Szykuj się na Irexit – Bruksela przykręca śrube Irlandii , musi wyjść z UE

Irlandia

 Irlandia musi szykować się do wyjścia z UE

Irlandia powinny opuścić UE, zanim będzie za późno. 

Dublin dostał ogromny rachunek do zapłaty za członkostwo w Brukseli.

Wpływ na taką decyzję ma informacja jaką ujawnił Irlandzki Polityk o tym, że wpłata do budżetu UE przez Irlandie została podniesiona aż o 25%.

Podatnicy w Irlandii będą mieli podniesioną składkę jaką należy zapłacić aż do 25 % do roku 2021.

James Galway z County Council uważa że te szokujące dane, dostarczone przez Departament Finansów  pokazują że kraj musi pilnie ocenić, czy nie byłoby  opuścić blok.

Wkład do budżetu UE w Irlandii wzrosło gwałtownie od € 1.529bn w 2006 roku do € 1.952bn ubiegłym roku, a przewidywany jest dalszy wzrost.

Szacunki przedstawione przez irlandzkich ministrów pokazują iż wkład będzie nadal się rozwijać, od€ 2.075bn tym roku i aż do  € 2.425 bn w roku  2021.

Polityk dodał, że ogromne wymagania jakie stawia Bruksela, koszty ekspansji aby realizować swoje pomysły bez akceptacji innych przerażają i będą wpływać negatywnie na gospodarkę Irlandii i zwykłych ludzi. Bruksela i Unia Europejska ma ekspansjonistyczny kierunek mających na celu promowanie interesów kontynentalnych państw europejskich przede wszystkim firm Niemieckich i Francuskich.

Podsumowanie:

Prędzej czy pózniej „Komunistyczna Bruksela ” musi upaść.

Ich pomysły emigrantów z Syrii , wysokie pensje urzędników niewybieralnych i olbrzymia administracja doprowadzi do jeszcze większej biedy ludzi w Europie.To podatnicy będą musieli płacić pomysły Brukseli i ekspansję Niemieckich Supermarketów. Brytania powiedziała dość nie będzie wpłacać 50 milionów dziennie na tą zabawę.

Dlatego kiedy Polska zacznie płacić w przyszłości większą stawkę do Brukseli netto odczują to zwykli ludzie. Kraje powinny same bez decyzji  „czerwonych ” decydować o swoim losie bo Bruksela wtrąca się w każde życie w krajach i grozi karami a przecież to ludzie ciężką pracą i podatkami składają się ich zachcianki. Dlatego aby Wielkiej Brytanii nie udało się poza Unią Europejska – Tusk i Junker będą chcieli ukarać gospodarczo i finansowa ten kraj. Oczywiście pogorszenie sie koniunktury na wyspie uderzy też w Polaków i emigrantów z innych krajów Europejskich którym Wielka Brytania dała możliwość pracy , mieszkania i zasiłku. Przyjęła do tej pory 3. 6 miliona ludzi. No tak ale „komuniści ” z Brukseli chcą więcej i więcej a jesli nie słuchasz ich i chcesz sie swoja droga zapłacisz kare.

Jak podli są politycy Brukselscy pokazują dwa przykłady:

– Gdy Brytania chciała nałożyć limity dla emigrantów z UE lub wstrzymać zasiłki dla emigrantów Bruksela groziła karami i się nie zgadzała, teraz Merkel wprowadziła przepis zasiłki zawieszone na 5 lat. Dlaczego Tusk i Junker nie karzą Niemiec ?

– gdy rzad Beaty Szydło w Warszawie nałożył podatek na supermarkety aby dać ludziom zasiłki na rodziny choć w podobnej wysokości jak w krajach zachodnich – Bruksela Tusk i Junker nakazali skasowanie tego podatku gdyz ich rola to chronienie Niemieckich i Francuskich Supermarketów

Bieda dla zwykłych ludzi dopiero nadchodzi , gdy do UE zostanie przyjęta Ukraina i Albania . Zresztą Holendrzy powiedzieli nie w referendum ale Bruksela ma to głęboko gdzieś. W Polsce też skończy się dobrobyt i program 500+ gdy tylko Ukraina wejdzie do UE i Polska będzie musiała płacić im dotacje 500+. A może to jest plan Tuska aby upadł Rząd Beaty Szydło.

Jeśli chodzi o Irlandię  będzie to następny kraj z którego Polacy i inni imigrancji z Europy będą wyjeżdżać gdy tylko Rząd Irlandzki przykręci podatki , zmniejszy benefity na rodzinę w chwili gdy będzie musiał płacić coraz większą danie dla Junkera i Tuska.

Prędzej czy pózniej  Bruksela  musi upaść aby kraje same decydowały o swoich wydatkach państwowych bez ” dyktatu Brukselskich komunistów ” ,którzy reprezentują tylko wielkie korporacje Niemiec i Francji a kto chce iść swoją drogą rozwoju jest ich wrogiem i musi zostać ukarany.

Konrad W

Oto spalenie flagi Unijnej w Irlandii ludzie zaczynają mieć dość dyktatu i zniewolenia przez Brukselskich polityków.

 

5 listopada 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka