Swiat zakręca.USA kasuje rozbrojenie z Rosja, zabito dziennikarza w Ambasadzie

Swiat zakręca.USA kasuje umowe o rozbrojeniu z Rosja, zabito dziennikarza w Ambasadzie

 

Trump wyciąga USA z zimnowojennego paktu atomowego wiec Rosja ostrzega przed wojskowym atakiem

Wyscig zbrojen pomiedzy ZSRR a USA z UK doprowadzil do biedy w Rosji dlatego Rosja przegrala z bogatym zachodem. Podpisano pakt ale teraz USA maja zamiar z niego wyjsc.

Trump powiedział, że decyzja o wycofaniu Waszyngtonu z paktu ograniczającego ataki nuklearne była wynikiem naruszenia przez Rosję warunków.

Przemawiając po wiecu w Nevadzie wczoraj, Trump, powiedział:„Jesteśmy tymi, którzy pozostali w umowie i uhonorowaliśmy tę umowę, ale Rosja niestety nie uhonorowała tej umowy, więc mamy zamiar rozwiązać umowę i zamierzamy się wycofać. „

Traktat o Siłach Jądrowych o Intermediate-Range, podpisany przez byłego prezydenta Ronalda Reagana i sowieckiego przywódcę Michaiła Gorbaczowa w 1987 r., był umowę o kontroli zbrojeń między oboma krajami. Traktat wyeliminował użycie pocisków jądrowych i konwencjonalnych krótkiego i średniego zasięgu, ale wyłączono rakiety wystrzeliwane z morza. Dwa kraje wyeliminowały 2692 pociski po tym, jak traktat wszedł w życie w 1988 roku.

 

Zastępca rosyjskiego ministra spraw zagranicznych Siergieja Ryabkowa ostrzegł dziś Trumpa, że ​​podejmie „bardzo niebezpieczny krok”, jeśli pójdzie do przodu z odejmowaniem traktatu, co może doprowadzić do „wojskowo-technicznego” odwetu.Rybakow przekonywał, że administracja Trumpa używała traktatu w celu szantażowania Kremla, dodając, że „… Oczywiście nie przyjmujemy żadnych ultimatum ani metod szantażu”.Amerykańscy urzędnicy oskarżyli Rosję o naruszenie porozumienia przez kilka lat. Administracja Trumpa uważa, że ​​Moskwa naruszyła traktat i wdrożyła system, który pozwoliłby na szybkie uderzenie w Europę. Rosja zaprzeczyła zarzutom.

W odpowiedzi na rosyjskie zagrożenie militarne, Trump powiedział, że USA rozwiną broń jądrową, chyba że Chiny i Rosja zgodzą się na wstrzymanie własnej produkcji.

Chiny nie są zaangażowane w traktat i historycznie inwestowały w konwencjonalne pociski, jednak traktat INF zakazuje USA wprowadzania rakiet balistycznych z pociskami startowymi lub rakietami o zasięgu od 500 do 5 500 km. Ryabvok powiedział, że Rosja nie będzie miała innego wyboru, niż podejmować działania odwetowe, w tym podejmować działania o charakterze „wojskowo-technicznym”, podała kontrolowana przez państwo agencja prasowa RIA.

2. SPRAWA DRUGA

Sprawa ktora nigdy nie miala miejsca . W kraju Arabskim zamordowano dzienikarza w AMBASADZIE.

Na początku tego miesiąca Jamal Khashoggi zniknął po wejściu do konsulatu Arabii Saudyjskiej w Stambule, aby uzyskać dokument potwierdzający jego rozwód. Pan Khashoggi planował poślubić   narzeczona Hatice Cengiz.

Władze tureckie twierdzą, że mają audio i wideo, które dowodzą, że Khashoggi był torturowany, zabity i poćwiartowany przez 15 osobowy zespół w AMBASADZIE ARABI.

Prezydent USA Donald Trump powiedział, że to, co się stało, było „nie do zaakceptowania”, ale dodał, że Arabia Saudyjska była „wielkim sprzymierzeńcem”.

Po raz pierwszy królestwo ARABII przyznało, że Khashoggi nie żyje.

Królestwo Arabii Saudyjskiej znalazło się pod zwiększoną presją, by wyjaśnić zniknięcie pana Khashoggi po tym, jak tureccy urzędnicy powiedzieli, że został celowo zabity w konsulacie, a jego ciało zostało poćwiartowane.
Tureccy śledczy już przeszukali konsulat i siedzibę konsulatu w Arabii Saudyjskiej
W piątek policja turecka rozszerzyła poszukiwania z terenu konsulatu do pobliskiego lasu, gdzie nienazwani urzędnicy uważają, że jego ciało mogło zostać usunięte.

Jesr wielu podejrzanych czy winien był potężny książę koronny Mohammed Bin Salman, albo stracił kontrolę nad swoim wewnętrznym kręgiem.
Jaka jest wersja wydarzeń w Arabii Saudyjskiej?
Oświadczenie prokuratora z Arabii Saudyjskiej mówi, że doszło do walki pomiędzy panem Khashoggi, który był nieuczciwy wobec rządu saudyjskiego, a ludźmi, którzy spotkali się z nim w konsulacie ktorzy go zabiali.

Książę Mohammad bin Salman z Arabii Saudyjskiej ktory moze byc zaangazowany w smierc.

Znalezione obrazy dla zapytania killed journalist in embassy south arabian who

Sprawa robi sie ciekawa poniewaz PRINCESS Diana i zabity dzienikarz byl kuzynem Dodi Fayed z ktorym Diana miala romans. Para zginęła razem w wypadku samochodowym podczas tej podróży do Paryża.

Międzynarodowa presja na Arabię ​​Saudyjską po zniknięciu Khashoggi rośnie wraz z sojusznikami na całym świecie domagającymi się odpowiedzi.Jednak książę Mohammad bin Salman nie zgadza się z żadnym zaangażowaniem ani wiedzą o zabijaniu Jamala Khashoggi w Ambasadzie.

Wiec kto pracuje w Amasadzie ze dzieja sie takie zeczy ?

Zamordowany dzienikarz Khashoggi ma również nietypowe połączenie z prezydentem USA. W 1987 roku Trump kupił jacht Adnan Khashoggi za 22,8 miliona funtów.

Oto video jak dzienikarz wchodzi do konsulatu !!! Arabii Saudysjkiej w Turcji i zostaje tam zamordowany.

Konrad W

 

 

21 października 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Świat

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *