Setki tysiące fałszywych głosów w US, Senator nakazuje sprawdzenie podpisów

Setki tysiące fałszywych głosów w US, Senator nakazuje sprawdzenie podpisów

 

Prawnicy Trumpa, policja rozpoczyna sprawdzanie głosów wyborczych w 5 stanach gdzie doszło do wielkich fałszerstw wyborczych.

Drużyna Trumpa w środę ujawniła transzę informacji, które planuje przedstawić sądowi stanu Nevada w czwartek, które sugerują, że oddano tysiące fałszywych głosów – być może wystarczyło, aby obalić wygraną Joe Bidena 33 569 głosami.

Urzędnicy powiedzieli, że wśród dowodów i zeznań ekspertów, które mają zostać przedstawione w Carson City, znajdują się dowody na to, że zmarli wyborcy oddali ponad 1500 kart do głosowania, że ​​42 248 osób głosowało „wielokrotnie”, dane o ogromnym wzroście niekompletnych rejestracji wyborców z adresami z samochodów kempingowych.

Planują również przedstawić ankietę, w której 1% wyborców z Nevady, którzy okazali się głosować, nigdy nie głosowało, a 2% tych, którzy głosowali pocztą, nigdy nie otrzymało karty do głosowania.

Jeden z przywódców tego przedsięwzięcia, przewodniczący American Conservative Union Matt Schlapp, powiedział Secrets: „W moim wieloletnim doświadczeniu politycznym nigdy nie widziałem liczby nielegalnych głosowań, jakie udokumentowaliśmy w Clark County w stanie Nevada. Jest to poziom korupcji, o którym nie sądziłem, że może się zdarzyć w nowoczesnym, wolnym kraju ”.

Schlapp powiedział, że jeśli zostaną odrzucone złe głosy, prezydent będzie zwycięzcą. „Nie mogę przewidzieć, co zrobi sędzia, ale każdy uczciwy Amerykanin doszedłby do tego samego wniosku: Trump zdobył Nevadę tysiącami głosów, jeśli naprawi się nielegalne karty do głosowania”.

Schlapp powiedział, że problemy, które jego grupa znalazła w ciągu zaledwie kilku tygodni w Nevadzie, są prawdopodobnie w innych stanach.

„To haniebny moment w historii Ameryki. Pięć lub sześć dużych miast kontrolowanych przez Demokratów zaznaczyło zielone światło dla oszustw i zmieniło wyniki. Trump wygrał Nevadę z dużym marginesem i uważam, że te same brudne czyny miały miejsce w Georgii, Wisconsin, Pensylwanii i Michigan, zasadniczo pozbawiając 73,3 miliona Amerykanów praw wyborczych. To nagły wypadek dotyczący praw obywatelskich. Jeśli od razu nie ujawnimy oszustwa, Ameryka nigdy nie zaakceptuje tych wyborów – dodał.

Również dzisiaj senator stanu Indiana, Mike Braun, powiedział  że jego zdaniem miasta zarządzane przez demokratów również miały oszustwa i powiedział, że jeśli stany odmówią zbadania raportów, ludzie stracą wiarę w system głosowania.

Analiza głosowania w Nevadzie.

Odkrycia ujawniają ponad 40 000 zduplikowanych kart do głosowania i 1500 zmarłych wyborców: Prawie 20 000 wyborców z Nevady miało adres pocztowy spoza stanu Nevada;
Nieistniejące adresy: około 8 000 wyborców miało zarejestrowane adresy, które fizycznie nie istnieją;

Analiza głosowania w Michigan.

W nocy po 4.11 po godzinie 5 rano dodano do systemu 140 000 tysiecy głosów, to wiecej niż maszyna może zliczyć. Dodanie głosów spowodowało ze Trump przegrał w tym Stanie. 

ZOBACZ – jak w walizkach kradną głosy na Trumpa i wywożą z komisji aby ich nie zliczyć !!!

 NA TYM FILMIE pod koniec zobaczysz pokazane liczby – setki tysiace głosów fałszywych !!!

Arizona 300 000 głosów.   —-   Michigan – 548 000 głosów

Georgia 204 000 głosów  —   Pensylwania 121 000 głosów

Senatorowie włączają się do badania fałszerstw.

 

 

 

Konrad W

 

 

5 grudnia 2020
Czytaj inne artykuły w dziale Świat