Skazany zabójca po śmierci partnerki 16 late temu. Doncaster

Skazany zabójca po śmierci partnerki 16 late temu. Doncaster

 

Christopher Keeling, który poważnie zaatakował swoją partnerkę 16 lat temu, został skazany za morderstwo po ataku, który bezpośrednio przyczynił się do jej śmierci.

Christopher Keeling, 58, zaatakował Ann Robinson w grudniu 2000 roku.

Kobieta zmarła w 2014 roku, a sekcja zwłok wykazała, że jej śmierć była bezpośrednio związana z atakiem.

Oskarżony przyznał się morderstwa w Sheffield Crown Court, za co został skazany na dożywocie.

Ofiara mieszkała z Keeling’iem w ich domu w Truro Avenue, Wheatley, Doncaster, kiedy została zaatakowana w dniu 28 grudnia 2000 roku.

Została ona zabrana do szpitala z powodu poważnych i zagrażających życiu obrażeń, w wyniku których wymagała 24-godzinnej opieki medycznej.

Detektyw Det Con Ian Honeybone powiedział, że śledczy ściśle współpracowali z lekarzami i prokuraturą w tej sprawie.

Ponadto podkreślił: „To może wydawać się niezwykły krok, ale rozległe badania lekarskie pozwoliły wnioskować, że brutalny atak znacząco przyczynił się do śmierci ofiary w marcu 2014 r.

Jej zdrowie zostało na zawsze zmienione w wyniku działań Keelinga tamtej nocy. Ann doznała rozległych obrażeń, przez co potrzebowała całodobowej opieki medycznej”.

Dodał też, że jest zadowolony z faktu, że Keeling przyjął odpowiedzialność za swoje czyny, ale jego zarzut winy był „małym pocieszeniem” dla rodziny ofiary po tylu latach.

Jednym słowem mężczyzna skazany na dożywocie po 16 latach za zabójstwo partnerki w Doncaster która została zaatakowana w roku 2000 a zmarła 2014 . Prokurator udokumentował że śmierć była związana z atakiem 16 lat temu.

gruby

Klaudia S.

29 kwietnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Yorkshire