Sky News „zgasił” Danutę Hubner z PO o Brexit

Sky news „zgasił” Eurodeputowaną Danutę Hubner z PO o lekki Brexit

 

Polka z Unii Europejskiej miała okazję wystąpić w SKY NEWS niestety takie rzeczy opowiadała że redaktor szybko ją zgasił, nikt nie chciał słuchać jej wywodów.

Niesamowite „kucypały ” mówiła w Sky News Polska Eurodeputowana że Unia to jest jedno wielkie naczynie powiązane ze sobą dlatego ONA UWAŻA że  Brytania powinna zostać w Unii Celnej bo nie może dostać tylko jakieś części musi 4 wraz z Sądem w Strasburgu.

Po słowach że UK powinna zostać w Unii Celnej redaktor szybko zgasił Polską Danutę mówiąc jej że nie ma opcji zostania w Unii Celnej gdyż Wielka Brytania chce negocjować umowy handlowe z całym światem i już ją po prostu więcej nie włączył do rozmowy.

Do Polityków Brukseli nie dochodzi że Brytania wychodzi z UE przez skandaliczną politykę ds emigracji z Afryki, zabronienie Cameronowi przez Tuska zatrzymanie emigracji która niszczy budżet Brytanii oraz złe traktowanie Brytyjczyków przez Brukselę, która jest w rekach Berlina. I oni zamiast się przyznać do błędów dalej opowiadają „kucypały” że to jedno wielkiej naczynie.

Brytania nie chce już Brukseli i ich „idiotycznych” polityków chce mieć swój kraj jako Global Britain i pokazują to już w telewizji. Oto nasz Eurodeputowana w SKY NEWS jak została „zgaszona” , redaktor powiedział jej nie ma opcji zostania w Unii Celnej i wyłącza ją z rozmowy.

Pani Danuta z PO chyba nie rozumie że to naczynie polega na tym aby doić Polaków w Polsce , ciężko pracują a zarabiają najmniej w Europie, na tym że choć Kraje nie chcą przyjmować uchodźców to jednak muszą bo jak nie będzie kara z Brukseli, że Holendrzy głosowali w referendum za nie przyjmowaniem Ukrainy a Bruksela zniosła wizy dla Ukraińców. To nie jest demokracja ale dominacja. Wielka Brytania nie chce być a takim „syfie” a że jest bogata nie musi klękać przed Eurokratami.

Bruksela jeszcze przyjdzie na kolanach do Wielkiej Brytanii aby ponownie przyszła do Ue ale wtedy do Londyn będzie stawiał warunki a nie Bruksela.

Konrad W

..

10 marca 2018