Skazany pieluszkowy gwałciciel. Liverpool

Skazany pieluszkowy gwałciciel. Liverpool

 

Zboczeniec Gerard Kendrick, który miał pieluszkowy fetysz, zgwałcił i molestował sześcioro dzieci.

Seryjny gwałciciel z fetyszem pieluszkowym został złapany po zrobieniu przerażających zdjęć ofiary i wysłaniu tych zdjęć do innego pedofila.

Gerard Kendrick zgwałcił i molestował sześcioro dzieci .

Zboczeniec, 32 lata, zmusił małych chłopców i dziewczęta do noszenia pieluch podczas wykonywania obrzydliwych ataków . Jego niepokojące zbrodnie wyszły na jaw dopiero w zeszłym roku, kiedy policja przechwyciła nieprzyzwoite obrazy znanego przestępcy seksualnego w Blackburn. Korzystając z technologii GPS, oficerowie odkryli, że niektóre fotografie zostały utworzone w Kendrick’s Barmouth Way, Vauxhall.

Później odkryli, że skrytka zawiera zdjęcia, które Kendrick wziął od niego, gwałcąc małego chłopca, który nosił pieluchę w 2017 i 2018 roku.

 

Kiedy w zeszłym roku został aresztowany znaleziono, pięć kolejnych ofiar. Kendrick został  uwięziony w dniu 27 marca na 18 lat, z przedłużonym sześcioletnim okresem licencji, za „haniebny katalog przestępstwo seksualne ”.

Sąd Koronny w Liverpoolu usłyszał, że policja odzyskała setki nieprzyzwoitych obrazów z komputera skazanego pedofila Trevora Howarda.

Policja z Merseyside przeanalizowała jego konto na Facebooku, co doprowadziło do kontaktu z parą, której dziecko, jak wierzyli, było maltretowane i zobrazowane. Policja odzyskała 3416 nieprzyzwoitych obrazów, w tym 668 obrazów kategorii A – mężczyzna miał fetysz na tle dzieci w pieluszkach.

Sąd usłyszał, że jego pięć innych ofiar było w wieku od 6 do 12 lat, kiedy Kendrick, wówczas w wieku od 10 do 21 lat. Jeden z chłopców przypomniał sobie, jak Kendrick był kiedyś agresywny, ciągnął go i rzucił na łóżko , zanim go zgwałcił.

Dziewczynka powiedziała, że ​​pchnął ją na łóżko, przytrzymał ją za ramiona i zakrył usta, kiedy ją molestował, uderzył i zagroził jej, i wielokrotnie próbował ją zgwałcić.

Kendrick molestował trzecią dziewczynę, podczas gdy inny chłopiec był obecny, co sprawiło, że chłopak zwrócił się twarzą do ściany, zanim nadużył chłopca, gdy stanęła twarzą do ściany.

Przyznał 16 przestępstw seksualnych, w tym gwałt, usiłowanie gwałtu, napaść na tle seksualnym, napaść nieprzyzwoitą oraz tworzenie i rozpowszechnianie nieprzyzwoitych zdjęć dzieci. Ludzie na ławie przysięgłych podczas procesu płakali, gdy opisywano nadużycie, a jeden zdenerwowany mężczyzna opusił salę sądową.

Sędzia Warnock powiedział, że „wykorzystywanie seksualne i poniżanie” Kendricka stanowiło „haniebny katalog przestępstw seksualnych”. Powiedział: „Wykorzystałeś seksualnie swoje ofiary i pobrałeś je niezależnie centów całkowicie dla własnej egoistycznej i seksualnej przyjemności.

Mężczyzna został skazany i nie wyjdzie z aresztu do czas aż nie skończy 56 lat i komisja zwolnienia warunkowego uzna, że ​​jest to bezpieczne.

Konrad W

 

 

28 marca 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Liverpool