Smoleńsk film, wywiad – ludzie zginęli przez wybuch bomby

Smoleńsk

Wywiad film

Hipotezy naukowców

Hipotezy zgodne z zasadami fizyki.

Gdzie jest krater od uderzenia samolotu ?

Podczas wypadku musiała być ogromna energia, która rozwaliła samolot na takie części aż takie małe części, które nie powinny być aż takie małe, gdy zakładamy iż samolot podchodził do lądowania oraz powstała olbrzymia masa energii, która zabiła ludzi. Ta energia nie wychodziła z samolotu gdyż , nie było szybkości i nie było też energii z uderzenia w grunt, gdyż nie ma śladu uderzenia  – więc była to energia wewnętrzna .

Odpadnięcie części skrzydła samolotu powoduje : 1. traci nośność 2. może się obracać

Problemem jest w tym, iż podczas czytania skrzynek i raportu MAK dochodzimy do wniosku iż samolot po utracie skrzydła stracił wysokość ale po 1.6 sekundzie znów ponownie traci nośność. Ale Rosjanie nie publikują dlaczego.

Najpierw samolot stracił jedną część skrzydła i znajdujemy go w całości ale później po 1.6 sekundzie drugą wewnętrzna która jest rozwalona na maluteńkie części. A to wszystko  prowadzi do tego że samolot jednak był wysoko nie dotykał drzew. Najpierw użyto zdalnie sterowanego jednego materiały wybuchowego aby zniszczyć część skrzydła a później drugiego aby zniszczyć wewnętrzną część skrzydła.

Samolot musiał być wyżej nie dotykając brzozy gdyż samolot upadł dalej za daleko gdyby przyjąć że leciał bez skrzydłą a ponadto część skrzydła znaleziono przed brzozą.

Podsumowanie – sekwencja wybuchów , wybuchy niszczące skrzydło, wybuch uwalniający paliwo, samolot obraca się i nad ziemią dochodzi do wybuchów na pokładzie zabijających ludzi na pokładzie.

Podczas pierwszych eksplozji doszło do uwolnienia paliwa, paliwo zaczęło uciekać ze zbrojników opadając na roślinność w smoleńsku dlatego też kilka miesięcy później zdjęcia satelitarne zauważyły strefy zniszczonego lasu i trawy przez paliwo w miejscu gdzie nie doszło do katastrofy. To oznacza że samolot leciał i tracił paliwo.

Zdjęcie poniżej z filmu.

founa

duński inżynier

CZĘŚĆ 2

 http://polskie-echo.com/dobijali-ich-borowiec-z-przestrzelona-glowa-wiec-co-ukryl-rzad-polski/

29 lutego 2016
Czytaj inne artykuły o Smoleńsku

3 komentarzy
  1. Kazdy komentuje a wy i tak wybieracie co opublikować !
    Gdy sie dowiedzialam przez tel (bo akurat bylam z corka w szpitalu- a ona choruje na CFC) od razu dla mamy powiedzialam- cytuje „nasz rzad puscil bombkę dla nie wygodnych rzadzących,ktorzy dąrzą do lepszej POLSKI oraz chcieli uczcic cos o co nasi dziadkowie walczyli”
    Nigdzie nie bylo tak zeby prawie cala elita rzadzaca leciała w jednym samolocie. Zaś teraz jeszcze gorszy mamy rzad gdzie nie mamy nawet powrotu my ”POLACY”.Juz nie mowiac o rodzicach ,ktorzy nie maja prawie zadnej pomocy od WAS GOWNIANEGO PANSTWA KTORE NIE DBA O SWYCH OBYWATELI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i ludziach chorych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TYLKO ZBIERACIE KASE JAK TUSK 100,00EURO MIESIECZNIE, PO ”CHUJ” MU TAKA KASA I WAM WSZYSTKIM RZADZACYM???????? WIEM–”UDUPMY ZWYKLEGO ,BIEDNEGO I CHOREGO POLAKA”

    • Wiesz to inżynier który zajmuje się rozwiązywaniem takich spraw i rozwiązał wiele zagadek czemu samolot spadł możesz w discovery czy ngc bardzo często go zobaczyć.

Komentowanie jest wyłączone.