Spotkanie do przygotowania polskich przedsiębiorców w Wielkiej Brytanii do skutków brexitu

Spotkanie dotyczace przygotowania polskich przedsiębiorców w Wielkiej Brytanii do skutków brexitu

 

W dniu 7 grudnia 2018 r. w Ambasadzie RP w Londynie odbędzie się spotkanie informacyjne pt. „How to deal with Brexit? – czyli co każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć o brexicie” skierowane do polskich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w Wielkiej Brytanii.

 

 

Spotkanie zostanie poprowadzone przez przedstawicieli trzech polskich resortów. Przedstawiciel z ramienia Ministerstwa Spraw Zagranicznych przybliży stan obecnych negocjacji dot. brexitu. Wpływ brexitu na prowadzoną działalność gospodarczą na Wyspach omówi przedstawiciel Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, natomiast reprezentant Ministerstwa Finansów poruszy kwestie celne i podatkowe. Po prezentacjach odbędzie się sesja pytań i dyskusja.

Ze względu na duże zainteresowanie oraz względy bezpieczeństwa wymagane jest wcześniejsze wysłanie zgłoszenia swojego uczestnictwa do p. Marzeny Kwaśnej z PAIH (marzena.kwasna@paih.gov.pl).

Uprzejma prośba o podanie swojego imienia, nazwiska, pozycji oraz nazwy reprezentowanej firmy. Ze względu na limit miejsc, o uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Konrad W

5 grudnia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *