Święto Wojska Polskiego i wypowiedz Ministra Macierewicza.

Święto Wojska Polskiego i wypowiedz Ministra Macierewicza.

 

Wreszcie Polska ma prawdziwego ministra Obrony Narodowej.

Za rządów Platformy Obywatelskiej niszczono Polską Armię. Zmniejszono, rozbrojono, chciano aby za 50 mld budowała dla Polskiego Wojska Francja helikoptery które nikt nie chce kupować na świecie – taki to złom.

Oto nowy Minister MON , możemy mu podziękować że wreszcie w Polsce mamy Amerykańskie wojska, które to gwarantują, że Polska już nie będzie w rękach ani Rosyjskich ani Niemieckich.

III rozbiory Polski, I wojna, II wojna i komunizm , zginęło ponad 8 miliona Polaków, zniszczono cały kraj. Zawsze albo Rosja albo Niemcy chciały aby Polacy byli niewolnikami.

Wreszcie jest ktoś kto buduje silną Armię i silny kraj. Siła Macierewicza i oddanie dla Polski jest widoczne.

Ponoć wolna Polska była już od Wałęsy ale to nie prawda bo nikomu nie chciało się ściągnąć Amerykańskie wojska aż wreszcie udało się Rządowi PIS . Wojska Amerykańskie są nie na rękę ani Berlinowi ani Moskwie. Dlatego gdy Tusk był Premierem nie przyjechały wojska Amerykańskie.

Rosja napadła na Ukrainę, zginęło 10 000 ludzi, dobrze że nie zginęli Polacy teraz Rosja na Polskę już nie napadnie jak i Bruksela nie wprowadzi ustawę że obce wojska mogą wjechać do Polski przeciwko buntu Polaków z niewolnictwa unijnego niskich zarobków.

Zobacz i posłuchaj Ministra MON. Polska Armia jest powiększana, dozbrajana i nasze domy, rodziny i przyjaciele mogą czuć się coraz bezpieczniej. PIS obiecał także kupno najnowocześniejszego systemu antyrakietowego z USA pod nazwą Patriot.

 

 

Oto modernizacja Armii Polskiej

 

15 sierpnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polska