Słowaczka z mężem wygrywa 105 milionów w Euromillions West Sussex

Słowaczka z mężem wygrywa 105 milionów w Euromillions West Sussex

 

42-letni budowniczy i jego 41-letnia żona pochodzą z Selsey w hrabstwie West Sussex

Rodzice Thomsona nie chcieli uwierzyć, że zgarnął zmieniającego życie jackpota

Samozatrudniony Steve Thomson 42 i jego żona Lenka, 41, z Selsey w West Sussex, zostali dziewiątym co do wielkości zwycięzcą w historii National Lottery.

Pani Thomson, pochodząca ze Słowacji, pracuje w kisoku i poznała męża, pracując na kempingu 17 lat temu, wiążąc węzeł cztery lata później.

Obecnie mieszkają w domu szeregowym zai 120 000 funtów, ale teraz planują kupić nowy dom, aby ich dwaj synowie w wieku 10 i 15 lat oraz ich ośmioletnia córka mogły mieć własną sypialnię

Ich 10-letni syn poprosił już o samochód Tesli, a ich ośmioletnia córka poprosiła o różowy iPhone.

Thomson, który gra w loterię regularnie od 25 lat, obiecał pomóc lokalnej społeczności i ukończyć wszystkie swoje obecne prace przed świętami Bożego Narodzenia.

Powiedział dziś klientom: „Nie martw się, wytrzymam i wykonam wszystkie zadania!”

Para jest teraz bogatsza niż piosenkarka Harry Styles, a gwiazdy Harry’ego Pottera Daniel Radcliffe i Emma Watson.

Powiedział: „Nie jestem pewien, czy nawet spojrzałem na pierwsze dwie linie, trzecia po prostu wyskoczyła i od razu mogłam powiedzieć, że wszystkie pasowały. Zacząłem dużo trząść. Wiedziałem, że to naprawdę duża wygrana, ale nie wiedziałem, co robić.

„Wyszedłem do mojej furgonetki, wróciłem do środka, pomyślałem o pukaniu do drzwi sąsiada, wróciłem do furgonetki – myślę, że byłem bliski zawału serca”.

 

 

Żona powiedziała, że ​​dzięki pieniądzom ich coroczne wyjazdy na Słowację, by odwiedzić jej rodzinę, będą „znacznie tańsze”.

Dodała: „Naszym corocznym urlopem zawsze była wizyta mojej rodziny na Słowacji i każdego roku zaczynamy oszczędzać na następne, jak tylko wrócimy do domu.

 

Konrad W

26 listopada 2019

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *