„Stara Baba”-gospodarka Niemiec ma się dobrze, nakładac cła na Brytanię, Pieski szczekają

Niemcy

” Stara Baba „- gospodarka Niemiec ma się dobrze, nakładac cła na Brytanię

 

„Stara baba ” bo inaczej nie można nazwac Angele Markel czuje się coraz pewniej.

Dwa pieski – Tusk i Junker tylko czekają aby zaszczekać i robić co pani chce.

Donald Tusk dla tych co nie wiedzą – Polski były Premier który doprowadził do olbrzymiej biedy Polskiego Społeczeństwa w Polsce. Większość Polskiego przemysł i banków sprzedał obcemu kapitałowi a Polakom kazał pracować za miskę ryżu bez żadnych dotacji na rodziny gdzie kraje zachodnie płacą po 400 euro na miesiąc.

Junker – alkoholik który trafił na salony.

Ci dwaj panowie ktorzy mają reprezentować 27 krajów Unijnych a nie tylko Niemcy zapowiedzieli już Wielkiej Brytanii, że wyjście jej z Unii będzie bolało. Tusk pojechał do Niemiec gdzie w mediach powiedział że wyjście z Brytanii z Unii to koniec krajów anglosaskich jak i Brytania zapłaci za to.

Tym razem na spotkaniu szefowej Niemiec z biznesmenami którzy obawiają się Brexitu i nałożenie ceł na Brytanie Merkel powiedziała że , gospodarka Niemiec ma się bardzo dobrze i nie ma się co bać nałożenia ceł na Wielką Brytanię. Chodzi o to iż w przypadku nałożenie ceł spadnie sprzedaż na wyspy towarów z Niemiec, Polski i Hiszpanii oraz także Brytyjskie towary i usługi nie będą miały atrakcyjnej ceny.

Co ciekawe, to więcej towarów kraje Unijne sprzedają na wyspy niż Brytania do krajów Unijnych choć jest ich 27. Tylko z 4 krajami Brytania ma dodatnią sprzedaż , niestety „komunistyczna trójca” chce zniszczyć brytyjczyków a przecież dała prace i zasiłki dla 3.6 miliona ludzi z biednej Rumunii, Polski, Estonii , Litwy, Bułgarii i Hiszpanii. To broń atomowa także Wielkiej Brytanii chroni Europę oraz Wielka Brytania wpłacała aż 50 milionów funtów codziennie aby w Brukseli mogli zarabiać i brać wysokie emerytury urzędasy.

Czy więc dojdzie do wojny ekonomicznej miedzy Osią Niemcy – Paryż przeciwko Wielkiej Brytanii.

Oczy w Londynie już skierowane sa na Donalda Trumpa, który już spotkał się Nigelem Faragem i zaprosił już do Białego Domu Therese May. Szybkość zaproszenia pokazuje że Trump popiera Brexit i sprzeciwia się „hegemonicznej i dyktatorskiej ” władzy Brukseli.

Nałożenie kar przez Sąd w Stanach Zjednoczonych na Bank Niemiecki, to dopiero „przyśpiewka” dla Niemieckiego hegemena, który za pomocą Brukseli rozpycha się coraz bardziej.

Posady Tuska i Junkera już dawno powinny zostać zmienione na innych Polityków którzy będą reprezentować wszystkie kraje tworzące Unię Europejską jednak niemożność ich odwołania pokazuje brak demokracji w UE. Tusk i Junker narobili biedy w Europie, zero reform, zniszczona turystyka, emigracja , zamachy a teraz chcą zniszczyć Wielką Brytanię.

Na to nie będzie pozwolenia w Wielkiej Brytanii w USA w Indiach i Australii.

Konrad W.

Konferencja Tuska którego wyśmiano po słowach skierowanych do Brytanii : „have the EU cake and eat it too”,

Oto wypowiedz na temat TUSKA

Oto dlaczego Brytania wyszłą z UNII.

13 listopada 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

1 komentarzy
  1. Nałożenie cła na WB jest bronią obosieczną. WB może także wprowadzić cła na wyroby UE. Zależy co się komu co bardziej opłaca Polska więcej importuje niż eksportuje więc nam by się nie opłacało. WB może kupować np. od polskich firm wyroby z UE omijając cła.

Komentowanie jest wyłączone.