Tajemnicza śmierć pary angielskiej w hotelu w Egipcie. Ewaukacja gości .

Tajemnicza śmierć pary angielskiej w hotelu w Egipcie. Ewaukacja gości

 

 

Thomas Cook organizator i przewoznik turystów –   usuwa wszystkich wczasowiczów z hotelu w Egipcie, w którym brytyjska para zmarła podczas urlopu.

Thomas Cook podjął „środek ostrożności” po tym, jak John Cooper lat 69 i Susan, 64 lata, zmarli po pobycie w hotelu Steigenberger Aqua Magic w nadmorskim kurorcie Hurghada.

Lekarz szpiatala w Egipcie przekazał że John Cooper lat 69 zmarł na atak serca a 64-letnia Susan zmarła z żalu ze straciła swojego towarzysza klika godzin pózniej.

Jednak przyjaciele i ludzie z hotelu mówią że śmierć mogła być spowodowana wysokim poziomem tlenku węgla. Znajomy pary powiedział  że córka tej pary, Kelly Ormerod, 40 lat, która również tam była, źle się poczuła.

 

Biuro podróży stwierdziło w oświadczeniu, że okoliczności związane ze śmiercią pary były niejasne i że ewakuowano 301 klientów „różnych narodowości”.

Thomas Cook anulował również wakacje w hotelu na następne cztery tygodnie. 

Pięciogwiazdkowy hotel ma 395 pokoi – 294 pokoje rodzinne i 15 apartamentów – z podstawowym pokojem dwuosobowym o wartości 178 funtów za noc.

„Okoliczności ich zgonów nadal są niejasne,

Otrzymaliśmy także kolejne doniesienia o podwyższonym poziomie zachorowań wśród gości hotelu”.

Biuro podróży twierdzi, że współpracuje z lokalną policją

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Wielkiej Brytanii poinformowało że wspiera rodzinę i jest w kontakcie z  organizatorem wycieczek.

Rzecznik Thomas Cook przekazał :

A spokesman said “investigations are ongoing” into the cause of the couple’s deaths and said it was not able to comment further.In a statement, the travel company said: „We are deeply saddened by the tragic deaths of two of our customers that were staying in the Steigenberger Aqua Magic Hotel in Hurghada, Egypt. „The circumstances of their deaths are still unclear.

We have also received further reports of a raised level of illness among guests.

 

Co robioną z Magdą w Egipicie w szpitalu, tajemnicza śmierć Polki nie wyjasniona.

Konrad W

 

 

24 sierpnia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Świat

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *