Szwecja – weźmiemy Merkel ( Tuska ) do Sądu za chaos migracyjny

Szwecja

Unia Europejska

Brytyjska gazeta ( express ) nie pozostawia słuchej nitki na zarządcach Unii Europejskiej.

Tusk i Merkel do dymisji w trybie natychmiastowym.

Brytyjska gazeta cytuje ze Szwecja uderza dogłębnie w Brukselę i chce oddać Merkel do sądu za chaos emigracyjny.

Cytat z express :

„The Nordic country has lashed out against its fellow EU member claiming it is breaching a convention which says countries can send migrants back to where they were originally registered. Stockholm says Germany is refusing to cooperate and has threatened to take Merkel’s government to the European Court of Justice over the issue. It is also claiming it is suffering as a result Merkel’s open door migration policy, which has seen over a million arrive in Germany, and many then heading north to Scandinavia.

Szwecja uważa że Merkel odmawia współpracy ( łamie konwencję która mówi że kraje mogą wysyłać emigrantów z powrotem do miejsca gdzie zostały pierwotnie zarejestrowane ) i grozi ze podejmie rząd Merkel do Europejskiego trybunału Sprawiedliwości.

Ponadto według rozporządzenia w Dublinie wniosek o azyl powinien być przetwarzany w kraju w którym azylant pierwszy raz się zarejestrował/.

Szwecja jest oburzona że zwiększa się ilość wniosków o rozpatrywanie w Szwecji a nie w Niemczech .

Co tydzień przyjeżdża do Szwecji od 500 do 600 emigrantów z Niemczech.

Jeśli nie będziemy mogli ich zawracać do Niemiec, zamkniemy nasz program azylowy.

He said: “Of the 500-600 who come to Sweden every week many are already registered in Germany.

Minister Szwecji dodał iż polityka uchodźców prowadzona przez Niemcy i unię zmusza Szwecję do Kontroli granicy i ludzi.  Nasze centra azylowa sa już pełne.

 

 Podsumowanie:

Mają rację Szwedzi, że Merkel i szef Unii Tusk powinni zapłacić za wszystkie koszty jakie poniosły kraje tworzące Unie za chaos migracyjny:

( zginęła także jedna młoda dziewczyna opiekunka socjalna oraz wiele kobiet zostało zgwałconych, zdewastowano miasta i prywatne domy )  ale koszty te powinni pokryć przywódcy Unii ale  nie z budżetu Unii do którego wpłacają wszyscy mieszkańcy Unii Europejskiej ale ze swoich wypłat.

Wykonujesz źle swoją prace nie dostajesz wynagrodzenia. Jak każdy z was gdy idzie do pracy. Jeśli Tusk i Merkel doprowadzili do totalnego chaosu w Europie gdyż nie potrafili zabezpieczyć granic Unii powinni zapłacić za to  i kraje Unijne powinny domagać się dymisji Tuska i Merkel.

Unia nie jest jak II rzesza która decyduje nad narodami co maja robić. Została powołana do swobodnego handlu i przemieszczenie osób . Merkel i Bruksela robią z Unii swój dyktat.

Państwa członkowskie składają się na wynagrodzenie administracji Brukselskiej , polityków jak Tusk, Juncker którzy dostają olbrzymie wynagrodzenia i jeśli doprowadzają do dewastacji narodów Unii powinni zostać albo pociągnięci pod Sąd jak chce Szwecja albo zostać zdymisjonowani w trybie natychmiastowym.

Tusk , Merkel, Juncker uważają Unię za jedno państwo a oni są ich Szefami, ale zaraz  oni są w błędzie –  Szefami Unii są wszystkie kraje gdyż to one tworzą Unię i wpłacają pieniądze.

Tusk i Juncker są tylko urzędnikami którzy maja słuchać Rządy Narodów tworzących Unię i płacących im wynagrodzenia przez składki do budżetu w Brukseli.

Najlepiej rozumieją to Brytyjczycy dlatego też miedzy innymi przez ” rządzenie ” się Brukselskich polityków chcą wyjścia z Unii Europejskiej nie chcą „nieudacznikom” więcej płacić a płaca 50 milionów dziennie.

Wszystkie kraje Unii powinni ich zwolnić i pokazać że to nie Unia Europejska jest ich !!!! – ale oni są pracownikami wszystkich narodów i lekceważenie narodów czyli pracodawców jest nie akceptowane.

Po prostu ci panowie nie nadają się na takie stanowiska jak zarządzanie Unią.

.Poniżej pracownicy Unii do dymisji.

tusk-jun

Rządy krajów Unii powinni działać inaczej , szybko zwolnić z pracy tych urzędników przez których jest chaos a zatrudnić np. Dawida Camerona na szefa Unii.

Rządzi już Brytanią 5 lata i ludziom źle się nie żyje w wręcz przeciwnie Wielka Brytania cały czas się rozwija. A co do emigrantów – powiedział weźmiemy do Anglii emigrantów ale tylko osoby z obozów dla uchodźców i dopiero po całkowitym sprawdzeniu ich osób. To coś innego jak chce Angela i Tusk.

Oto zamordowana młoda dziewczyna przez emigranta w Szwecji – to polityka otwartych drzwi przez Tuska i Merkel czyli wpuszczanie ludzi z poza Unii bez dokumentów. Za to powinni zostać sądzeni Hadze gdyż narazili Europejczyków na śmiertelne zagrożenie. Śmierć tej dziewczyny obciąża właśnie ich.

ona

 

 

Konrad W / express

A oto chaos w Szwecji

Podobne artykuły

http://polskie-echo.com/szwecjamord-na-pracowniku-spolecznym-obciaza-tuska-merkel-po-gwaltach-teraz-mord/

 

 

11 marca 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

1 komentarzy
  1. Konrad naucz sie roznicy miedzy emigrantem a imigrantem. Imigranci to ludzie, ktorzy przyjechali do Europy. Emigranci to ludzi, ktorzy Europe opuscili i wyemigrowali np. do USA.

Komentowanie jest wyłączone.