Schyłek wilczego bieg w Londynie? Pieniądze Rzegocki tylko dla swoich.

Schyłek wilczego bieg w Londynie. Pieniądze Rzegocki  tylko dla swoich.

 

Jak donosi nam Pani z Londynu Bieg Wilczy Tropem którym byl organizowany w Londynie nie cieszy się wielkim zainteresowaniem  w tym roku.

Zapisało sie bardzo malo uczestników ale powód to nie brak chęci ale problemy z dzieleniem kasy – mówi Pani przez telefon.

Osoby które organizowały bieg co roku – wtedy w biegu brało udział wielu biegaczy teraz te osoby zostały odsuniete od Ambasady a Ambasador przyznał pieniądze komuś innemu choć i tak bierze już na inne SWOJE projekty które i tak nie sa jakoś wielce lubiane przez Polaków.

Przyszedł PIS do Londynu no i mamy przed wyborami śmiał się z dzielenia kasy przez Ambasadora Starego z PO ale nie widac różnicy żadnej wręcz jest gorzej.

Po wyborach gdy Polacy odsunął juz Pisowców od władzy czas na sprawiedliwe sprawdzenie finansów i przydziału pieniedzy dla Polskich organizacji w Londynie oraz dokłądne sprawdzenie gdzie poszły pieniadze które wzięli. Panie Ziobro zapraszamy do Londynu – mówi pan przez telefon.

Historia biegu:

W 2011 r. dzień 1 marca został ustanowiony świętem państwowym – Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Jest to święto, honorujące i upamiętniające żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP.

W 2013 grupa pasjonatów i działaczy społecznych postanowiła zorganizować „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” w lesie koło Zalewu Zegrzyńskiego. Pierwsza edycja biegu miała charakter surwiwalowy a wzięło w niej udział 50 uczestników

PIS przed wyborami 3 lata temu był „Popularny” ale okazało się że małe grono ludzi traktuje pieniądze z Ambsady i Senatu na pomoc dla Polonii tylko tego grona.

Osoby w Londynie będa patrzyć co zrobiono za pieniadze podatnika na biegu w Londynie – podaje pan przez telefon.

Na zdjeciu Ambasador Rzegocki i były gracz Platformy wspierany przez pieniadze z podatników PIS na telewizje polonijna. Panie Ambasadorze prosze pokazać według ustawy kto ile wziął Pieniedzy i na jakie cele z Ambasady i z Senatu RP .

OTO CAŁY PIS W LONDYNIE skłócili ludzi  i odsunęli tych którzy naprawde robili dobra robote dla Polonii ? Idzie  „siekiera wyborcza” już na PIsowców za pól roku w Londynie .Na bieg ponoć donosza ludzie z Londynu zapisało sie niecałe 20 osób i na szybko szukają chętnych…

Tak popularny był bieg w 2017 roku

Konrad W

CO CIEKAWE PRZY KORYCIE BYŁA PLATFORMA pokazywaliśmy co ludzie przysyłali , przyszedł PIS i miało być lepiej niestety nie dla ludzi ale dla Pisowskich znajomych.

Zobacz jak za PO wydawano pieniądze ciężko pracującego Polaka

27 lutego 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *