Sprawa śmierci Sikorskiego wyjaśniona. Samolot wylądował na wodzie.

Sprawa śmierci Sikorskiego wyjaśniona. Samolot wylądował na wodzie.

 

W szkole w Polsce, Polaków uczy się że podczas drugiej II wojny światowej w Gibraltarze zginął generał Sikorski i był to wypadek.

W tym filmie widać że samolot z Sikorskim wylądował na wodzie , pilot założył kamizelkę i uratował sie z morza. Generał Sikorski i inni pasażerowie się nie uratowali.

Samolot przed odlotem stał na pasie startowym prawie około 50 minut i wtedy mogło dojść do albo zabójstwa albo obezwładnienia pasażerów tak aby nie przeżyli w samolocie kiedy wylądował na morzu.Zakończenie mówi, że Sikorskiego zamordowali Rosjanie na zlecenie Stalina gdyż Sikorski chciał opublikować w Londynie zbrodnie Stalina na Polskich oficerach w Katyniu.

Coś w tym musi być gdyż przełożono na kolejne 50 lat odtajnienie dokumentów w Londynie na temat śmierci . To ciekawy film i pokazuje jak komuniści w Polsce po II wojnie światowej uczyli dzieci Polaków nieprawdy aby tuszować swoje zbrodnie. Sprawa Sikorskiego dla naszego pokolenia zostaje zamknięta nasze wnuki gdy już umrzemy poznają dokumenty z Londynu. Niestety ale komuniści byli przed wojną, podczas wojny i po wojnie niszczyli Polaków i Polskę dlatego tylko wojska Stanów Zjednoczonych dają gwarancję bezpieczeństwa Polski i Polaków, których zabijano w milionach od najazdu Rosjan jak i Niemców.

 

 

12 sierpnia 2017