Spał koło rozkładu ciała Walentyny Kunickiej-Michalak w Leicester

Spał koło rozkładu ciała Walentyny Kunickiej-Michalak w Leicester

 

Ciało Walentyny Kunickiej-Michalak, 20 lat, znaleziono we wspólnym domu w Leicester po tym, jak fala upałów spowodowała, że ​​jej rozkładające się ciało miało zapach cuchnący.

Mężczyzna spał obok rozkładającego się ciała swojej dziewczyny przez kilka dni, zanim jego współlokatorzy zauważyli obrzydliwy zapach, taka wersja zostala zlozona w sadzie.

Ciało 20-letniej Walentyny Kunickiej-Michalak zostało odkryte przez współlokatorów jej chłopaka, Karola Leszczyńskiego we wspólnym domu w Black Friars, Leicester, w niedzielę, 27 maja.

Leszczynski okłamał swoich współmieszkańców o śmierci swojej dziewczyny – i kontynuował spanie w pokoju, który dzielili, sąd koronny Leicester usłyszał w zeszłym miesiącu.

Leszczynski przyznał się do winy, że uniemożliwił jej legalny i przyzwoity pogrzeb, między 20 a 27 maja, donosi Leicester Live.

Dzisiaj znaleziono otwarty wniosek w sprawie jej śmierci, który nie został uznany za podejrzany.Leicester Crown Court powiedział, że było kilka dni zanim inni mieszkańcy podejrzewali, że coś jest nie tak i odkryli jej ciało.

Była fala upałów, i zapach w domu doprowadził do ze domownicy weszli do  zamkniętej sypialni i odkrywali jej ciało na podłodze pod kołdrą, zanim wezwano policję.

Leszczyński, który przez pięć miesięcy był tymczasowo aresztowany otrzymał czterotygodniowy wyrok pozbawienia wolności zawieszony na sześć miesięcy.

Sądowi powiedziano, że Walentyna ma wrodzoną wadę serca i od dzieciństwa przechodziła operację na otwartym sercu. Młoda para opuściła miasto Piła w Polsce, do Anglii w dniu 18 marca, usłyszał sąd.

Asystent koronera w Leicester i South Leicestershire, dr Christina Swann, przeprowadził śledztwo w sprawie Walyntyny. Podczas przesłuchania  w Leicester czytała raporty patologa, dr Mike’a Biggsa i detektywa Constable’a Kim Welforda.

Powiedziała, że ​​ciało dwudziestolatka zostało znalezione ubrane, leżąc twarzą w dół, w stanie rozkładu, 27 maja.

W raporcie dr Biggsa dotyczącym badania pośmiertnego, przeprowadzonego w szpitalu Leicester Royal 28 maja, stwierdzono, że nie doszło do niedawnych obrażeń, które mogły spowodować lub przyczynić się do jej śmierci i znaczących obrażeń wewnętrznych.

Istnieją pewne dowody na istnienie choroby serca, dodał, chociaż stan dekompozycji utrudniał ustalenie przyczyny zgonu. Jego raport dodał, że nie można zidentyfikować przyczyny zgonu i dlatego została ona uznana za nieważną.

Rejestrując otwarty wniosek, dr Swann powiedział: „Pomimo badania pośmiertnego przyczyna śmierci pozostaje nierozwiązana.

„Śledztwo policyjne nie zarejestrowało żadnych podejrzanych okoliczności bezpośrednio związanych z jej śmiercią.

Konrad W#

28 listopada 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Birmingham

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *