Szykuj się na 3 strajki w grudniu metra w Londynie

Szykuj się na trzy strajki w grudniu metra w Londynie

 

Pracownicy kolei  południowo-zachodniej zapowiedzieli strajk przez większość grudnia

Pracownicy Kolei Południowo-Zachodnich zaczną strajki od  2 grudnia do 2 stycznia, wracając do pracy w dniu wyborów powszechnych czyli 12 grudnia z małymi przerwami.

Strajk oficjalnie nie ma miejsca w Boże Narodzenie ani w drugi dzień świąt, ale firma i tak nie będzie świadczyć usług w te dni.

 Daty strajku kolei południowo-zachodniej

1 Związek powiedział, że pracownicy zaczną strajk od północy w poniedziałek 2 grudnia do północy 11.59 wieczorem 11 grudnia.

2. Następnie zaczną strajk od północy w piątek 13 grudnia do  24 grudnia do północy.

3. Trzeci strajk odbędzie się od piątku 27 grudnia do 23.59 w dniu 1 stycznia 2010 r.

Sekretarz generalny RMT Mick Cash powiedział: „Naszym członkom nie pozostało nic innego, jak tylko rozpocząć kolejny strajk.

„Na ostatnim spotkaniu, z zespołem negocjacyjnym firmy czujemy się ogromnie zawiedzeni. Tak długo, jak firma będzie nadal odmawiać zapewnienia o przyszłej  roli strażnika w pociągu, będziemy się spierać is trajkować.

„Chcę pogratulować naszym członkom dalszego determinowania w walce o bezpieczeństwo i roli strażnika SWR.

CO Ponadto:

Londyn Paddington będzie zamknięty w dniach 24–27 grudnia, a skrócony rozkład jazdy będzie obowiązywał w ciągu następnych czterech dni, ponieważ Network Rail wykonuje prace w ramach opóźniony projekt Crossrail. Wpłynie to na usługi Great Western Railway, Heathrow Express i TfL Rail.

W London King’s Cross odbywają się ważne prace modernizacyjne, w tym prace tunelowe i konstrukcyjne, inspekcje drenażowe i modernizacja urządzeń linii napowietrznej. Większość z nich odbędzie się w Boże Narodzenie i drugi dzień świąt, kiedy tradycyjna sieć kolejowa jest tradycyjnie zamknięta, ale pociągi ze stacji będą także ograniczone w godzinach porannych 27 grudnia.

Mapa kolei Południowo-Zachodniej w Londynie

 

Znalezione obrazy dla zapytania strike underground london bbc

Konrad W

 

5 listopada 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *