Sondaże aż 14% przewagi Borysa będzie MEGA BREXIT

Sondaże aż 14% przewagi Borysa będzie MEGA BREXIT

 

Partia Premiera Borysa zyskują ogromną 14-punktową przewagę w nadchodzacych nad Partią pracy w wyniku wycofania się Farage i jego Brexit Party.

Partia BORIS JOHNSON uzyskał znaczny wzrost w sondażach, po ogłoszeniu Nigela Farage’a, że ​​Partia Brexit nie będzie kandydowała na stanowiska obecnie zajmowane przez posłów Torysów.

Ostatnie sondaż wyborczy przeprowadzony przez YouGov dla The Times daje Torysom 14-punktową przewagę nad Partią Pracy.

Dane zebrane w dniach 11-12 listopada po raz pierwszy pokazują że partia Borisa Johnsona osiągnęła wielką przewagę w sondażu YouGov od czasu rozpoczęcia Partii Brexit w lutym. Badanie wykazało, że Torysowie mają 42 procent, a Partia Pracy Jeremy’ego Corbyna na drugim, 28 procent.

Badanie ujawnia również wzrost udziału w głosowaniu dwóch partii najwyższy w ankiecie YouGov od marca.

Jeśli Partia Pracy Jeremy’ego Corbyna zajęła drugie miejsce z 22 procentami a inne Partię tak mało głosów Borys wprowadzą wielką ilośc swoich posłów , przegłosują Brexit i Wielka Brytania ucieka z UniiEuropejskiej w dniu 31.01.2020 roku.

Wczoraj Nigel Farage ogłosił, że nie będzie kandydował w partii Brexit na stanowiska zdobyte przez torysów w wyborach powszechnych w 2017 roku.

Znalezione obrazy dla zapytania election polls

Wniosek 

 W dniu 12 grudnia 2019 roku Partia Konserwatywna Borysa wygrywa wybory i ma większość w Parlamencie i w końcu przegłosuje Brexit – dwa lata walki liberałów z Brukseli aby wstrzymać Brexit poszły na marne , teraz nic nie zatrzyma Brexitu.

Konrad W

 

12 listopada 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *