Skandal w UK. Tajny dokument o UE, 30 lat okłamywał Brytyjczyków

Skandal w UK. Tajny dokument o UE od 30 lat okłamywał Brytyjczyków

 

Zostaliśmy okłamani !!! brzmi tytuł Artykułu Gazety Express na terenie Wielkiej Brytanii.

Tajny dokument FCO 30/1048 przez 30 lat utrzymywał prawdę o UE od Brytyjczyków.

Dokument zatrzymany jako SECRET DOKUMENT,  który był  zamknięty przez 30 lat, doradzał Rządowi brytyjskiemu, że w rzeczywistości członkostwo w UE polegać będzie na utracie brytyjskiej suwerenności, unii monetarnej i nadrzędnej władzy sądów europejskich. Co ciekawe właśnie teraz ten dokument się spełnił lub spełnia.

Dokument mówił także, że gdy opinia publiczna w Wielkiej Brytanii zda sobie sprawę że straciła praktycznie swoje państwo i możliwość decydowaniu o swoim kraju na rzecz UE będzie już za późno.

Dokument ten został przygotowany na początku lat 70 za Premiera Tory’ego Edwarda Heatha jako FCO30/1048 i był zamknięty na prawie pięćdziesiąt lat na podstawie ustawy o tajemnicy urzędowej.

Dokument przygotowany przez starszego urzędnika państwowego dla Biura Spraw Zagranicznych – słusznie przewidział ówczesną Europejską Wspólnotę Gospodarczą (EWG skutecznie stała się UE w 1993 r. ) i zmierzała do Unii gospodarczej, walutowej i fiskalnej, ze wspólną polityką zagraniczną i obronną, która byłaby największym poddaniem się suwerenności narodowej Wielkiej Brytanii. Dodał, że „prawo wspólnotowe” będzie miało pierwszeństwo przed własnymi sądami i że coraz więcej uprawnień przejdzie od Parlamentu do biurokratycznego systemu skupionego w Brukseli.

Choć politycy zapoznali się z tym dokumentem to jednak doradzono, by „nie zaostrzali niepokojów społecznych,  na temat działaniom Wspólnoty Unii Europejskiej do kiedy to Wielka Brytania byłaby tak całkowicie przykuta do Brukseli i nie można byłoby jej opuścić.

Dokument FCO30 / 1048,  został odtajniony na podstawie reguły 30-letnie i przyniósł  wstrząsające informację o przyszłości Unii Europejskiej.

Annabelle Sanderson, ekspertka Brexitu i była doradczyni Nigela Farage’a, powiedziała: „Pomimo wielu twierdzeń polityków wielu partii, że UE nie o stanie się państwem centralnym, dokument z 1971 roku pokazuje, że dokładnie taki był plan aby zbudować super Państwo kosztem straty wpływu przez ludzi mieszkańców na swój kraj.

Powiedziała:

„Głosowaliśmy za Brexit, i musi się on wydarzyć, to czysty wyjazd z Brukseli, abyśmy mogli ponownie stać się suwerennym państwem, w którym pieniądze są wydawane w tym kraju na usługi, których potrzebujemy, a Parlament i Sądy będą Rządzić swoimi przepisami.

Pisarz i dziennikarz Christopher Booker, jeden z założycieli magazynu satyrycznego Private Eye, powiedział:

„Oto urzędnik państwowy doradzał, aby nasi politycy starali się ukryć to, do czego politycy nas wpuszczali, zwłaszcza ukrywając zakres, w jakim Wielka Brytania przestałaby być krajem demokratycznym, ale w zasadzie rządzonym przez niewybieralnych i nieczytelnych urzędników w Brukseli. Jednym ze sposobów stworzenia iluzji, że ten system był nadal demokratyczny, było umożliwienie ludziom głosowania na nowych przedstawicieli na szczeblu europejskim, regionalnym i lokalnym. Ale już szefów UE zwykli ludzie wybierać nie mogą. Proeuropejski sir Edward Heath był przywódcą Partii Konserwatywnej od 1965 do 1975 roku i umarł w 2005 roku.

Poniżej Premier sir Edward Heath, który ukrył dokument przed opinią brytyjską, który przestrzegał kraj przed wejściem do UE, która ma na celu upadek suwerenności krajów kosztem Brukseli i nie wybieralnych przez lud przywódców, którzy robią co chcą. ( przykład, Tusk  który straszył karami inne kraje że jak nie przyjmą emigrantów zostaną ukarani finansowo).

secret3

Konrad W

 

 

23 listopada 2017

1 komentarzy
  1. Czyli UKraina nie tylko Polaków okłamuje.
    „Skandal w UK. Tajny dokument o UE od 30 lat okłamywał Brytyjczyków”

Komentowanie jest wyłączone.