Sukces Premier Szydło – Polacy mogą pracować w Wielkiej Brytanii

LONDYN

Sukces Premier Szydło – Polacy mogą pracować w Wielkiej Brytanii

Theresa May Premier Wielkiej Brytanii potwierdziła, że Polscy pracownicy mogą pozostać i pracować w Wielkiej Brytanii po Brexit.

Premier Wielkiej Brytanii dzisiaj powiedziała:

„Potwierdzam zagwarantowanie praw Polaków i innych Europejczyków obecnie mieszkających w Wielkiej Brytanii, o ile są zagwarantowane prawa obywateli brytyjskich mieszkających w całej UE.”

Po długich rozmowach rano, dodała:

 

„Wielka Brytania i Polska mają bliskie powiązania w Europie i planujemy być bliższymi sojusznikami po wyjściu Wielkiej Brytanii z UE. Dodała także musimy budować solidną podstawę do współpracy gospodarczej pomiędzy krajami ” Premier dodał, że zarówno w Warszawie i Londynie będą osoby pracować aby zapobiegać terroryzmowi.Ponadto 150 żołnierzy będzie na terenie Polski w następnym roku.

Speaing in London today, the Prime Minister said: „I have also re-iterated my plan to guarantee the rights of Poles and other Europeans currently living in the UK so long as the rights of British citizens living across the EU are guaranteed.”

PODSUMOWANIE:

Zamieszanie jakie robią Tusk i Junker aby w Europie ukarać Wielką Brytanię cłami po ogłoszeniu Brexitu oraz chęć budowania Armii Europejskiej kosztem NATO jeśli Polski Rząd wykorzysta może ustawić i Polskę jak i Polaków w Wielkiej Brytanii na dobrym miejscu. To nie Niemcy ani Francja ale Wielka Brytania jest najważniejszym graczem w Polityce  i to Londyn z Waszyngtonem będzie już niedługo rozdawał karty w Europie. Londyn przeciwstawi się cłom Brukseli i słów  Donalda TUSKA – że Brytania musi zapłacić i wyjście z Unii będzie bolało – zapamięta je „Eurokrata” do końca do życia, że były błędne.

junker

Na zdjęciu TUSK i JUNKER – szefowie UE – przed Brexitem, Donald Tusk straszył, że jeśli Brytania zagłosuje na Brexit będzie to koniec krajów Anglosaskich – były Premier Polski w której za jego Rządów, Polacy stracili miliony w Amber Gold oraz zginęło ponad 90 osób w Smoleńsku – nie rozumie tego, że mocarstwa ekonomicznego i nuklearnego jakim jest Wielka Brytania się nie „straszy „ z nimi się negocjuje. Ale widać że nie rozumiał bo Anglia zagłosowała za Brexit.

Aby już zakończyć .

Jednym słowem zadymę jaką robi Tusk i Junker, że chcą ukarać Brytanię i wyrzucić NATO z Europy aby kraje Unijne płaciły na wojska „Imperatora” powoduje, że Wielka Brytania szuka krajów, które będą z nimi współpracowały będą sojusznikami z Londynem i takim właśnie jest Polska co gwarantuje, że Polacy mogą zostać na wyspach a jest ich ponad milion, co roku rodzi się około 30 000 nowych Polskich dzieci a dzięki temu Polski przemysł z Polski będzie mógł dalej wysyłać tysiące ton towarów na wyspy.

Czy wiesz że jak rok temu David Cameron pojechał do Warszawy na spotkanie Premier Ewą Kopacz z Platformy Obywatelskiej zabrano Polakom zasiłek dla bezrobotnych, taka była ich polityka ….

Polacy mogą pracować na wyspach i to jest najważniejsze, za to za 3 lata powinni głosować na partię konserwatywną w Wielkiej Brytanii.

Oj nie spodoba się to członkom Partii UKIP, która chciałaby pogonić Polaków z wysp, dlatego też tym bardziej Polacy powinni popierać partie właśnie  May . Aby być dosłownym nie spodoba się to też starej Polonii, która poszła głosować za Brexit aby pozbyć się młodej Polonii. Dla tych co interesują się sprawami międzynarodowymi należy zaznaczyć, że Anglii zależy na dobrej współpracy z Polską bo w przypadku chęci Szkotów oderwania sie od Korony Angielskiej i przyłączenia do Unii , będą mogli liczyć na Rząd Polski, że zablokuje starania Szkotów.

Mieszkasz na wyspach i pracujesz lub masz biznes w Polsce i sprzedajesz towary na wyspy, czas otworzyć szampana gdyż Brexit nie zaszkodzi Polakom na wyspach oraz współpracy Polsko-Brytyjskiej a słowa Premier Wielkiej Brytanii znaczą bardzo wiele i nie są to słowa rzucane na wiatr. Szukasz pracy na wyspach polecamy kierowcę tira dobrze płacą, chcesz otworzyć biznes to hurtownia materiałów budowlanych. Towary Polskie budowlane są rozchwytywane na wyspach i jak mówi nam nasz znajomy kupują je Anglicy całymi paletami.

Konrad W

 

28 listopada 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

1 komentarzy

Komentowanie jest wyłączone.