Sebastian Rosiak, kara pieniężna za sikanie na ulicy. Welshpool

Sebastian Rosiak, kara pieniężna za sikanie na ulicy. Welshpool

 

Mężczyzna w Welshpool był tak pijany, że nie pamiętał o wypróżnieniu się w uliczce w centrum miasta.

Sebastian Rosiak, 32, przyznał, że był pijany w publicznym miejscu, kiedy pojawił się we wtorek w Welshpool Magistrates ‚Court, gdzie sam siebie reprezentował.

Sąd usłyszał, że oskarżony, który mieszkał przy ulicy Berriew, również był widziany, kiedy oddawał mocz w uliczce, około godziny 11.30 rano, 1 listopada 2017 r.

Prokurator Helen Tench powiedziała, że ​​policja została wezwana przez kierownika salonu fryzjerskiego Harry’ego Evansa, który widział człowieka oddającego mocz w pobliżu klatki schodowej w zaułku przy ulicy Berriew.

„Oskarżony był widziany ze spodniami spuszczonymi do kostek zwróconego w stronę schodów” – powiedziała pani Tench. Pan Evans stwierdził, że na ziemi są odchody. Wierzył, że to oskarżony wypróżnił się tam .

Oficerowie przybyli na miejsce, by znaleźć Rosiaka siedzącego na dole schodów. Kazano mu zdjąć buty przed wejściem do radiowozu, a więcej odchodów wypadło ze spodni na drogę.

Przemawiając przez polskiego tłumacza, Rosiak powiedział: „Nie pamiętam zbyt wiele na temat tego incydentu. „Przepraszam. Byłem pijany i nie kontrolowałem się.”

Pan Evans zażądał 29 funtów odszkodowania za środki czyszczące i rachunek za pranie chemiczne, który został przyznany wraz z dodatkowymi 50 funtami za stres i kłopoty.

Rosiak musi także zapłacić 140 funtów grzywny, 85 funtów za koszty i 30 funtów dopłaty.

Katarzyna Cz.

13 stycznia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Crime