Celem było ściągnięcie samolotu jak najniżej nad ziemie ale nie na pas lotniska aby zdetonować bombę w takim miejscu aby można było powiedzieć że to był wypadek. Widać też wyraznie, że mężczyzna który opowiada jak doszło do tego nie był zaangażowany w zamach, ( musiała to być jakaś specjalna mała grupa  ) dlatego mówi szczerze co widział.

Oto nagranie mówią wyraznie wszystko wydarzyło się tutaj, nikt nie mówi o oderwanym skrzydle, tylko że tutaj upadł i się rozłamał.

A oto film Koli z komórki.

 

Konrad W

 

21 października 2016
Czytaj inne artykuły o Smoleńsku

1 komentarzy
  1. Do tej zbrodni przyłozyły swoje łapy „nasze” służby. I jestem pewien, ze bezwiednie podsłuchana rozmowa w 2008 r dwóch rezydentów w Londynie różnych „naszych” służb miała związek ze zbrodnią. Rozmawiali o konieczności przygotowania się do ewentualnego pogrzebu dzisiaj już św.p. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego w Polsce (wyglądało to tak jakby rodzina była temu przeciwna). Prezydent Ryszard Kaczorowski wówczas był w miarę dobrym stanie zdrowia.

Komentowanie jest wyłączone.