Stanisław Garbarczyk do więzienia za jazdę po pijanemu. Swindon

Stanisław Garbarczyk do więzienia za jazdę po pijanemu. Swindon

 

 

Polski kierowca który zderzył sie z samochodem dostawczym Amazon i zostawił go z obrażeniami zmieniającymi życie, został uwięziony.

Stanisław Garbarczyk 38 latktóry  przekroczył limit jazdy samochodem na drodze A361, niedaleko Filkins, West Oxfordshire, o godzinie 19:30, 22 listopada, zjechał na niewłaściwy pas, aby wyprzedzić inne samochody.

Podczas jazdy po zakręcie w lewo w ciemności uderzył czołowo w furgonetkę .

Kierowca samochodu dostawczego amazon, który miał  36 lat, doznał wiele poważnych obrażeń, w tym złamaną miednicę, zwichnięte biodro, zranioną śledzionę i złamane żebra oraz dwa złamania prawej nogi.

 

Był w szpitalu przez miesiąc i nadal nie jest w stanie pracować w zawodzie kuriera.

Garbarczyk, z zawodu mechanik, został zabrany do szpitala, a następnie aresztowany i okazało się, że ma 158 mg alkoholu w 100 ml krwi, powyżej limitu 85 mg.

Samochód, którym jechał, nie miał ubezpieczenia,a obie tylne opony miały niebezpiecznie niski bieżnik.

Gordana Austin, adwokat obrony Garbarczyka, powiedział, że jej klient, który przebywa w Wielkiej Brytanii od 2004 r., Obawiał się, że zostanie oddzielony od swojej rodziny i deportowany z powrotem do Polski po wyjściu z więzienia.

Sędzia Ian Pringle skazał Garbarczyka z Shelley Street w Swindon na 35 miesięcy więzienia w Oxford Crown Court. Ponadto dodał że obaj mężczyźni mieli szczęście przeżyć po katastrofie horroru.

A mugshot of Stanislaw Garbarczyk

Konrad W

 

16 marca 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Crime

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *