Smoleńsk rocznica- to był zamach, zdjęcia sojuszników

Polska

Rocznica Smoleńska.

Po przejęciu w roku 2015 Rządów w Polsce przez PiS , Kukiza, nowego Prezydenta Andrzeja Dudę, świat otwiera się na Polskę a przede wszystkim sojusznicy w NATO.

Sojusznicy z NATO przekazali zdjęcia satelitarne, które pokazują iż części samolotu były rozrzucone przed brzozą a to oznacza, że teza iż brzoza doprowadziła do katastrofy całkowicie jest nieprawdziwa i kłamliwa.

Dlaczego wcześniej tego nie zrobili ?  – odpowiedz też znajdujemy w Polskich mediach gdyż kiedyś nie ufali Rządowi Donalda Tuska.

Oto kilka wycinków prasowych  z gazet Polskich:

zamach! Były oficer Mosadu informuje: „Widziałem dokumenty ws. Smoleńska.

Wyniki Jorgensena są poprawne. W Smoleńsku doszło do trzech wybuchów

mówił TV Republika prof. Wiesław Binienda. Jego ostatnie badania potwierdzają wcześniejsze tezy naukowców zajmujących się Smoleńskiem. Wnioski zespołu parlamentarnego są jasne: brzoza nie miała nic wspólnego z przyczynami tragedii smoleńskiej, zaś rządowy tupolew został rozerwany przez eksplozje w powietrzu.

Z tymi tezami, doniesieniami i wynikami badań prof. Biniendy dobrze koresponduje ciekawy wywiad z tygodnika „wSieci”.

Witold Gadowski rozmawiał z byłym oficerem Mosadu Juval’em Aviv’em. Aviv informuje w rozmowie o szczegółach swojej pracy dla Mosadu i przyznaje, że zna sprawę smoleńską.

Zapoznałem się ze szczegółami tej sprawy. Czytałem tajne dokumenty na temat katastrofy smoleńskiej

— informuje Aviv.

Pytany o jakiej dokumentacji mówi precyzuje:

Dokumenty tajnych służb Izraela, USA, Wielkiej Brytanii i Interpolu.

Wskazuje, że po tej lekturze nie ma wątpliwości: „za tą katastrofą stoi Rosja”.

Jestem przekonany, że odpowiedzialność Rosji za katastrofę samolotu z prezydentem Kaczyńskim na pokładzie niedługo wyjdzie na jaw

To szalenie ważne świadectwo. Oficer służb, działający w obszarze bezpieczeństwa do dziś, wskazuje, że zna dokumentację wytworzoną w służbach o dużej wiarygodności i mówi jednoznacznie, że w Moskwie trzeba szukać odpowiedzialnych za narodową tragedię Polski. Trudno o lepsze dopełnienie tez, wygłaszanych przez naukowców, którzy wskazują, że mamy do czynienia z wybuchami w powietrzu.

 

tusk

 

Podsumowanie:

A że był to zamach i to bezwzględny świadczą następujące dowody:

– nowe zdjęcia satelitarne sojuszników – które pokazują że części samolotu były rozrzucone przed brzozą, która ponoć urwała skrzydło

– olbrzymia ilość śmierci Polaków, którzy mieli kontakt z badaniem morderstwa w Smoleńsku

– duża ilość małych części samolotu jakie widzimy na miejscu katastrofy podczas gdy samolot opadał powoli a drzewa powinny wyhamować siłę uderzenia . Z fizyki wiemy aby doszło do rozbicia metalu a przede wszystkim silników potrzeba niebywałej energii, którą nie dostarczył opadający samolot. Musiało być więc coś jeszcze jakaś energia dodatkowa .

– zalutowane trumny i zakaz przez Rząd Tuska otwierania ich – jeśli ktoś nie ma nic do ukrycia otwiera się na badanie wszystkiego  – dużo wskazuje na to iż w trumnach są różne części ludzkie oraz na szczątkach ciał będzie można zbadać pierwiastki chemiczne materiałów wybuchowych

– Rosja nie oddaje wraku – tak samo – nie masz nic do ukrycia oddajesz wrak jak Rosjanie oddali wrak Holendrom po zestrzeleniu samolotu nad Ukrainą

– brak ochrony Prezydenckiej BOR na lotnisku – w normalnym świecie taka ochrona powinna być na lotnisku kilka dni wcześniej, oraz podczas lotu i lądowania samolotu – za to pełną odpowiedzialność ponosi urzędujący wtedy szef BORU . Jaka paranoja ginie 96 ludzi z Prezydentem a Rząd Tuska go nie zwalnia a wynagradza.

– brak „leja” ” dziury „ gdyby samolot zderzył się z  podłożem – to dowód że samolot rozpadł się w powietrzu a nie na ziemi

Jeśli PiS będzie chciał postawić Donalda Tuska przed Trybunałem Stanu nawet bycie szefem Unii go nie zwalnia od przestrzegania prawa oraz odpowiedzialności.

Prezydent Bill Clinton stanął kiedyś przed komisją za składanie fałszywych zeznań oraz romans z Moniką Lewiński więc jak to się ma do morderstwa tylu Polaków.

Ale czy to wszystko – karę powinni ponieść osoby, które pomagały, lub nie wykonywały należycie swoich obowiązków ochrony polityków czyli szef BOR, oraz ci co planowali wyjazd.

smole

 

Czy to koniec….

Tak naprawdę nagroda i dla tych co zamordowali pasażerów i tych co wiedzieli o zbrodni ale nic nie zrobili aby jej zapobiec oraz tych co ukrywali zbrodnie dopiero nadejdzie. Dla nich wszystkich już ” diabeł ” przygotował smażenie na całą wieczność, pytanie tylko czy tylko dusze zapłacą czy też kiedyś ich , dzieci i wnuki na ziemi. I tak jak Bóg wysłał plagi egipskie tak i kiedyś ukarze tych wszystkich co w jakiś sposób maczali w tym palce, mataczyli, ukrywali zbrodnie, oraz nie ochraniali należycie polityków. A jeśli ktoś w to nie wierzy czyli kara za morderstwo, piekło dla duszy i złe uczynki oraz nauce Chrystusa zaprzecza całkowicie drodze Jana Pawła II.

Sprawiedliwość prędzej czy później zwycięża, kara za morderstwo przychodzi a przykładam jest i biblia i życie. 

Kilka drastycznych zdjęć ze smoleńska– pokazuję prawdę , proszę zobaczyć jak „rozwalone ” są części samolotu, który ponoć miał lądować – takie zniszczenia musiała dokonać nie energia samolotu, który lądował, ale samolot w którym doszło do olbrzymiej eksplozji czyli energia która rozsadziła samolot czyli bryłę metalu na zewnątrz w powietrzu – na malutkie części.

kliknij by powiększyć

 

s1

s2

A oto zdjęcia zestrzelonego samolotu pasażerskiego z Holandii nad Ukrainą rok temu. Proszę zobaczyć identyczne zniszczenia jak w samolocie w Smoleńsku – małe części a przecież ponoć samolot w Smoleńsku podchodził do lądowania .

ukraina

ukraina2

photo/ bbc

Aby wyczerpać już ten temat do głębi i przestać się sprzeczać czy to zamach czy katastrofa trzeba pokazać co się dzieje i jak wygląda samolot który ląduje w lesie.

Poniżej zdjęcie samolotu który w roku 2010 tez w marcu podchodził do lądowania. Chodzi o wypadek rosyjskiej maszyny, która podchodziła do lądowania na lotnisku Domodiedowo. Samolot rozbił się około 1000 metrów od pasa startowego lotniska w zalesionym terenie. Wszyscy przeżyli. Dlatego też w Smoleńsku doszło do zamachu. Polski samolot powinien zostać w większych częściach oraz ktoś powinien przeżyć.

kliknij by powiększyć

samo

Nie ma co się sprzeczać w Smoleńsku doszło do zamachu , pytania są inne – bardzo ważne na które na razie nie znamy odpowiedzi czyli:

– czy ktoś z Polski zlecił zamach

– czy raczej tylko Polacy mieli tuszować zamach aby utrudnić znalezienie dowodów na sprawców

To że przez 6 lat Rosjanie nie oddali wraku potwierdza tą tezę, nie oddają wraku ponieważ upływający czas, temperatura, deszcz, ma usunąć z maszyny pierwiastki chemiczne trotylu lub innego składnika materiału wybuchowego. Gdyby nie mieli nic do ukrycia, wrak Polskiego samolotu byłyby tak szybko w Polsce jak szybko Holendrzy dostali wrak swojego samolotu na Ukrainie.

Wszystkie te tezy i dowody chyba już przekonują do końca wszystkich tych co uważają że Smoleńsk to wina pilotów. Niestety ale chemia, fizyka, przykłady z życia pokazują że 96 Polaków lecących w samolocie zostało zamordowanych w zamachu.

Ostatni wątek to reżyser który nakręca nowy film będzie już niedługo dostępny o Smoleńsku – jak mówi dostawałem duże ilości smsów które miały mnie zastraszyć.

Życie ……

Historia Polski jest bardzo tragiczna 120 lat zaborów, I wojna, II wojna światowa, Katyń, później komunizm. Zostało zamordowanych miliony Polaków i gdy wszyscy myśleli, że Polska już będąc w NATO i w Unii będzie wolna od wpływów obcych krajów dochodzi do śmierci 96 ludzi.

Śmierć tych ludzi i tych których przeczytacie poniżej oraz też te smsy, które groziły reżyserowi filmu „Smoleńsk ” pokazują że Polska dalej jest słabym krajem bo są  „siły ” które potrafią przeniknąć do „jądra ” państwa Polskiego i dokonać kolejnej tragedii. Ile to jeszcze musi minąć lat aby Polski wywiad, kontrwywiad, Polskie służby ochrony Polityków jak BOR czy ABW potrafiły chronić Polskę , Prezydenta i Polaków.

Kiedyś nie można było pytać o mord w Katyniu teraz nie wolno pytać co tak naprawdę wydarzyło się w Smoleńsku.

 

Oto lista osób którzy zginęli bardzo dziwnie – w normalnych warunkach tak się nie dzieje i to nie jest książka sensacyjna ale życie:

1. Chorąży Stefan Zielonka, rok 2009 – szyfrant w kancelarii premiera. Zielonka dysponował wiedzą o tajnikach łączności w NATO oraz miał dostęp do zastrzeżonych danych.

2. Profesor Stefan Grocholewski – ekspert od odczytywania nośników cyfrowych, wykrył manipulacje w nagraniach czarnych skrzynek z CASY. Zmarł 31.03.2010 r.

3. Grzegorz Michniewicz – dyrektor generalny Kancelarii Donalda Tuska.Powiesił się 23 grudnia 2009 roku na kablu od odkurzacza, w dniu, w którym z remontu w Samarze wrócił
samolot TU-154, który potem rozsypał się w drobny mak na Siewiernym.

4. Mieczysław Cieślar, biskup Diecezji Warszawskiej Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego, zginął w wypadku samochodowym 18.04.2010 r, miał być następcą Adama Pilcha, który zginął w Smoleńsku. Podobno otrzymał telefon ze Smoleńska od A.Pilcha już po katastrofie.

5. Krzysztof Knyż, operator “Faktów”,10 kwietnia 2010 był w Smoleńsku. Zmarł w Moskwie 2 czerwca 2010r. Śmierć całkowicie przemilczana.

6. Profesor Marek Dulinicz, szef grupy archeologicznej,zginął 6 czerwca 2010 w wypadku samochodowym, w trakcie oczekiwania na wyjazd do Smoleńska.

7. Doktor Eugeniusz Wróbel, wykładowca na Politechnice Śląskiej, specjalista od komputerowych systemów sterowania samolotem, poddawał w wątpliwość, że wrak na Siewiernym to TU-154 o nr 101. Zabity za pomocą piły mechanicznej 16.10.2010 r, przez swego syna, który zdołał usunąć ślady krwi, zawieźć pocięte zwłoki do jeziora, wrócić i zapomnieć wszystko. Złego stanu swego “chorego psychicznie” syna przez ponad 20 lat nie zauważyła matka, która jest psychiatrą.

8. Ryszard Kuciński, prawnik Andrzeja Leppera, zmarł w maju 2011 r.

9. Wiesław Podgórski, były doradca Andzreja Leppera, w czasach gdy ten był ministrem rolnictwa, znaleziony martwy w biurze Samoobrony pod koniec czerwca 2011 r. Jako przyczynę śmierci podano samobójstwo.

10. W 2011 roku samobójstwo przez powieszenie popełnił oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego, służący w Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia Marynarki Wojennej w Wejherowie. Żołnierz posiadał najwyższą klauzulę dostępu do materiałów niejawnych.

11. Róża Żarska, adwokat Andrzeja Leppera, zmarła w lipcu 2011 r. w Moskwie.

12. Dariusz Szpineta – zawodowy pilot i instruktor pilotażu, ekspert i prezes spółki lotniczej, został znaleziony martwy w łazience ośrodka wczasowego w Indiach. Wcześniej parokrotnie wypowiadał się w mediach w
sprawie Smoleńska, kwestionując oficjalne ustalenia.

13. Generał Sławomir Petelicki, były dowódca jednostki “Grom”. Znaleziony martwy 16 czerwca 2012 roku. Ostro krytykował ustalenia Komisji Badania Wypadków Lotniczych i opieszałość polskiego rządu przy wyjaśnianiu przyczyn katastrofy w Smoleńsku. Zmarł na skutek ran postrzałowych.

14. Andrzej Lepper, szef “Samoobrony” oraz były wicepremier, 5 sierpnia 2011 został znaleziony martwy w swym biurze w Warszawie. Według informacji przedstawicieli policji popełnił samobójstwo poprzez powieszenie się.

15. płk. Leszek Tobiasz – były oficer WSI, główny świadek w “aferze marszałkowej”. Zmarł 17.02.2012 podczas balu OHP (“zatańcował się na śmierć”) rzekoma przyczyna zgonu: niewydolność krążenia. 01.03.2012 miał składać zeznania przed sądem.

16. dr. Dariusz Ratajczak – historyk, tzw. “rewizjonista holocaustu”, wydalony z “wilczym biletem” z Uniwersytetu Opolskiego. Jego zwłoki w stanie rozkładu znaleziono 11.06.2010 w samochodzie przed opolskim centrum handlowym “Karolinka”. Oficjalnie samochód miał stać na parkingu od 28 maja. Nieoficjalnie – świadkowie twierdzą, że samochód ze zwłokami dr Ratajczaka został podstawiony znacznie później.

17. Jerzy Pronobis – prezes spółki Club&Travel, która zajmuje się rozprowadzaniem lukratywnych biletów na Euro 2012. Rozprowadzanie biletów odbywało się w atmosferze korupcji i skandalu. Pronobis “wpadł” pod pociąg. Policja nie wyklucza samobójstwa, choć denat tradycyjnie nie pozostawił listu pożegnalnego. Nazwisko Pronobisa pojawia się w tzw. “taśmach Grzegorza Laty”.

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/452/lista-ofiar-seryjnego-samobojcy

 

—————

Dowód że samolot nie stracił skrzydła gdyż w chwili kiedy ponoć stracił skrzydło samolot podrywa się do góry. .

—————-

Film Mgła

Na ten film wszyscy czekamy

http://polskie-echo.com/smolensk-film-wywiad-ludzie-zgineli-przez-wybuch-bomby/

 Konrad W

 

 

 

10 kwietnia 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

5 komentarzy
 1. wklejam to co cenzura z uporem maniaka wycina:
  Jak wytłumaczyć niby awarię samolotu wojskowego na lotnisku w W-wie że pod tym pretekstem nakazano przejść generałom do wspólnej trumny?
  Jak wytłumaczyć strzały zamiast ratowania rannych na filmie Aloszy?
  Jak wytłumaczyć kilka telefonów od ocalałych że dobijają rannych?
  Co pokazują zdjęcia satelity szpiegowskiego USA z chwili lądowania TU154M o których pisze w książce Smoleński Zamach?
  Jak wytłumaczyć rozbijanie szczątek wraku przez żołdaków sowieckich zaraz po katastrofie – na czyje to zlecenie?
  Jak wytłumaczyć zakaz otwierania trumien?
  Jak wytłumaczyć przetrzymywanie obu czarnych skrzynek przez Rosję, skoro były dwie a jedna z nich mogła być w Polsce?
  Jak wytłumaczyć zakaz wstępu dla polskich geologów na teren katastrofy i używania sprzętu laserowego?
  Jak wytłumaczyć brak dostępu polskich sledczych do szczątków wraku?
  Jak wytłumaczyć niedopuszczenie polskich medyków przy sekcjach zwłok?
  Co rozebrało do naga niektórych pasażerów?
  Co widział Alosza że filmował i przeklinał „nichujasiebia” co go zbulwersowało?
  Dlaczego ziemia na terenie katastrofy już została zaorana i zasypana?

 2. Eugene Lebowski! Skąd wziąłes te rewelacje? Słyszałes nagrania z kokpitu? Rosjanie tylko tobie je udostępnili? Dali nam tylko stenogram zapisu z czarnych skrzynek i rzekomych dialogów „na cztery nogi” miedzy pilotami i osobami postronnymi jakos tam nie ma. Gdyby to było to by to dali. Człowiecze w co ty wierzysz. A jakie złamanie procedur było? Nie ma nic takiego w raporcie Anodiny/ Millera/Laska. Jakie lądowanie we mgle? Człowiecze co ty plecież. Przecież tam nie było żadnego lądowania tylko nalot nad lotnisko w celu sprawdzenia czy sa warunki do wylądowania. Załoga Protasiuka w Smoleńsku NIE WYKONYWAŁA MANEWRU LĄDOWANIA. Ocknij sie!!

  • A ty co byłeś tam i osobiście widziałeś? Jesteś ofiarą kłamstw pisowskich i sam kłamiesz. Nie było zamachu był burdel organizacyjny. Pisowcy zbijają kapitał polityczny na kłamstwie.

 3. Żałosne twierdzenie jak i pseudo zdjęcia wątpliwych sojuszników 🙁 Proszę jeszcze raz przeczytać sobie rozmowy pilotów i nie tylko zawarte w stenogramach – złamanie wszelkich procedur bezpieczeństwa i lądowanie we mgle – zero widoczności – prędkość ok. 250km w końcowej fazie zwiększona do max. lecz było już za późno na odejście 🙁

Komentowanie jest wyłączone.