Skandal z udziałem Borisa. Kobieta – odrzuciłeś mnie jak gremlina

Skandal z udziałem Borisa. Kobieta mówi: odrzuciłeś mnie jak gremlina

 

Cała Anglia żyje nowym skandalem Premiera Borisa Jonhsona.

Jennifer Arcuri mówi, że Boris Johnson „odrzucił mnie na bok jak jakiegoś gremlian”

Amerykańska bizneswoman w centrum kontrowersji dotyczących niewłaściwego postępowania z udziałem Borisa Johnsona powiedziała, że ​​„odrzucił mnie na bok, jakbym była jakimś gremlinem”.

Twierdzi się, że Jennifer Arcuri została potraktowana przychylnie za czasów pana Johnsona jako burmistrza Londynu ze względu na ich przyjaźń.

Pani Arcuri powiedziała ITV, że zachowała jego „tajemnice”, ale jej prośby o poradę medialną zostały „zablokowane”.

Podczas wywiadu, pani Arcuri zwróciła się bezpośrednio do obecnego premiera, mówiąc: „Byłam tylko lojalnym, wiernym, wspierającym i prawdziwym twoim powiernikiem.

„Trzymałem twoje sekrety i byłam twoim przyjacielem”.

„I nie rozumiem, dlaczego mnie zablokowałeś i zignorowałeś, jakbym była ulotną postacią na jedną noc lub dziewczyną, którą kupiłeś w barze, bo ja nie byłem – i wiesz o tym.

W jej ostatnim wywiadzie podążają za zarzutami, po raz pierwszy opisanymi w Sunday Times  firma pani Arcuri otrzymała 126 000 funtów środków publicznych wraz z uprzywilejowanym dostępem do trzech zagranicznych podróży handlowych prowadzonych przez pana Johnsona, gdy był burmistrzem, w latach 2008-2016.

Władze Greater London Authority (GLA) – których zadaniem jest nadzorowanie postępowania burmistrza – wszczęły dochodzenie w sprawie domniemanego konfliktu interesów po opublikowaniu raportu. Organ nadzorczy podejmie teraz decyzję, czy prowadzić dochodzenie w sprawie Premiera w sprawie potencjalnego przestępstwa polegającego na niewłaściwym postępowaniu na stanowisku publicznym.

Pani Arcuri nie była zainteresowana charakterem ich związku podczas wywiadu, ale powiedziała, że ​​znalazła się pod presją przyjaciół, by „przyznać się do romansu”.

 

Dzisiaj całe BBC pokazuje jej wypowiedz ze Premier odrzucił ją jak  Gremlina.

Konrad W

 

17 listopada 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *