Stary Morawiecki niszczy głosów Polaków, Polskę i PIS

Stary Morawiecki niszczy głosów Polaków, Polskę i PIS

 

Coś jest nie tak z Polską i demokracją w Polsce.

Podczas ostatnich wyborów Polacy głosowali na kandydatów partii PIS  którzy zdobyli dużą ilość głosów niestety ktoś wyrzuca ich ze stanowisk, choć Rząd Szydło miał dobre notowania.

Co się dzieje w Polsce.

Dlaczego więc Sakiewicz i inne media prawicowe nie atakują i Kaczyńskiego i Morawieckiego że wpływają na zmianę głosów ludzi ? Odpowiedz to dotacje pieniężne na media ale to pokazuje że  liczy sie kasa a nie Polska. Ale pokolei.

Ma być zmiana ministrów w Rządzie PIS bo Kaczyński, Duda sobie zażyczyli ale zaraz ludzie głosowali na tych posłów PIS czyli Waszczykowskiego, Szydło i Macierewicza więc dlaczego ktoś ma zmieniać ich z urzędów a Premierem i Ministrami są ludzie na których ludzie nie głosowali ? Przecież to socjalizm w wykonaniu Chin i Rosji.

Albo Polacy przeciwstawią się wyrzucaniu z Rządu Ministrów na których głosowali i Premiera albo Kaczyński, Duda i Morawiecki stary zrobią Polskę dla siebie a nie dla ludzi.

Oto kilka miesiecy temu stary Morawiecki już mówił aby wyrzucić Waszczykowskiego i Macierewicza a jego synuś wychwalany przez media prawicowe nie zdobył ani jednego głosu podczas wyboru a Szydło dostała aż 96 000.

Kto więc rządzi Polską , wyborcy czy jakaś klika ludzi ?

To Morawiecki minister Finansów powinien zostać zdymisjonowany gdyż przez 2 lata ani nie zmniejszył ZUS ani nie zmniejszył podatków, Polacy dalej zarabiają najmniej w Europie nawet w niektórych państwach w Afryce ludzie zarabiają więcej.

Waszczykowski uzyskał ponad 33 000 głosów od ludzi, Szydło 96 000, Macierewicz 33.900.Szydło już wyleciała i Premierem został młody Morawiecki który nie startował z listy PIS w wyborach, dzisiaj ma wylecieć Waszczykowski i wisi na wylocie Macierewicz.

Kto rządzi Polską że pozbywa się ludzi z PIS stanowisk na których ludzie głosowali a mianuje sie ludzi na stanowiska którzy nie byli na listach wyborczych czyli stary Morawiecki i Kaczyński dają nam tutaj SOCJALIZM a nawet KOMUNIZM bo to w tych systemach politycy są mianowani.

Oto dowód – Podczas wystąpienia Ministra Waszczykowskiego w Sejmie wszyscy bili mu brawo, posłowe PIS przyjęli jego ekspoze i poparli politykę miedzyanarodową że jest dobra a tutaj będzie dzisiaj jego dymisja bo Morawiecki stary chciał jego dymisji. Na innych wypowiedziach starego Morawieckiego slychac ze chcial zmiany i Macierewicza i innych czlonkow Rzadu ale zaraz on byl poslem z listy Kukiz …. Cos nie tak jest w Polsce …bo decyduja nie glosy ludzi a wiec kto bo to juz nie jest Rzad których wybierali ludzie w wyborach a Rzad mianowany jak w komunizmie. 

Kto stoi za starym Morawieckim posle ruchu Kukiz bo zmienia premiera i ministrow – kosciol watykanski,  chiny czy Moskwa ?

 

 

 

 

9 stycznia 2018