Szesnastolatka zgwałcona przez grupę w sklepie z kebabami. Kent

Dziewczyna 16 lat zgwałcona przez grupę mężczyznw sklepie z kebabami.Kent

 

16-letnia dziewczyna „została zgwałcona przez właściciela sklepu z kebabami i trzech innych mężczyzn w mieszkaniu znajdującym się nad restauracją po tym, jak poprosiła ich o wskazanie drogi.

Jak doniesiono sądowi, nastolatka została zabrana do brudnego pokoju znajdującego się nad lokalem w Ramsgate w stanie Kent, gdzie została rzucona na materac i wykorzystana przez grupę mężczyzn.

Dziewczyna została zaatakowana w drodze do domu po imprezie z przyjaciółmi, kiedy wstąpiła do całodobowego lokalu, żeby zapytać o drogę.

Prokurator Simon Taylor powiedział:

„Dziewczyna była pod wpływem alkoholu i szła sama ulicą w nocy. Oskarżeni wykorzystali jej młodość i bezbronność.”

Właściciel restauracji Tamin Rahani, 37, Shershah Muslimyar, 20 lat, Rafiullah Hamidy, 24 lat, oraz nastolatek, którego nazwiska nie możemy zdradzić ze względów prawnych, zaprzeczają zarzutom gwałtu.

Taylor powiedział:

„Przez alkohol i najprawdopodobniej traumę tego, co się z nią stało, poszkodowana nie była w stanie podać szczegółowego opisu zdarzenia. Powiedziała tylko, że nie zgodziła się na seks z oskarżonymi.”

„Kobieta nie dała zgody na jakiekolwiek stosunki seksualne. Ale jasne jest, że każdy z tych mężczyzn skorzystał z okazji, aby” zabawić się” jej kosztem.

Jak twierdzi Taylor, po rzekomej napaści, została „wyprowadzona” z domu przez jednego z mężczyzn i „zostawiona sama sobie na ulicy”.

Płaczącej i roztrzęsionej” dziewczynie pomocy udzieliła kobieta wracająca do domu.

Proces trwa.

Katarzyna Cz

5 maja 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Crime