Śmieją się z Tuska, kelner w Unii Europejskiej

Śmieją się z Tuska, kelner w Unii Europejskiej

 

Brytyjskie media śmieją z szefów Unii Europejskiej, to kelnerzy w Unii Europejskiej.

Suchej nitki nie pozostawia na byłym szefie Przegranej w Polsce Platformy Obywatelskiej która rozłożyła Polskę na łopatki – Brytyjski biznes.

Właściciel firmy, który eksportuje do Unii Europejskiej, wyśmiewa go za negocjacje w sprawie ustawy rozwodowej Brexit.

Martin Wadsworth, dyrektor dostawcy systemów grzewczych DiscreteHeat, powiedział, że Wielka Brytania powinna nazwać blef Unii Europejskiej i grozić odejściem, jeśli rozmowy Brexit nie ulegną poprawie.

W rozmowie z Channel 4 News pan Wadsworth powiedział, że Wielka Brytania nie powinna płacić pieniędzy bez uprzedniego dowiedzenia się, co otrzyma w zamian.

Powiedział: „W tej chwili negocjacje są podobne do wchodzenia do restauracji i mówisz:” czy mogę dostać menu „, a kelner mówi pierwsze musisz „zapłacić ” a później dowiesz co dostaniesz jeść

Tusk mówi że najpierw zapłać rachunek, a potem damy ci menu. W tej chwili, chcemy zapłacić pieniądze, a nawet nie wiemy, co dostaniemy za to  – dodaje Martin Wadsworth

Dyplomaci z UE powiedzieli, że oferta ustawy o rozwodzie na Breksit z Theresy May, wynosząca 36 miliardów funtów, nie wystarczy, aby przejść do fazy drugiej.

Ulepszona liczba finansowa, która została szeroko opublikowana, ale nie została potwierdzona przez rząd, podwaja ofertę, którą pani May wygłosiła we wrześniowym przemówieniu we Florencji.

Bruksela powiedziała, że ​​czeka na konkretną ofertę w negocjacjach Brexit, ale za kulisami dyplomaci opisali ofertę jako niewystarczającą. Pewien dyplomata powiedział: „Te 36 miliardów funtów może mieć sens tylko wtedy, gdy jest to pierwszy krok z otwartością na omawianie dalszych zobowiązań finansowych.

We’re looking to pay money and we don’t even know what we’re going to get for it

Martin Wadsworth


Konrad W

25 listopada 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka